Віктор Ляшко: Польща — надійний союзник та партнер української медичної галузі

23.05.2022 22:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Польща — надійний союзник та партнер української медичної галузі.
Про це повідомив Міністр охорони здоров"я Віктор Ляшко під час зустрічі з Міністром охорони здоров’я Польщі Адамом Недзельським на 75-й сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я. Як зазначив Міністр, завдяки підтримці міжнародних партнерів українська сфера охорони здоров"я працює злагоджено та забезпечена необхідними ліками та медичним обладнанням. «Ми надзвичайно вдячні польському Уряду за допомогу, яку отримуємо від наших партнерів.
Система охорони здоров’я Польщі, як і всі інші системи, однією із перших підставила дружнє плече Україні й допомогла своєчасно відреагувати на повномасштабне вторгнення рф в Україну», — сказав під час спілкування з польським колегою Віктор Ляшко. Також під час зустрічі міністри обговорили відновлення медичної інфраструктури, яку зруйнували російські війська. «Нова мережа закладів охорони здоров"я формуватиметься з урахуванням кращих світових практик відповідно до принципу госпітальних округів», — наголосив Міністр. Крім того, сторони діалогу приділили увагу подальшій співпраці у напрямку медичної освіти та набуття Україною членства в ЄС.
За підсумками зустрічі вирішено провести двосторонній форум для фіналізації досягнутих домовленостей.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls and bears collide,
Markets rise and markets fall,
Profits made and lost.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 28.08.2026
06:00 - "Люблю заробляти гроші красиво". Як докторка філософії опанувала виноробство
20:20 - Через заставу за Галущенка НБУ почав перевіряти інші банки
20:00 - Удосконалено порядок здійснення виїзних перевірок та застосування заходів впливу на платіжному ринку та ринку небанківських фінансових послуг
20:00 - Новини 27 серпня: удари московія по складах, в Кремлі "затягнули паски"
19:50 - "Грошей немає": московитський уряд перейшов у режим жорсткої економії
19:20 - Нафтові потоки через Ормуз відновилися до половини довоєнного рівня
18:50 - "Руйнування – як у Другу світову": Метінвест оцінив наслідки ударів по Запоріжсталі
18:20 - московія вдарила по складу Коло: мережа попередила про затримки поставок
17:50 - Після Полтавщини – Київщина: московія знищила ще один склад Аврори
17:20 - Супермаркети можуть залишити виробників без оплати за знищені Росією товари
16:52 - За координації Міненерго Павлоград на Дніпропетровщині отримав два потужні генератори
16:50 - Ексочільницю банківського нагляду НБУ призначили до ради "Сенс банку"
16:30 - Як стати фаховим управлінцем в галузі надрокористування
16:28 - Результати контролю у сфері закупівель за січень-липень 2026 року
16:20 - Нацбанк показав курс валют на 28 серпня
16:15 - Новий простір Mercedes-Benz в Україні очима Еліни Світоліної
15:47 - ФОП – платники єдиного податку першої – третьої груп можуть отримати довідку про доходи, у т. ч. за будь-який інший ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період
15:46 - московіяни атакували склад "Фори", який пропрацював лише 4 дні
15:45 - Чи є обмеження щодо спроб введення неправильного паролю до КЕП, отриманого в КНЕДП ДПС?
15:43 - За яким ідентифікатором форми в електронному вигляді подаються заяви за ф. № 1-ЄСВ та за ф. № 12-ЄСВ?
15:42 - Умови, за яких операції суб’єкта господарювання з використання пального не вважаються операціями з реалізації пального
15:40 - До уваги платників екологічного податку!
15:38 - Чи необхідно суб’єкту господарювання вносити зміни до облікових даних, якщо відбулось перейменування назви міста, вулиці?
15:35 - З якого місяця заповнює рядок 085 заголовної частини Розрахунку резидент Дія Сіті, якщо такий статус набуто в середині місяця?
15:33 - Об’єкт іпотеки протягом звітного року був відчужений: чи має право фізична особа на отримання податкової знижки?
15:32 - Податковий календар на 28 серпня 2026 року
15:30 - Платники Дніпропетровщини за видобування природного газу поповнили загальний фонд держбюджету рентною платою майже на 476,9 млн гривень
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 28.08.2026
15:28 - Дніпропетровщина: до місцевих бюджетів від платників за використання водних біоресурсів надійшло понад 2,9 млн грн рентної плати


Більше новин