Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2021 р. № 1433»

23.05.2022 20:00 | Міністерство економіки України

Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2021 р. № 1433” (далі – проект постанови).
Метою прийняття проекту постанови є забезпечення реалізації положення Закону України від 30.06.2021 № 1587-ІХ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення питань організації корпоративного управління в банках та інших питань функціонування банківської системи” в частині доповнення додатку до постанови абзацами такого змісту: “Деревина (лісоматеріали). Нафта сира. Газовий конденсат. Скраплений газ.”.
Прийняття проекту акта забезпечить створення нормативно-правового підґрунтя для визначення переліку видів продукції, торгівля якими здійснюється виключно на організованих товарних ринках відповідно до Закону № 1587, у тому числі і деревиною (лісоматеріалами), нафтою сирою, газовим конденсатом та скрапленим газом.
Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування — Кабінет Міністрів України.
Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
а) дата початку та строки здійснення процедури:23 травня 2022 року;
дата оприлюднення проекту постанови:23 травня 2022 року.
З проектом документа можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Міністерства економіки України  - www.me.gov.ua в розділі “Обговорення проектів документів”.
б) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій
Зауваження і пропозиції до проекту постанови подаються до директорату розвитку реального сектору економіки Міністерства економіки України або на адресу електронної пошти: [email protected]
Адреса: 01008, Україна, м. Київ, вулиця М. Грушевського, 12/2.
Строк прийняття зауважень та пропозицій до проекту постанови становить 30 днів з дня оприлюднення.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, акції та бонди,
Кожен шукає свій шлях,
Кожен знає - треба знайти,
То що додась фінансовий ринок.

- Fin.Org.UA

Новини

20:20 - Національний банк готовий підкріпити каси банків готівковою іноземною валютою
19:50 - НБУ після захоплення інкасаторів Ощадбанку в Угорщині порадив "оминати ризикові країни"
19:45 - Адвокати ексрегіонала Іванющенка зірвали засідання суду
19:25 - "Американці цього не побачать": США не повернуть компаніям зібрані незаконно мита
19:20 - Кулеба розповів, хто профінансує реалізацію планів стійкості міст
19:00 - Київстар – у числі провідних світових операторів Starlink Mobile із 5 млн абонентів
18:55 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 9 березня
18:55 - Купівля авто в регіонах: де в Україні найактивніше купують нові та вживані моделі
18:40 - Стартує обговорення з учасниками ринку змін до правил подання звітності про активні операції
18:34 - Уряд виділив перші 10 мільярдів гривень на реалізацію планів стійкості міст
18:30 - Чверть імпорту на кону: чим загрожує блокування українського кордону зі Словаччиною та Угорщиною
18:25 - Поки США б’ють по Ірану, Індії дали дозвіл купити частину нафти московія
18:20 - У частині регіонів 7 березня графіки відключень світла діятимуть з 8 ранку до опівночі
18:05 - До кінця року Запоріжжю передадуть дві мобільні електропідстанції
18:00 - Національний банк у лютому 2026 року застосував до одного банку і трьох небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу
17:45 - Сховища забиті: Кувейт почав згортати видобуток нафти
17:45 - Уряд виділив 3 мільярди на розвиток науки: на що підуть кошти
17:32 - У Перській затоці застрягли товари на десять мільярдів доларів – ЗМІ
17:15 - Внесок в економіку та благодійсність: підсумки роботи LEROY MERLIN UKRAINE у 2025 році
17:15 - Нафта вже понад $90: у Перській затоці лунає попередження про "стоп" її експорту за дні
17:00 - Україна та Ліван домовились посилити торгівлю та створити спільний агрохаб
16:46 - В Ірпені відкрили ресторан McDonald’s
16:45 - Електроенергія промспоживачам: Мінекономіки підготувало постанову щодо стабілізації цін
16:30 - Жорстка правда про ESG
16:15 - "Укрзалізниця" втричі збільшила доходи від здачі в оренду своїх площ
15:58 - У Києві знесли 1 173 зовнішньої реклами: найбільше скарг - на конструкції з підсвічуванням
15:54 - Кількість порушень митних правил зросла на чверть
15:48 - До уваги юридичних осіб – платників єдиного податку четвертої групи, які отримують цільове фінансування з різних джерел!
15:37 - До уваги платників!
15:34 - Задекларована праця – це внесок у стабільність країни, підтримка економіки та соціальний захист працівників


Більше новин