Україна та Велика Британія співпрацюватимуть у питаннях реабілітації, — Віктор Ляшко

23.05.2022 22:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Велика Британія і надалі залишатиметься надійним партнером, який підтримуватиме нашу медичну систему та допомагатиме українцям, які втратили кінцівки через війну.
Про це Міністр охорони здоров"я Віктор Ляшко повідомив за підсумками зустрічі з Державним секретарем із питань охорони здоров’я та соціальної політики Великої Британії Саджидом Джавідом, яка відбулася в рамках 75-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров"я. «За час війни Велика Британія стала одним із найбільших друзів України та надала значну підтримку системі охорони здоров"я.
Сьогодні отримав ще одне запевнення, що надалі ця підтримка буде лише посилена.
Під час зустрічі з британським колегою домовилися про підтримку лікарень в Україні, протезування наших громадян, які втратили кінцівки через війну, допомогу в реабілітації та повноцінну підтримку під час відновлення медичної системи в рамках United24», — заявив Віктор Ляшко. За словами Міністра охорони здоров"я України, Велика Британія може долучитися до масштабної відбудови медичної інфраструктури, яка зруйнована російськими окупантами.
Наразі МОЗ вже працює над комплексним планом відновлення медичної сфери, який стане частиною Плану післявоєнного відновлення та розвитку України. Зокрема, мова йде не просто про відбудову зруйнованих лікарень, а про створення сучасної мережі закладів охорони здоров"я за кращими міжнародними практиками та впровадження інноваційних підходів до всіх процесів у медичній галузі.

Додати коментар

Користувач:
email:





Market in turmoil
Panic selling all around
Investors flee fast

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 15 травня: прискорення будівництва нафтопроводу в обхід Ормузу та масштабний удар по вейпах
20:42 - Москва вимагає у бельгійського депозитарія 249 мільярдів доларів за заморожені активи
20:23 - На Запоріжжі викрили масштабну земельну схему
19:40 - До Ради подано два проєкти Антикорупційної стратегії
19:34 - Російські ракети, що атакували Київ, мали понад 100 комплектуючих з Заходу – FT
19:05 - Уряд спростив отримання держпідтримки для сімей з дітьми
18:59 - Звіт про роботу зі зверненнями, запитами на публічну інформацію та огляд практики застосування законодавства з питань захисту прав споживачів фінансових послуг за І квартал 2026 року
18:35 - Злий Mythos: модель ШІ від Anthropic, яка шукає вразливості ПЗ, допомогла зламати macOS
18:20 - Легалізація коштів через "Династію": ВАКС обрав запобіжки до чотирьох підозрюваних
18:00 - Кредитування підтримує прибутковість банків п’ять кварталів поспіль
18:00 - У Швейцарії викрили мережу фінпосередників, які допомагали росіянам обходити санкції
17:35 - ОАЕ створить запас нафти для Індії
17:25 - Opening Remarks by Sergiy Nikolaychuk, First Deputy Governor of the National Bank of Ukraine, at the Sixth NBU Annual Research Workshop on Monetary Policy
17:25 - Вступне слово першого заступника Голови НБУ Сергія Ніколайчука під час шостого щорічного воркшопу про монетарну політику
17:18 - Уряд затвердив механізм формування резерву мобільної генерації
17:05 - Річні прибутки автовиробника Jaguar впали на 99%
17:00 - У Києві відбудеться круглий стіл щодо реформи запобігання та контролю промислового забруднення
16:57 - Трафік через Ормуз зростає, але регіон залишається небезпечним – ЗМІ
16:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на 18 травня
16:30 - Як оголосити особу померлою
16:27 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження форм довідок про дифузні джерела та Порядку складання та подання довідок про дифузні джерела»
16:25 - У центрі Києва на вихідних 16-17 травня обмежать рух: причини та перелік вулиць
16:23 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження форм довідок про дифузні джерела та Порядку складання та подання довідок про дифузні джерела»
16:17 - Російська влада заборонить майнінг криптовалют у прикордонній зоні з Україною
16:05 - НБУ підтвердив візити до установи фігуранта "плівок Міндіча" Веселого
15:57 - Комісія створила Раду з питань корпоративного управління
15:55 - ЗС московія не справляються: московія дозволила "Лукойлу" самостійно збивати дрони у Каспії
15:39 - Міненерго пропонує прямі контракти на купівлю електрики у виробників


Більше новин