Тетяна Кірієнко: на всі корупційні прояви серед податківців буде жорстка реакція

24.05.2022 09:19 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланнямhttps://tax.gov.ua/media-tsentr/novini повідомила наступне.
Співробітниками Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції ДПС та Національної поліції України за процесуального керівництва Офісу Генеральної прокуратури викрито протиправну діяльність посадовців ГУ ДПС у Житомирській області.
Так, було зафіксовано факт вимагання та отримання від субʼєкта підприємницької діяльності неправомірної вигоди у розмірі 50 тис. грн за списання податкового боргу.
«Моя принципова позиція – нульова толерантність до корупції в органах ДПС. Всі керівники повідомлені про персональну відповідальність за корупційні вчинки як свої, так і своїх підлеглих. Я жорстко реагуватиму на всі протиправні факти, виявлені працівниками правоохоронних органів, для захисту наших платників податків. ДПС надаватиме допомогу в повному та обʼєктивному розслідуванні таких справ», – зазначила в. о. Голови ДПС Тетяна Кірієнко.
За її словами, після проведення відповідних процесуальних дій всі винні будуть нести відповідальність згідно із законодавством України.  
Нагадуємо, що платники податків та громадськість можуть поінформувати про неправомірні дії чи бездіяльність посадових осіб ДПС через вебпортал ДПС: https://tax.gov.ua/others

Додати коментар

Користувач:
email:





The market's impact
Reverberates through the world
A global dance floor

- Fin.Org.UA

Новини

11:47 - Мінекономіки розповіло про допомогу підприємтвам у Броварах, які зруйнувала московія
11:25 - Мінфін опублікував законопроєкт з ключовими податковими вимогами, які увійшли до меморандуму з МВФ
11:07 - У лютому видатки держбюджету збільшилися – Мінфін
10:47 - Кабмін виділив кошти на житло у Білій Церкві для ВПО з Маріуполя: якими будуть квартири
10:45 - Комісія продовжує інформувати інвесторів: оновлено перелік SCAM-проєктів
10:15 - У чотирьох областях нові знеструмлення внаслідок обстрілів енергетики
09:55 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:40 - Ціни на нафту відреагували на зусилля США та їх союзників розблокувати Ормузьку протоку
09:15 - В Україні запрацював "кешбек на пальне"
09:00 - На Одещині російські дрони вдарили по двох суднах з зерном
08:30 - Як підтримка команди стає конкурентною перевагою бізнесу
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 20.03.2026
06:00 - Ставки зроблено: уряд пропонує підняти податки з 2027 року
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:10 - Новини 19 березня: Жеваго у Парижі вручили підозру, Іран спричинив "газовий апокаліпсис"
21:04 - Жеваго у Франції вручили підозру
20:27 - Uber інвестує до 1,25 мільярда доларів у виробника електромобілів Rivian
19:55 - 20 березня відключення світла знову діятимуть по всій країні
19:45 - Від початку року відремонтовано понад мільйон квадратних метрів доріг – Кулеба
19:30 - Наказ Мінекономіки від 19 березня 2026 року № 4227 “Про затвердження Змін до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2026 рік”
19:30 - "Нова пошта" відкриється в Китаї та Канаді цього року
19:10 - АМКУ оштрафував на 226 тисяч гривень ТОВ "Нафтогаз Трейдінг"
18:45 - Уряд розширив програму страхування воєнних ризиків
18:30 - Уряд розширив можливості програми страхування воєнних ризиків
18:20 - Уряд виділив понад 7 мільярдів гривень на житло для ВПО з окупованих територій
18:00 - Зеленський просить ЄС якнайшвидше дати 5 мільярдів євро на енергетику
17:50 - московія планує почати супроводжувати кораблі "тіньового флоту" військовими суднами
17:46 - Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 липня 2022 р. № 573»
17:42 - Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 липня 2022 р. № 573»
17:38 - Більшість робіт із захисту енергетики на Сумщині майже завершені – Кулеба


Більше новин