Заступник Міністра у справах ветеранів Тетяна Калита та голова Закарпатської облради Володимир Чубірко обговорили посилення співпраці щодо ветеранської політики

21.05.2022 18:20 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Днями відбулася робоча зустріч заступника Міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тетяни Калити з головою Закарпатської обласної ради Володимиром Чубірком. Сторони обговорили низку питань щодо посилення співпраці у реалізації державної ветеранської політики у регіоні.
Адже у Закарпатті тимчасовий прихисток знайшли багато сімей ветеранів та родин загиблих воїнів, які вимушені були залишити рідні домівки через повномасштабну збройну агресію рф проти України.  Під час зустрічі Володимир Чубірко зазначив, що Закарпаття тепло й гостинно прийняло родини Захисників, а також поінформував про заходи й допомогу, які були здійснені керівництвом області та волонтерами щодо розміщення людей.
Це, зокрема, забезпечення речами першої необхідності, надання психологічної допомоги, сприяння у працевлаштуванні тощо.  У свою чергу Тетяна Калита розповіла про основні напрями роботи Мінветеранів в  умовах воєнного часу, а саме – цифровізація усіх ветеранських послуг, посилення і систематизація міжнародної співпраці, осучаснення підходів до соціального захисту Захисників, їхніх сімей та родин загиблих Воїнів. Також вона поінформувала про розроблені Міністерством проекти та програми на підтримку сімей ветеранів, які можуть фінансуватися як з бюджету, так і за рахунок держгарантій залучати міжнародну технічну допомогу і донорську допомогу як з України, так і з-за кордону.  Серед них – ідея створення Сервісних офісів у справах ветеранів – це можливість на місцях отримати своєчасно та адресно послуги у форматі “єдиного вікна”, та “Підтримай ветерана” – програма виплат певних коштів особам, які мають особливі заслуги перед Україною. Крім того, важливе значення має проект «Ветеранські підприємницькі ініціативи», що включає допомогу з релокалізацією ветеранських підприємств із зони активних бойових дій, надання матеріальної і технічної підтримки відновлення виробничих потужностей та обігових коштів, пілотні агропроекти для ветеранів-підприємців. Тетяна Калита закликала обласну владу Закарпаття приділити увагу у підтримці ветеранського бізнесу.  “Дуже важливо з боку місцевої влади сприяти підтримці невеликих стартапів наших ветеранів після переміщення їх до більш безпечних місць.
Адже це одночасно і фінансова підтримка безпосередньо їхніх родин, і сприяння економічному розвитку місцевих громад”, – наголосила Тетяна Калита.

Додати коментар

Користувач:
email:





Market correction,
Stocks fall and investors fret,
Value seekers pounce.

- Fin.Org.UA

Новини

19:30 - В застосунку Uklon з'явилась можливість купувати квитки на автобуси
18:50 - На Донеччині через знищення греблі вводитимуть графіки подачі води
18:30 - В Києві частково обмежать рух низкою мостів, шляхопроводів і вулиць через ремонт доріг
17:55 - У Києві судитимуть керівника ШЕУ: переплатив 3 мільйона гривень за стовпчики
17:38 - Містобудування: світові тренди та українська реальність
17:35 - В Україні дешевшають буряки через падіння попиту: скільки вони коштують
17:30 - Як вистежити «цифрові сліди»: фахівці НКЦПФР вивчали методи розслідування криптозлочинів
17:12 - Автостягнення податкового боргу: до бюджету надійшло 876 мільйона гривень
17:00 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:00 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
16:43 - Нацбанк показав курс долара і євро на четвер 26 березня
16:35 - На Львівщині викрили підпільне виробництво кондитерки під відомим брендом
16:30 - У Мінцифри розповіли, як Україна позбувається імпортозалежності від чипів
16:18 - Ключові рішення НКЦПФР від 25.03.2026
15:56 - Повноцінна криза: цьогоріч на московитський ринок не вийшов жоден новий бренд
15:54 - Україна та НАТО проводять перший конкурс для спільних оборонних розробок
15:40 - До Карпат курсуватимуть додаткові поїзди: в які дні та за яким графіком
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 26.03.2026
15:30 - Ветеранський бізнес: як отримати статус та що він дає
15:12 - Зеленський затвердив склад Ради з питань підтримки підприємництва
15:06 - Розподіл вуглеводнів, енергообладнання: про що Україна домовилась зі США
14:55 - Українські ріпак та соя практично втратили ринок ЄС через експортні мита – аграрії
14:50 - "Укразалізниця" може впровадити страхування пасажирів як при авіаперевезеннях
14:30 - Україна приєднується до глобальної ініціативи WE Finance Code для розширення доступу до фінансування для жінок-підприємиць
14:21 - Рада звільнила мешканців пошкодженого житла від сплати комунальних послуг
14:15 - Справу коллаборанта Сальдо передали до суду
14:05 - Один із найбільших українських операторів АЗС почав знижувати ціни на пальне
13:50 - Цибуля в Україні стрімко дешевшає: яка актуальна ціна
13:43 - Поставки компонентів з КНР до московія: експортери свідомо порушують експортні обмеження – ЗМІ
13:39 - Суд покарав геофізика за продаж даних про нафтогазові родовища Львівщини


Більше новин