Українські університети запрошують іноземців на навчання

18.05.2022 17:25 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Заклади вищої освіти на території України продовжують організовувати освітній процес для іноземних студентів і запрошують на навчання у 2022 році. За даними Українського державного центру міжнародної освіти, у 2021 році було зареєстровано понад 65 тис.
запрошень для іноземців.
Найчастіше здобуття вищої освіти в Україні обирають громадяни Індії, Нігерії, Марокко, Туркменістану та Туреччини. Найпопулярнішими напрямами серед іноземців є медицина, менеджмент, економіка та комп’ютерні науки.
Зазвичай студенти обирають Харківську, Київську та Одеську області для навчання.
Зазначимо, що минулого року майже 90% іноземних студентів здобували освіту в українських ЗВО за денною формою. Наразі користувачі Google з усього світу цікавляться навчанням в Україні, переважну кількість таких запитів демонструє Велика Британія, а щодо дистанційного навчання – Польща. Обрати український заклад освіти можна на сайті УДЦМО. Зарахування іноземців на навчання у 2022 році: алгоритм дій ЗВО 1.
Зарахування вступників-іноземців на навчання може здійснюватися: тричі на рік для здобуття ступенів молодшого бакалавра, бакалавра, магістра; упродовж року для навчання в аспірантурі, ад’юнктурі. Періоди набору для іноземців визначає ЗВО у правилах прийому та оприлюднює на своєму сайті. 2.
Приймання іноземців на навчання може проводитися очно або дистанційно. 3.
Для всіх іноземців і осіб без громадянства має бути зареєстровано запрошення на навчання (термін дії – 1 рік). Відбіркова комісія закладу освіти перевіряє всі документи абітурієнта. 4.
Брати участь у дистанційному прийманні можуть іноземці, які отримали: запрошення на навчання; комплекс послуг з інформаційної та консультаційної підтримки уповноваженого МОН державного підприємства; візу для в’їзду в Україну з метою навчання. Завдяки процедурі отримання запрошення та комплексу послуг, інформація про запрошення на навчання стає доступною для перевірки консульськими установами України та іншими компетентними органами.
Звернутися за візою до Посольства України можна за посиланням, для дистанційного вступу також необхідна віза. 5.
Укласти угоду з партнерською організацією.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок розвивається,
Нові ідеї й можливості,
Багатство чекає.

- Fin.Org.UA

Новини

12:25 - Хто та в яких випадках подає податкову декларацію про майновий стан і доходи?
12:23 - Коли необхідно подавати до контролюючих органів витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки
12:22 - Зміна облікових даних: алгоритм дій фізичної особи – платника податків
12:21 - До уваги ФОП – платників єдиного податку першої – третьої груп!
12:19 - Платники Дніпропетровщини спрямували до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів майже 162 млрд грн податкових платежів та єдиного внеску
12:17 - Інформація для платників єдиного внеску щодо уточнення категорій платників в розрізі символів звітності
12:16 - Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована
12:15 - 2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору
12:13 - 2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору
12:01 - Хто та в яких випадках подає податкову декларацію про майновий стан і доходи?
12:00 - Розпочалась деклараційна кампанія 2026
11:59 - Про сплату військового збору фізичними особами з доходів, які підлягають річному декларуванню
11:58 - Про розміри ставок єдиного податку з 01.01.2026 для ФОП – платників єдиного податку першої та другої груп
11:56 - Платники Дніпропетровщини спрямували до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів майже 162 млрд грн податкових платежів та єдиного внеску
11:55 - Зміна облікових даних: алгоритм дій фізичної особи – платника податків
11:54 - Електронна акцизна марка: повноцінний запуск перенесено на 1 листопада 2026 року
11:52 - ДПС запровадила Е-аудит
11:51 - До уваги ФОП – платників єдиного податку першої – третьої груп!
11:48 - Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована
11:46 - «TAX Control» – це про спільну відповідальність
11:45 - 2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору
11:24 - Російські нафтові танкери після паузи знову прямують до Індії
11:15 - У 2025 році уряд залучив від продажу / обміну ОВДП на аукціонах понад 569 млрд грн, а загалом упродовж воєнного стану – майже 2 027 млрд грн
10:39 - Запроваджено вимоги щодо оприлюднення банками та банківськими групами пруденційної інформації
10:25 - Ворог другого січня атакував енергетику двох областей
10:00 - Виробник дронів "Вампір" став першим резидентом Defence City
10:00 - Сім криптовалютних трендів, які визначать 2026 рік
08:00 - Креветки, сублімати й інклюзивні пекарні: незвичний бізнес України у 2025 році
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 02.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України


Більше новин