65% украинских компаний не планируют релокацию за границу

24.05.2022 11:45 | Укррудпром

10:50 24 мая 2022 года

В Украине 65% компаний не планируют релокацию в другую страну, у 15% компаний релокация возможна только в пределах Украины. Об этом свидетельствуют данные исследования Европейской бизнес ассоциации.

В связи с военным положением в Украине, 96% компаний заявили, что у них есть работники, переехавшие за границу. 23% компаний отметили, что количество таких работников варьируется от 11% до 15%, у 17% компаний количество работников, переехавших за границу варьируется от 16% до 20%. Еще 17% компаний отметили, что количество переехавших за границу работников составляет 21%-30%. Самыми популярными странами для релокации являются Польша (87%), Германия (62%), Чехия (48%), Словакия (35%), Италия (31%), Румыния (28%), Испания и Венгрия (27%), Молдова. (17%).

65% компаний сообщили, что их компания не планирует релокацию в другую страну, а у 15% компаний релокация возможна только в пределах Украины. Среди тех компаний, которые планируют релокацию в другую страну, были названы следующие страны: Польша, Словакия, Венгрия, Испания, Румыния и другие.

Большинство компаний (56%) сообщили, что работники, получившие временную защиту в ЕС, не трудоустраивались в других компаниях за рубежом и продолжают работать на свою компанию дистанционно и получают заработную плату. Однако есть 25% компаний, в которых работники нашли работу за границей, но продолжают также работать на свою компанию дистанционно. 8% компаний сообщили, что попросили коллег, нашедших работу за границей, но не желающих прекратить трудовые отношения с компанией в Украине, написать заявления на отпуск без сохранения заработной платы на согласованный срок. Также есть 3% компаний, которые проинформировали, что работникам, получившим временную защиту в ЕС, будет выплачиваться материальная помощь в течение определенного периода.

“Важно отметить, что 94% компаний указали, что их компания помогает работникам во время военного положения. 76% компаний выплачивают работникам полную заработную плату, 52% компаний обеспечивают психологическую поддержку, 48% компаний помогают с переездом в другой город/страну, 35% компаний оплачивают проживание в другом городе, 34% компаний выплачивают премию и бонусы, 32% компаний компенсируют часть расходов на аренду жилья, 17% компаний организуют образовательные курсы”, — говорится в сообщении.

Исследование проводилось в течение февраля-апреля 2022 года, в нем участвовал 71 специалист по управлению персоналом.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull market runs wild,
Optimism reigns supreme,
Bear market comes next.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 25 травня: Казахстан не стягне ні долара з "Газпрому", нові правила приватизації
20:30 - 23 банки домовилися розширити доступ до фінансування для оборонних підприємств
20:02 - Податкова служба зафіксувала масову фішингову розсилку
19:45 - Уряд оновив правила малої приватизації: орендоване майно з поліпшеннями продаватимуть через прозорі аукціони
19:23 - московія продасть найбільші нафтові порти щоб закрити "діру" в бюджеті – ЗМІ
18:55 - "Київтеплоенерго" замовило котельні: підрядник фігурує у кримінальному провадженні
18:40 - Сизранський НПЗ в московії зупинився після атак України і може стояти ще місяць
18:20 - За ініціативи НБУ найбільші банки підписали меморандум щодо розширення доступу підприємств ОПК до кредитування
18:15 - Уряд "зруйнував схему", змінивши правила малої приватизації
18:00 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
17:55 - Долар не росте: Нацбанк оприлюднив курс валют на 26 травня
17:53 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про управління об’єктами державної власності»
17:50 - Проєкт Закону України «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про управління об’єктами державної власності»
17:44 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визначення максимальної продуктивності обладнання для виробництва спирту етилового, біоетанолу»
17:42 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визначення максимальної продуктивності обладнання для виробництва спирту етилового, біоетанолу»
17:25 - У квітні сума на банківських рахунках українців зросла на 40 мільярдів гривень
17:24 - Моніторинг викидів у повітря та воду від установок, що підпадають під дію Директиви IED
17:22 - (ROM) Monitoring of Emissions to Air and Water from IED Installations
17:16 - Чорна металургія
17:11 - (FMP) Ferrous Metals Processing Industry
17:07 - Студенти можуть заробити влітку до 45 тисяч гривень на місяць – OLX Робота
17:00 - Шахрай з сумнівною ліцензією: Комісія попереджає про «інвестора» Войтенка
17:00 - REACH і CLP: Україна вперше взяла участь у засіданні Європейського хімічного агентства
17:00 - Ти вже в чужій звітності
16:30 - Енергетична автономність для бізнесу: ефективні рішення від ОТП БАНК та СОЛАРБУД СЕРВІС
16:20 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Мінекономіки «Про внесення змін до наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 18 лютого 2026 року № 2689»
16:14 - Проєкт наказу Мінекономіки «Про внесення змін до наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 18 лютого 2026 року № 2689»
16:12 - Наказ Мінекономіки від 25.05.2026 № 6204 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо особливостей здійснення закупівель послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення"


Більше новин