Надання статусу безробітного через Портал Дія: набув чинності уточнений порядок

20.05.2022 19:35 | Міністерство економіки України

Постановою Кабінету Міністрів України № 509 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. № 334” деталізовано порядок реєстрації по безробіттю, зокрема через Портал Дія. 
Відтак заяви про надання статусу безробітного, припинення реєстрації безробітного та про призначення можна подавати в один із способів:
в електронній формі особою, яка після введення воєнного стану працювала на умовах трудового договору, гіг-контракту, іншого цивільно-правового договору, на території адміністративно-територіальних одиниць, де надається допомога застрахованим особам в рамках Програми “єПідтримка”;
за допомогою Порталу Дія. 
“Щоб гарантувати державні виплати в умовах воєнних дій, Уряд забезпечив можливість отримання статусу безробітного, зокрема через Портал Дія. Цифровізація цієї послуги відкрила доступ до соціальної підтримки тим, хто не може звернутися до центрів зайнятості особисто. Водночас Державна служба зайнятості працює в посиленому режимі, щоб допомогти всім українцям працевлаштуватися. Тому українці на небезпечній території зможуть подати ці заяви також через альтернативні електронні канали служби”, – підкреслив заступник Міністра економіки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра. 
Нагадаємо, що особа, яка перебуває на безпечній території і хоче стати на облік по безробіттю та подати заяву в електронному вигляді, повинна встановити мобільний застосунок Дія або створити особистий електронний кабінет користувача на Порталі Дія. У разі перебування особи на небезпечній території вона може подати заяву засобами телекомунікаційного зв’язку Державної служби зайнятості. Усі заяви, сформовані в електронній системі, автоматично передаються до відповідних центрів зайнятості.

Додати коментар

Користувач:
email:





Companies compete
Stock prices reflect their success
Investors profit

- Fin.Org.UA

Новини

11:47 - Мінекономіки розповіло про допомогу підприємтвам у Броварах, які зруйнувала московія
11:25 - Мінфін опублікував законопроєкт з ключовими податковими вимогами, які увійшли до меморандуму з МВФ
11:07 - У лютому видатки держбюджету збільшилися – Мінфін
11:00 - Олексій Соболев зустрівся у Броварах з бізнесом, який постраждав від масованої ворожої атаки
10:47 - Кабмін виділив кошти на житло у Білій Церкві для ВПО з Маріуполя: якими будуть квартири
10:45 - Комісія продовжує інформувати інвесторів: оновлено перелік SCAM-проєктів
10:15 - У чотирьох областях нові знеструмлення внаслідок обстрілів енергетики
10:10 - Відсьогодні стартувала програма кешбеку на пальне
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 20 березня
09:55 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:40 - Ціни на нафту відреагували на зусилля США та їх союзників розблокувати Ормузьку протоку
09:15 - В Україні запрацював "кешбек на пальне"
09:00 - На Одещині російські дрони вдарили по двох суднах з зерном
08:30 - Як підтримка команди стає конкурентною перевагою бізнесу
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 20.03.2026
06:00 - Ставки зроблено: уряд пропонує підняти податки з 2027 року
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:10 - Новини 19 березня: Жеваго у Парижі вручили підозру, Іран спричинив "газовий апокаліпсис"
21:04 - Жеваго у Франції вручили підозру
20:27 - Uber інвестує до 1,25 мільярда доларів у виробника електромобілів Rivian
19:55 - 20 березня відключення світла знову діятимуть по всій країні
19:45 - Від початку року відремонтовано понад мільйон квадратних метрів доріг – Кулеба
19:30 - Європейська рада рішуче засудила росію за систематичні та цілеспрямовані атаки на енергетичну інфраструктуру України
19:30 - Наказ Мінекономіки від 19 березня 2026 року № 4227 “Про затвердження Змін до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2026 рік”
19:30 - "Нова пошта" відкриється в Китаї та Канаді цього року
19:10 - АМКУ оштрафував на 226 тисяч гривень ТОВ "Нафтогаз Трейдінг"
18:45 - Уряд розширив програму страхування воєнних ризиків
18:30 - Уряд розширив можливості програми страхування воєнних ризиків
18:20 - Уряд виділив понад 7 мільярдів гривень на житло для ВПО з окупованих територій
18:00 - Зеленський просить ЄС якнайшвидше дати 5 мільярдів євро на енергетику


Більше новин