Юлія Свириденко у Давосі представила план дій, який допоможе зберегти стійкість та стабільність економічної системи під час війни

24.05.2022 00:20 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Перша віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко на відкритті Всесвітнього економічного форуму у Давосі представила план дій, реалізація якого допоможе зберегти стійкість та стабільність економічної системи під час війни. Першим кроком такої дорожньої карти є повноправне членство України в Європейському Союзі. “Саме економічна, енергетична та торговельна інтеграція в ЄС є шляхом до безпеки в Україні.
Очікуємо стати кандидатом у члени в наступному місяці.
Впевнена, що всі умови для вступу ми виконаємо набагато швидше, ніж за десятиліття, про які говорять скептики”, – підкреслила Юлія Свириденко. Другим кроком має стати повний доступ України до ринків G7 та ЄС до 2030 року.
Рішення про лібералізацію торгівлі уже ухвалили Великобританія, ЄС та Канада, які скасували мита на наступні 12 місяців.
Важливо, щоб ці ринки лишилися відкритими в довгостроковій перспективі. Третім кроком, за словами Міністра економіки, має стати розвиток чотирьох ключових галузей: Військово-промислового комплексу та аерокосмічної промисловості.
Йдеться про виробництво сучасної зброї, створення спільних підприємств з країнами НАТО для передачі технологій та подальшого постачання зброї цим державам. Металургії та машинобудування.
Україна має відновити заводи, провести їх екологічну модернізацію для досягнення глобальною сталеливарною промисловістю цілей по декарбонізації. Сільське господарство та харчова промисловість.
Мета України – потрапити до ТОП-5 країн не лише за обсягом, а й за вартістю експорту сільськогосподарської продукції.
Тож важливо розвивати переробку сільськогосподарської сировини, щоб збільшити грошову вартість експорту. ІТ-індустрія.
Україна має великий потенціал у цій сфері.
Завдання Уряду – допомогти ІТ-аутсорсерам стати власниками та розробниками продуктів. “Для розвитку цих галузей готові надати інвесторам дешеву електроенергію та сировину для подальшої переробки.
Ще одна наша перевага – безпечна і швидка логістика: не довше 72 год до Західної Європи та ніч до Центральної і Східної Європи”, – зауважила Юлія Свириденко. Міністр економіки також наголосила, що завдання нашої країни – створити сприятливе середовище для бізнесу, забезпечити захист прав власності та верховенство права.
Україна готова прийняти всі законодавчі акти, які допоможуть досягти цих цілей.

Додати коментар

Користувач:
email:





Такі часи, що змушують нас
Розумно маніпулювати кожною копійкою,
А фінансовий ринок -
Для цього саме те, що нам треба.

- Fin.Org.UA

Новини

14:40 - Правоохоронці викрили "спиртові оборудки" на 97 мільйонів гривень
14:25 - "Створює корупційні ризики": нардепи звинуватили Енергоатом в укрупненні лотів
14:05 - На Вінниччині виявили масштабний незаконний видобуток пісковику
14:00 - Денис Шмигаль з Міністром енергетики Литви Лукасом Савіцкасом обговорив поглиблення співпраці у сфері енергетики
13:50 - Як дві сестри перетворили ляльку-мотанку на культову прикрасу. Історія DUKACHI
13:45 - Енергоспоживання в Криму обвалилося майже вдвічі на тлі блекаутів
13:20 - На Європу чекає зимове "газове випробування" – ЗМІ
13:00 - Дубай пропонує 800 доларів мешканцям, які залучать друзів до міста
12:55 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
12:54 - Чи можна виплатити заробітну плату із готівки, яка надійшла в результаті отриманої/повернутої фінансової допомоги?
12:53 - Чи передбачена відповідальність юридичної особи у разі здійснення видів діяльності, не зазначених в його облікових даних?
12:52 - Електронний кабінет: чи направляється платнику друга квитанція за результатами розгляду заяви про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів?
12:51 - ФОП на загальній системі оподаткування отримала доходи виключно від провадження підприємницької діяльності та скористалася правом на звільнення від сплати податків: чи подавати декларацію?
12:50 - Іноземне представництво може отримати КЕП у КН ЕДП ДПС
12:49 - Про застосування коефіцієнта щодо цільового призначення земельної ділянки
12:48 - Інформація щодо відкриття об’єкта оподаткування у Заяві за ф. № 20-ОПП не подавалася: дії платника у разі закриття такого об’єкта
12:48 - Датою реєстрації ПРРО є дата формування його фіскального номера
12:47 - До уваги платників!
12:46 - Своєчасне подання до ДПС повідомлення про прийняття працівника на роботу – один з важливих обов’язків роботодавця
12:45 - В паспорт у формі картки внесено відмітку про право здійснювати будь-які платежі за номером паспорта: як отримати РНОКПП?
12:44 - За користування радіочастотами платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету майже 656,0 тис. грн рентної плати
12:44 - Дніпропетровщина: понад 4,0 млн грн сплатили до місцевих бюджетів ФОПи – платники збору за місця для паркування транспортних засобів
12:43 - У першому півріччі за спецвикористання води бюджет отримав від платників Дніпропетровщини майже 49,8 млн грн рентної плати
12:42 - Пресконференція на тему «Податкова безбар’єрність – сучасні сервіси для платників» з журналістами обласної газети «Зоря»
12:41 - Дніпропетровщина: про новації податкового законодавства та особливості справляння податку на нерухоме майно під час засідання Громадської ради
12:40 - 167 млн грн транспортного податку: надходження до бюджетів зросли на понад 60%
12:40 - ЗАЕС частково втратила доступ до водопостачання
12:39 - Тестування сплати акцизного податку в «еАкциз»: ДПС та Мінцифри провели вебінар для бізнесу
12:39 - ДПС та Mastercard працюватимуть над новими цифровими рішеннями, щоб зробити сплату податків простішою
12:30 - Як благодійності зберегти головний актив


Більше новин