Руководитель PR-департамента “Эпицентра” вспомнила, что она — самостоятельный и свободный человек

18.05.2022 11:10 | Укррудпром

10:40 18 мая 2022 года

Руководитель PR-департамента “Эпицентра” Юлия Чудновец поделилась в Facebook своими эмоциями по языковому вопросу.

Задолбали

Я про язык.

Я самостоятельный и свободный человек. Я живу в свободной и независимой стране. И буду говорить на том языке, на каком хочу.

На секундочку…за много много лет это мой первый пост на русском.

Я родилась в Запорожье. Но закончила украинскую филологию с “красным” дипломом.

В быту я часто говорю на русском. С родителями, друзьями с Востока, со многими киевлянами.

Но по работе — принципиально только на украинском. И мне легче думать и писать на украинском.

12 лет назад я пришла работать к Галине Гереге. И она сказала: “Ти можеш розмовляти тією мовою, якою тобі зручно. Але якщо ти хочеш, щоб я тебе розуміла — розмовляй українською”.

З того часу мій мозок не розрізняє дві мови. З україномовними розмовляю українською, з російськомовними — російською. З батьками — російською, з багатьма друзями -  українською.

І я хочу продовжувати бути вільною людиною. І мене страшенно бісить, як більшість моїх друзів, які раніше були виключно російськомовними, перейшли на українську.

Ні, якщо це поклик серця — без питань. Тоді це чудово. Але ж я знаю, що багато хто просто боїться, що їх зацькують.

Так бляха, а за що ми воюємо?

Хіба не за те, щоб бути вільними в своїй країні? Щоб розмовляти тією мовою, якою ми хочемо! Щоб думати так, як ми хочемо!

Патріотизм не в мові, не в вишиванці і не в прапорі. Він у серці!

Можете вже починати запалювати багаття та збивати хрест. Мені пофіг. Дискусії не буде.

Бо я почала з того, що ЗАДОВБАЛИ!

Додати коментар

Користувач:
email:





Money talks, it's said
In the market, true indeed
Power and profit

- Fin.Org.UA

Новини

20:31 - Трьом небанківським фінансовим установам змінено обсяг ліцензій на діяльність фінансової компанії
20:00 - Новини 13 серпня: Зеленський незадоволений головою НБУ, протидронові сітки для танкерів московія
19:50 - Без візитів до ТЦК: роботодавцям дозволили оновлювати дані працівників через "Дію"
19:30 - Розробник Claude може провести найбільший вихід на біржу в історії
19:20 - Удари України по НПЗ обвалили морський експорт нафтопродуктів московія на 55%
18:50 - НПЗ московія повністю зупинився після атаки дронів України
18:20 - Російські атаки обвалили експорт зерна з України на 75%
17:50 - Збитки у справі про закупівлю дронів Держспецзв'язком зросли майже втричі
17:20 - московія вдарила по логістичній компанії у Павлограді
17:16 - Як перевозити кондитерські вироби через європейський кордон без проблем
16:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 серпня
16:45 - Уряд виділив прифронтовим громадам 2,3 мільярда гривень
16:36 - Українці задекларували 323,9 млрд грн отриманих минулоріч доходів
16:34 - Правила заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати бюджетних/небюджетних платежів
16:23 - У московії оцінили втрати Wildberries та продавців від ударів України
16:23 - Коло абонентів Системи BankID НБУ продовжує розширюватися – підсумки першого півріччя 2026 року
16:10 - АРМА перевіряє фінанси IDS Ukraine перед повторним конкурсом з відбору управителя
16:00 - Цифровізація, нові вимоги до професійних учасників та корпоративні процедури: результати засідання НКЦПФР
15:53 - Податкова знижка щодо сплачених за іпотечним кредитом процентів: яким умовам мають відповідати договори на отримання кредиту на придбання (будівництво) житла?
15:42 - Небанківській установі розширено перелік валютних операцій
15:37 - Мільйон гривень за екологічний висновок: підозри отримали два науковця
15:32 - Плата за землю: фізичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 386,2 млн гривень
15:30 - Особливості сплати майнових податків через мобільний застосунок або через касу банку
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.08.2026
15:27 - Майже 788,3 млн грн податку на нерухоме майно спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
15:26 - З початку року надходження транспортного податку до бюджетів громад Дніпропетровщини зросли майже на 44 %
15:24 - Електронний кабінет: подати заяву на повернення помилково або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені можна в електронній формі
15:23 - До загального фонду держбюджету надходження частини чистого прибутку від платників Дніпропетровщини зросли на 37,4%
15:21 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування газового конденсату поповнили місцеві бюджети на 659,6 тис. гривень
15:12 - Україна збільшила експорт і скоротила імпорт яблук


Більше новин