МОН, Мінекономіки та Національний директорат кібербезпеки Румунії обговорили питання кібербезпеки під час війни

23.05.2022 20:10 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

20 травня 2022 року відбулася зустріч представників Міністерства освіти і науки, Міністерства економіки, Міністерства закордонних справ і Національного директорату кібербезпеки Румунії.
Учасники обговорили потреби України у сфері наукової та інноваційної діяльності, можливості реалізації спільних інноваційних і науково-технічних проектів, а також кібербезпеку у контексті війни в Україні. Під час зустрічі обговорювалися можливості забезпечення українських вчених, які тимчасово знаходяться на території Румунії, доступом до дослідницької та інноваційної інфраструктури. «Україні важливо мати підтримку міжнародних установ такого рівня.
Реалізація спільних наукових проектів сприятиме підвищенню ефективності проведення спеціального аналізу всіх кібератак, що були здійснені на українські ресурси, а також завдяки передовим технологіям сприяти розслідуванням і реагуванням на інциденти кібербезпеки нашої держави», – зазначив генеральний директор директорату науки та інновацій МОН Ігор Таранов. Національний директорат кібербезпеки Румунії об’єднує представників державного управління, бізнесу та науковців, що сприяє створенню цілісної та стійкої архітектури кібербезпеки на національному рівні. Нагадаємо, відбувся онлайн-захід щодо інноваційного і технологічного розвитку для здобуття перемоги та відновлення України.

Додати коментар

Користувач:
email:





In Basel they meet
BIS, the central bank's bank
Regulating all

- Fin.Org.UA

Новини

03:02 - Національний банк актуалізує перелік бенчмарк-ОВДП, які банки можуть включати в покриття обов’язкових резервів
03:02 - Національний банк актуалізує перелік бенчмарк-ОВДП, які банки можуть включати в покриття обов’язкових резервів
02:54 - Бізнес очікує зростання ділової активності у 2026 році на тлі поліпшення інфляційних та незначного посилення курсових очікувань – результати опитування керівників компаній у ІV кварталі 2025 року
02:48 - НБУ запроваджує "позиковий ліміт": черговий етап валютної лібералізації для бізнесу
19:43 - 19 січня погодинні відключення електроенергії будуть по всій Україні
19:30 - Україна очікує на опалювальне обладнання від Італії – Буданов
19:10 - Шмигаль розповів про ситуацію з теплопостачанням у Києві та області
17:55 - В Україні подорожчали столові буряки: яка ціна
17:20 - Cудновласники призупиняють заходи в українські глибоководні порти – ЗМІ
16:10 - У Харкові визначилися, хто будуватиме перший підземний дитсадок
15:12 - У 2025 році московія активізувала використання Маріупольського порту – СЗРУ
14:10 - Розпочався ремонт ЛЕП, що з’єднує ЗАЕС з українською енергосистемою
13:59 - Суд відібрав землі у двох київських кооперативів, які збирали гроші за автостоянку
13:49 - У Київській області екстрені відключення світла: графіки не діють
12:55 - Київський ЦУМ майже повністю відключив зовнішню підсвітку
11:57 - Суд розірвав угоду Київради з фірмою, яка хотіла "перетворити" нежитловий будинок на житловий
10:51 - У пунктах пропуску на кордоні з Польщею призупинили оформлення заповнених вантажівок
10:00 - В Україні впав відбір газу зі сховищ
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:10 - Денис Шмигаль: Максимально швидке відновлення енергопостачання та посилення захисту критичної інфраструктури Києва і області - найвищий пріоритет
19:07 - Україна та Німеччина посилюють співпрацю у сфері лісового господарства
18:57 - У Києві ведуть роботи з повернення тепла до 102 житлових будинків – Кулеба
18:30 - Україна та Німеччина домовилися про продовження Німецько-українського агрополітичного діалогу
18:10 - Італійці затримали судно металом за порушення санкцій проти московія
18:00 - Литва надасть Україні додаткове обладнання для підтримки енергетичної стійкості найбільш критичних регіонів – Денис Шмигаль
17:20 - БЕБ вилучив контрабандну електроніку на 35 мільйонів гривень
17:00 - Голова FIFA заробляє $6 мільйонів на рік – його зарплата зросла в 4 рази за 10 років
16:15 - Литва виділить Україні додаткову енергетичну допомогу
15:10 - Маск вимагає від OpenAI та Microsoft 134 мільярдів доларів компенсації


Більше новин