Оператор ГТС України отримав від італійського оператора Snam 101 генератор і 9000 метрів кабелю

20.05.2022 17:40 | Оператор ГТС України

Серед міжнародних партнерів, які підтримують Україну, є компанії, які вже багато років співпрацюють з нами й супроводжували нас на різних етапах становлення – такі як Snam. Один з провідних світових енергетичних операторів сприяв інтеграції України в європейський газовий ринок, консультував ОГТСУ в процесі анбандлінгу, ми співпрацювали над розкриттям потенціалу української газотранспортної інфраструктури та її модернізацією. Сьогодні наші італійські колеги також не залишили Оператор ГТС України наодинці з труднощами та викликами війни.

Компанія Snam передала Оператору ГТС України 101 переносний генератор, які вкрай необхідні нашим фахівцям для виконання ремонтно-відновлювальних робіт у «польових умовах» на об’єктах, пошкоджених внаслідок бойових дій, а також для обслуговування обладнання ГТС. Заразом італійський оператор надав ОГТСУ 9000 м електричного кабелю. Зазначена продукція буде використана для відновлення автоматизації технологічних процесів та електропостачання на пошкоджених об’єктах.

До вторгнення росії 24 лютого спільно зі Snam ми вивчали можливості транспортування відновлюваних газів. Крім того, Оператор ГТС України переймав досвід італійського оператора в запровадженні інноваційних програм з метою підвищення продуктивності та скорочення витрат, а також цифровізації операційних та технологічних процесів згідно європейських стандартів. Тому важко повірити, що сьогодні нашим співробітникам доводиться під обстрілами ремонтувати трубопроводи. Та після перемоги ми продовжимо нашу роботу зі Snam над перспективними для України проєктами.

До перемоги – разом!

Запис Оператор ГТС України отримав від італійського оператора Snam 101 генератор і 9000 метрів кабелю спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Chancellor of Exchequer
Budgets, taxes, fiscal plans
Economic growth

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Продовжено термін обговорення проєкту постанови про здійснення контролю за платіжними операціями
20:00 - Новини 4 серпня: блекаут на ЗАЕС, московія нищитиме водопостачання в Україні
19:45 - московія розбила склад із шоколадом Millennium у Дніпрі
19:25 - Море замінити не вдасться: Україна шукає нові маршрути для зерна
19:24 - Пропонуються зміни щодо регулювання безготівкових розрахунків та залучення банками коштів на вкладні (депозитні) рахунки
18:55 - Контейнерні перевезення залізницею зросли у першому півріччі на 36%
18:25 - Уряд схвалив новий "надміцний" алгоритм електронного ключа
18:15 - VARUS купує мережу магазинів КОЛО
18:08 - Частка NPL у банківському секторі оновила 17-річний мінімум
17:45 - У Києві прокуратура викрила оборудку з землею під парковку
17:38 - Комплаєнс у міжнародній торгівлі: як ТОВ "ДАНН." захищає угоди клієнтів
17:25 - Сирія відмовляється від нафти московія заради поступок США
17:07 - Стале фінансування, фінансовий моніторинг та розвиток ринку: результати засідання НКЦПФР
16:52 - Мільйонні оборудки на тендері для МВС: давню справу направлено до суду
16:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на 5 серпня
16:03 - На Запорізькій АЕС зафіксували черговий блекаут
15:44 - Тепер кожен телефон "називатиме" себе на кордоні – Цивінський
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 05.08.2026
15:18 - Держстат фіксує зростання ВВП України у другому кварталі
15:03 - На Буковині викрили контрабанду: 105 тисяч пачок сигарет везли у автоцистерні
14:42 - Єдиний московитський виробник телевізорів збанкрутував
14:15 - За місяць оборонний спецрахунок НБУ поповнився на мільярд гривень
14:00 - Чим відповісти на обстріли енергетики?
13:50 - У липні Україна стала нетто-експортером електроенергії вперше за 10 місяців
13:35 - На Чернігівщині росіяни поцілили у бензовози та цистерни
13:32 - Єдиний рахунок спрощує процес сплати податків та зборів
13:30 - Передача в оренду майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині року: з якого періоду припиняється подання податкової декларації екологічного податку?
13:24 - Оплата послуги з проставлення апостиля: заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
13:24 - В який строк та яким чином суб’єкт господарювання отримує інформацію щодо припинення дії ліцензії?
13:23 - Які документи та в які строки подаються фізособою до контролюючого органу для отримання пільги щодо сплати земельного податку?


Більше новин