Василь Лозинський: Майже 1,5 млрд грн виділено з резервного фонду Держбюджету на відновлення критичної інфраструктури громад

23.05.2022 20:10 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

З резервного фонду Державного бюджету на відбудову звільнених від російських військ територій виділено майже 1,5 млрд грн.
Йдеться про Житомирську, Київську, Сумську, Харківську та Чернігівську області.
Про це сказав Перший заступник Міністра розвитку громад та територій Василь Лозинський під час вебінару «Планування відновлення функціонування критичної інфраструктури громад: громадські будівлі, водопостачання та водовідведення, теплопостачання та ГВП».
Цикл вебінарів для українських громад організував проект Європейського Союзу «Угода мерів-Схід». «Внаслідок бойових дій по всій території країни пошкоджені або зруйновані тисячі шкіл, дитячих садків, медичних закладів, житлових будівель тощо.
Тому Уряд активно працює над тим, аби процес відновлення інфраструктури громад розпочався якнайшвидше.
Наразі на ці цілі виділено майже 1,5 млрд грн з резервного фонду Держбюджету.
Напрацьовано ряд законодавчих актів, розроблених Мінрегіоном, які сприятимуть якнайшвидшому виконанню таких робіт.
 При цьому, під час відбудови маємо орієнтуватися на принцип «зробити краще, ніж було».
Нові будівлі повинні, зокрема, відповідати сучасним вимогам з енергоефективності та безпеки життєдіяльності людей», – зауважив Перший заступник Міністра.  Зазначимо, проект «Угода мерів – Схід» є багаторічним надійним партнером Мінрегіону в впровадженні реформ, зокрема в сфері енергоефективності будівель.
Наразі в цей складний воєнний час ще є й надійним помічником громад щодо забезпечення їх першочергових гуманітарних потреб, організації відновлення інфраструктури, громадських та житлових будівель тощо. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Акції, валюта,
Український ринок росте,
Інвестуймо разом.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 27 липня: московія вдарила по суднах та АЗС, викрили схему з колишнім держсекретарем МЗС
19:55 - Рух через важливу логістичну артерію впав до мінімуму за місяці після атак хуситів
19:40 - Дрон пошкодив цивільне судно в порту в Миколаївській області
19:20 - Трамп дав переговорам шанс – і нафта втратила 8% за день
18:55 - Український експорт частково перенаправили альтернативними шляхами
18:35 - Хусити заявили про удар – супутник побачив пожежу на великому НПЗ Саудівської Аравії
18:12 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
18:08 - На Алтаї заборонили заправляти машини частіше, ніж раз на 24 години
17:50 - Казахстан відновив завантаження нафти через Росію після тижневої зупинки
17:25 - Мільйонні розкрадання пожертв на підтримку України: викрито злочинну групу
17:00 - Тепловики просять спростити підключення модульних котелень до мереж
16:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 28 липня
16:30 - Стратегія компанії формує бюджет, а не навпаки
16:15 - ВАКС стягнув у дохід держави гроші від продажу авто експосадовця Мін'юсту
15:43 - Держава заборгувала банкам майже 9 мільярдів за кредитами "5-7-9%"
15:40 - Влада Харкова планує зберегти безкоштовний проїзд у місті навіть після війни
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 28.07.2026
15:23 - Нові правила роботи та відпочинку водіїв набули чинності – Мінвідновлення
14:55 - ДПС розвиває аналітичні дашборди як сучасний інструмент data-driven управління та підвищення прозорості роботи служби
14:52 - НБУ хоче змінити порядок відкриття та закриття рахунків
14:40 - До уваги платників рентної плати за спеціальне використання води!
14:39 - За якими кодами бюджетної класифікації платник податків сплачує штрафні (фінансові) санкції та пеню по податках?
14:36 - Який тип форми необхідно обрати при подачі вперше Розрахунку за неуповноважений сплачувати ПДФО відокремлений підрозділ?
14:33 - Діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг на території сіл, селищ, яким надано статус гірських: чи може ФОП на загальній системі оподаткування проводити розрахункові операції без застосування РРО/ПРРО?
14:27 - Плата за суборенду земельної ділянки є вищою за орендну плату такої земельної ділянки: чи застосовується органом ДПС штрафна санкція до орендаря?
14:26 - Постачання товарів/послуг здійснюється в одному звітному періоді, а оплата за рахунок бюджетних коштів - у наступних: визначення дати, на яку складається ПН з типом причини «15»
14:23 - Подання заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені: що зі строком давності?
14:22 - Податковий агент нарахував дохід, але не виплатив платнику: в який термін необхідно сплатити (перерахувати) до бюджету ПДФО?
14:20 - На Київщині за програмою Зеленського розпиляють 57 мільйонів – ЗМІ
14:18 - Податковий календар на 28 липня 2026 року


Більше новин