У Варшаві відкрили консультаційний центр для українців Дія.Бізнес

17.05.2022 18:10 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

17 травня 2022 року Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство економічного розвитку та технологій Польщі, Польська агенція інвестицій та торгівлі, Польський Офіс Урядового уповноваженого з питань кібербезпеки за підтримки компанії Mastercard відкрили центр Дія.Бізнес у Варшаві. Відеозапис відкриття центру Дія.Бізнес у Варшаві можна подивитися на Facebook-сторінках Дія.Бізнес або Мінцифри. Від 18 травня кожен українець у Польщі зможе безоплатно отримати в центрі Дія.Бізнес фахові консультації щодо ведення бізнесу, перебування, проживання та працевлаштування на території Польщі. Які саме послуги надаватимуть громадянам України в центрі Дія.Бізнес у Варшаві?  Консультації щодо відкриття бізнесу в Польщі.
Дорожня карта, що надаватиметься за запитом на відкриття МСБ, міститиме всю інформацію про законодавчі норми Польщі, а також інформацію щодо: найкращих практик ведення бізнесу в Польщі зокрема та Європі загалом; податкового навантаження; спрощеної реєстраційної системи; ресурсів підтримки бізнесу та інше. Консультації щодо отримання статусу біженця або інших правових підстав перебування на території Польщі. Консультування та надання інформації щодо житла та проживання в Польщі, екстрені контакти та ресурси підтримки з робочими місцями й працевлаштуванням у Польщі. Під час відкриття центру Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров заявив: «З початку повномасштабної війни в Україні ми відчуваємо неймовірну підтримку польського народу на всіх фронтах — дипломатичному, військовому, гуманітарному, економічному та цифровому.
Польща прихистила мільйони українців та стала першою країною ЄС, яка почала приймати цифрові документи в Дії при перетині кордону.
А сьогодні ми символічно відкрили у Варшаві перший закордонний центр Дія.Бізнес.
Він буде працювати не тільки у стандартному форматі консультацій для підприємців.
Адже сюди зможуть звернутися всі українці, які сьогодні перебувають у Польщі та потребують роботи, житла або оформлення документів». «До війни ми, чесно кажучи, не планували відкривати центри Дія.Бізнес поза Україною.
Але війна вимагає екстраординарних рішень.
І ми вдячні Польщі за гостинність та готовність допомогти в ці непрості часи, а також дякуємо партнерам, за підтримки яких відкривається центр, — компанії Mastercard.
З одного боку, це приємно, що український бренд Дія.Бізнес виходить на міжнародний рівень.
З іншого боку, сумно, що приводом для цього стає жахлива трагедія під назвою "війна"», - зазначила  заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан. «Я рада, що сьогодні ми відкриваємо довідковий центр для підприємців з України, філію Дія.Бізнес у Варшаві.
Це стало можливим завдяки співпраці Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту України та Польського агентства інвестицій і торгівлі.
Я хотів би подякувати PAIH за те, що приєднався до проекту та надав простір, необхідний для виконання завдань центру.
Вірю, що центр Дія.Бізнес сприятиме створенню та реалізації багатьох цікавих проєктів у Польщі», — сказала заступник Міністра економічного розвитку та технологій Польщі Ольга Семенюк. Януш Цешинські, Державний секретар, уповноважений польського уряду з питань кібербезпеки зазначив: «Завдяки використанню цифрових реєстрів, таких як система PESEL, ми мали готовий надійний інструмент для ідентифікації людей з України.
Без цього ефективне надання цифрових послуг було б неможливим.
Вже 1,1 млн номерів PESEL було призначено українським біженцям і ця цифра продовжує збільшуватися.
Тепер у Центрі Дія.Бізнес Варшава українці можуть отримати всі подробиці щодо правового перебування в Польщі».  Кшиштоф Дринда, Президент правління Польської агенції інвестицій і торгівлі, наголосив: «Роль та спеціалізація PAIH — підтримка польських підприємців у міжнародній діяльності.
Наразі такої підтримки потребують також компанії, які переміщуються із зон бойових дій в Україні.
Я радий, що ми можемо брати участь у проекті Дія.Бізнес разом із Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством економічного розвитку та технологій Польщі.
Завдяки цьому українські компанії можуть підтримувати безперервність бізнесу, а отже мінімізувати вплив війни на економіку».  Інга Андреєва, генеральна директорка Mastercard в Україні та Молдові, зазначила: «Підтримка малого й середнього бізнесу — рушійної сили економіки — для Mastercard завжди була і є одним із головних пріоритетів.
Ми запускаємо спеціалізовані фінансові рішення та ініціативи, які допомагають підприємцям у розвитку власної справи, насамперед завдяки сучасним платіжним технологіям.
З початком війни, щоби надати підприємцям додаткову підтримку, ми тимчасово скасували в Україні міжбанківську комісію за безготівкові розрахунки.
Сьогодні разом із нашим багаторічним партнером — Міністерством цифрової трансформації України — ми робимо ще один важливий крок назустріч малому й середньому бізнесу, відкриваючи консультаційний центр для українських підприємців у Варшаві.
Наша спільна мета — надати українським підприємцям можливості для розвитку, де б вони не перебували сьогодні, щоби вони продовжували свою роботу та могли зростати як в Україні, так і за кордоном на міжнародних ринках». Центр Дія.Бізнес у Варшаві розташований за адресою: Bagatela, 12 https://goo.gl/maps/8wqVuTKrD3CVNAGF9 Відвідування та отримання консультацій у центрі Дія.Бізнес у Варшаві відбувається за попередньою реєстрацією? https://forms.gle/Hv5oe6dw7NV7SpLR8 Консультаційний центр Дія.Бізнес у Варшаві працюватиме на час війни й далі відповідно до потреби підтримки з боку підприємців і громадян України. Дія.Бізнес — це національний проект із розвитку підприємництва та експорту, ініційований Міністерством цифрової трансформації України.
У межах проекту функціонують дві складові: онлайн-портал та мережа офлайн-центрів підтримки підприємців. Онлайн-портал Дія.Бізнес був запущений у лютому 2020 року в Україні за підтримки компанії Mastercard.
На порталі можна знайти всю необхідну інформацію для заснування та розвитку власної справи, а також отримати більш як 68 видів безоплатних онлайн-консультацій, пройти навчання в Національній онлайн-школі для підприємців, дізнатись актуальні новини про можливості для розвитку бізнесу, а також скористатися великою кількістю цифрових сервісів.
З моменту запуску проекту, портал Дія.Бізнес відвідали вже понад 1,5 млн користувачів та було проведено понад 5200 консультацій. Офлайн-центри Дія.Бізнес — це простори, метою яких є підтримка місцевого малого та середнього бізнесу та надання їм безоплатних консультацій за різними напрямами.
До початку повномасштабної війни в Україні було відкрито 11 центрів Дія.Бізнес: у Харкові, Миколаєві, Одесі, Черкасах, Києві (на базі КНУ імені Тараса Шевченка), Полтаві, Ужгороді, Бучі, Тернополі, Кривому Розі, Кременчуці.
Більшість офлайн-центрів Дія.Бізнес наразі функціонують як гуманітарні центри для координації допомоги.
У Тернополі та Ужгороді центри працюють у звичному форматі, але додатково допомагають підприємствам із релокацією, адаптацією до нових умов, рестартом і відновленням діяльності.
Також зараз активно проходить відбудова центру Дія.Бізнес у Бучі, який було зруйновано під час російської окупації. Підписуйтеся на сторінки центру Дія.Бізнес у Варшаві в соцмережах: Instagram: https://www.instagram.com/diia.business.warsaw Facebook: https://www.facebook.com/Diia.Business.Warsaw Telegram: https://t.me/diia_business_warsaw

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull or bear, who knows,
Fortunes won and fortunes lost,
The market humbles.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 9 липня: масштабні обшуки на митницях, чат-бот Маска прославляє Гітлера
20:29 - "Укрпошта" повідомила, які пільги вводить для мешканців сіл
20:00 - На рік перекриють пішохідний міст у Голосіївському районі Києва
19:30 - ЄС та Україна поглиблюють бізнес-партнерство: ключові домовленості у Римі напередодні URC-2025
19:24 - Україні потрібно понад $40 мільярдів зовнішнього фінансування у 2026 році – Шмигаль
19:19 - Родичі полковника Нацполіції Олексія Єлхіна орендують дороге майно в сумнівних фірм – hromadske
18:55 - Електроенергетика та великий проєкт CCHP: "Укрнафта" озвучила масштабні плани
18:23 - У московія відновить роботу аеропорт на березі Чорного моря: його закрили після початку великої війни
18:21 - Nvidia першою у світі досягла капіталізації у 4 трильйони доларів
17:46 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 10 липня
17:44 - Українська зернова асоціація збільшила прогноз урожаю
17:33 - До семи небанківських фінансових установ застосовано заходи впливу
17:30 - Можливості для кредитування малих фермерів
17:27 - Злочинні схеми на митницях: правоохоронці розкрили деталі масштабних обшуків
17:13 - Індія планує виробляти рідкісноземельні елементи
16:55 - З можливістю бронювання: які професії найчастіше шукають та де можна найбільше заробити
16:37 - Кваліфіковані кадри – ключ до сталого розвитку енергетики України
16:25 - В Україні сповільнилась інфляція – Держстат
16:15 - У Мінрозвитку попередили про зміни для автобусних маршрутів на кордоні з Польщею
16:00 - У травні майже 400 українців вивели свою діяльність з тіні після роз'яснень податкової
15:42 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:39 - У видавництві "Наш Формат" оцінили збитки від удару московія: до $100 мільйонів
15:38 - Наказ від 04.07.25 № 130 «Про надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості»
15:31 - Повідомлення про керуючу компанію індустріального парку "Вестерн Індастріал"
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.07.2025
15:26 - Наглядову раду "Оператора ГТС України" сформовано
15:26 - До п’яти фінансових компаній застосовано заходи впливу
15:23 - Інформація щодо участі України в роботі засідання Комітету СОТ з питань сільського господарства (23 – 24 червня 2025 року)
15:15 - Інформація щодо участі в роботі засідання Комітету СОТ з питань санітарних і фітосанітарних заходів (17 – 19 червня 2025 року)


Більше новин

ВалютаКурс
Алжирський динар0.32226
Австралійський долар27.2286
Така0.34284
Канадський долар30.4823
Юань Женьміньбі5.8171
Чеська крона1.9829
Данська крона6.5464
Гонконгівський долар5.3216
Форинт0.122012
Індійська рупія0.48761
Рупія0.0025701
Новий ізраїльський шекель12.5351
Єна0.28466
Теньге0.080546
Вона0.030342
Ліванський фунт0.000467
Малайзійський ринггіт9.8272
Мексиканське песо2.2466
Молдовський лей2.4771
Новозеландський долар24.9979
Норвезька крона4.1298
Саудівський ріял11.1378
Сінгапурський долар32.5905
Донг0.0015986
Ренд2.3394
Шведська крона4.3744
Швейцарський франк52.395
Бат1.27595
Дирхам ОАЕ11.3734
Туніський динар14.4244
Єгипетський фунт0.8419
Фунт стерлінгів56.7131
Долар США41.7745
Сербський динар0.41684
Азербайджанський манат24.5689
Румунський лей9.6199
Турецька ліра1.0431
СПЗ (спеціальні права запозичення)57.2184
Болгарський лев24.9862
Євро48.8427
Ларі15.3752
Злотий11.5189
Золото137202.08
Срібло1524.88
Платина56791.6
Паладій45375.04

Курси валют, встановлені НБУ на 10.07.2025