Нова послуга в Дії — оформлення соціальної допомоги для тих, хто втратив роботу під час війни

20.05.2022 15:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Мінцифри запускає в Дії нову соціальну послугу — Допомога по безробіттю для українців, які втратили роботу під час війни та зареєстровані на тимчасово окупованих територіях чи там, де ведуться активні бойові дії.
У застосунку та на порталі Дія можна оформити статус безробітного й отримувати щомісячну допомогу. «Через війну багато українців втратили роботу й не мають можливості працювати.
Частину підприємств знищено окупантами, деякі збанкрутували або втратили попит.
Крім того, тисячі українців не мають змоги зараз відвідувати держоргани.
Тому ми працюємо над тим, щоб усі важливі соціальні послуги були доступні в смартфоні.
Запускаємо спеціальну послугу в Дії — Допомогу по безробіттю.
Послуга працює, як завжди, за декілька кліків», — зазначив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Хто може скористатися послугою? Українці, які були офіційно працевлаштовані, але втратили роботу через війну або не можуть продовжувати діяльність як ФОП через воєнний стан і зареєстровані на тимчасово окупованих територіях чи там, де ведуться активні бойові дії. Зверніть увагу: якщо ви не відповідаєте цим критеріям, можете оформити допомогу по безробіттю за цим посиланням. Як скористатися послугою: у застосунку виберіть меню Послуги та пункт Допомога по безробіттю, на порталі — послугу з отримання статусу безробітного, далі підтвердьте, що ви дійсно втратили роботу та не є студентом денної форми навчання, після підтвердження даних виберіть місто та центр зайнятості, у якому хочете отримати статус, за необхідності залиште свої паспортні та контактні дані, виберіть періодичність отримання виплат та картку єПідтримки, на яку буде нараховуватися допомога.
Якщо ви не маєте картки, можете оформити віртуальну просто в застосунку, уважно перевірте заяву ще раз та підтвердьте її. Очікуйте, коли працівники центру зайнятості оброблять вашу заяву.
Ви отримаєте push-сповіщення про це в застосунку. Щоб скористатися послугою в застосунку, необхідно оновити Дію. Послуга розроблена за підтримки USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

Додати коментар

Користувач:
email:





Курс гривні коливається вгору,
Потім знову падає до дна.
Акції, облігації, валюта -
Ось основні інструменти тут.

- Fin.Org.UA

Новини

14:19 - Ринок нерухомості у прифронтових областях: як змінились ціни та попит на житло за рік
14:15 - FlixBus запустив нові міжнародні маршрути з Києва до Вроцлава і Франкфурта
14:12 - Ціни на пальне зросли: скільки коштує бензин та ДП
14:00 - Визначено порядок встановлення вимог та обмежень до діяльності банків у межах безвиїзного нагляду із застосуванням ризик-орієнтованого підходу
13:50 - У "Сільпо" підрахували, скільки коштуватиме великодній кошик
13:35 - Переобладнанням транспортного засобу: алгоритм розрахунку податкової знижки
13:35 - московія заробила понад 7 мільярдів євро за два тижні завдяки війні в Ірані – ЗМІ
13:34 - Де можна ознайомитись з інформацією щодо мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої?
13:33 - Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, припиняє її: в який термін подається податкова декларація про майновий стан і доходи?
13:32 - Чи необхідно ФОП – платникам ЄП першої, другої груп та третьої групи, які не є платниками ПДВ (крім е-резидентів), зберігати первинні документи?
13:32 - Гетманцев відреагував на податковий законопроєкт від Мінфіну
13:31 - Чи може працівник ЮО підписати реєстраційну картку для отримання кваліфікованих ЕДП, додавши при цьому засвідчену копію наказу на призначення?
13:30 - Надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю): визначення об’єкта оподаткування ПДФО
13:27 - Що є базою нарахування єдиного внеску для осіб, які отримують дохід за виконану роботу (надані послуги), строк виконання яких перевищує календарний місяць?
13:24 - Чи сплачується єдиний внесок, якщо рахунки платника заблоковано (арештовано)?
13:23 - Податковий календар на 23 березня 2026 року
13:21 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету надійшло 613,0 тис. грн частини чистого прибутку
13:20 - Дніпропетровщина: внесок до місцевих бюджетів від платників рентної плати за видобування надр місцевого значення – понад 3,3 млн гривень
13:18 - Туристичний збір: надходження від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на понад 19 відсотків
13:18 - Захист критичної інфраструктури: уряд виділив 12,85 мільярда гривень
13:17 - У Головному управлінні ДПС у Дніпропетровській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Електронні сервіси ДПС»
13:15 - Дніпропетровщина: системна комунікація з ветеранською спільнотою триває
13:13 - Деклараційна кампанія 2026 триває
13:12 - Податкова Дніпропетровщини: разом з платниками підвищуємо ефективність управління ризиками
13:11 - Відкритий діалог з бізнесом триває: адміністрування мінімального податкового зобов’язання
13:10 - Деклараційна кампанія 2026: Хто має подавати декларацію та які ставки
13:09 - Надходження туристичного збору зростають: бюджети отримали понад 72 млн грн
13:08 - Леся Карнаух: Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів
12:52 - В Україні порахували позови ТЦК про обмеження прав водіїв: 2026 може стати рекордним
12:45 - Прикордонна інфраструктура: Мінрозвитку розповіло, що будуватиме


Більше новин