У Варшаві відкрили консультаційний центр для українців Дія.Бізнес

17.05 18:10 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

17 травня 2022 року Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство економічного розвитку та технологій Польщі, Польська агенція інвестицій та торгівлі, Польський Офіс Урядового уповноваженого з питань кібербезпеки за підтримки компанії Mastercard відкрили центр Дія.Бізнес у Варшаві. Відеозапис відкриття центру Дія.Бізнес у Варшаві можна подивитися на Facebook-сторінках Дія.Бізнес або Мінцифри. Від 18 травня кожен українець у Польщі зможе безоплатно отримати в центрі Дія.Бізнес фахові консультації щодо ведення бізнесу, перебування, проживання та працевлаштування на території Польщі. Які саме послуги надаватимуть громадянам України в центрі Дія.Бізнес у Варшаві?  Консультації щодо відкриття бізнесу в Польщі.
Дорожня карта, що надаватиметься за запитом на відкриття МСБ, міститиме всю інформацію про законодавчі норми Польщі, а також інформацію щодо: найкращих практик ведення бізнесу в Польщі зокрема та Європі загалом; податкового навантаження; спрощеної реєстраційної системи; ресурсів підтримки бізнесу та інше. Консультації щодо отримання статусу біженця або інших правових підстав перебування на території Польщі. Консультування та надання інформації щодо житла та проживання в Польщі, екстрені контакти та ресурси підтримки з робочими місцями й працевлаштуванням у Польщі. Під час відкриття центру Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров заявив: «З початку повномасштабної війни в Україні ми відчуваємо неймовірну підтримку польського народу на всіх фронтах — дипломатичному, військовому, гуманітарному, економічному та цифровому.
Польща прихистила мільйони українців та стала першою країною ЄС, яка почала приймати цифрові документи в Дії при перетині кордону.
А сьогодні ми символічно відкрили у Варшаві перший закордонний центр Дія.Бізнес.
Він буде працювати не тільки у стандартному форматі консультацій для підприємців.
Адже сюди зможуть звернутися всі українці, які сьогодні перебувають у Польщі та потребують роботи, житла або оформлення документів». «До війни ми, чесно кажучи, не планували відкривати центри Дія.Бізнес поза Україною.
Але війна вимагає екстраординарних рішень.
І ми вдячні Польщі за гостинність та готовність допомогти в ці непрості часи, а також дякуємо партнерам, за підтримки яких відкривається центр, — компанії Mastercard.
З одного боку, це приємно, що український бренд Дія.Бізнес виходить на міжнародний рівень.
З іншого боку, сумно, що приводом для цього стає жахлива трагедія під назвою "війна"», - зазначила  заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан. «Я рада, що сьогодні ми відкриваємо довідковий центр для підприємців з України, філію Дія.Бізнес у Варшаві.
Це стало можливим завдяки співпраці Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту України та Польського агентства інвестицій і торгівлі.
Я хотів би подякувати PAIH за те, що приєднався до проекту та надав простір, необхідний для виконання завдань центру.
Вірю, що центр Дія.Бізнес сприятиме створенню та реалізації багатьох цікавих проєктів у Польщі», — сказала заступник Міністра економічного розвитку та технологій Польщі Ольга Семенюк. Януш Цешинські, Державний секретар, уповноважений польського уряду з питань кібербезпеки зазначив: «Завдяки використанню цифрових реєстрів, таких як система PESEL, ми мали готовий надійний інструмент для ідентифікації людей з України.
Без цього ефективне надання цифрових послуг було б неможливим.
Вже 1,1 млн номерів PESEL було призначено українським біженцям і ця цифра продовжує збільшуватися.
Тепер у Центрі Дія.Бізнес Варшава українці можуть отримати всі подробиці щодо правового перебування в Польщі».  Кшиштоф Дринда, Президент правління Польської агенції інвестицій і торгівлі, наголосив: «Роль та спеціалізація PAIH — підтримка польських підприємців у міжнародній діяльності.
Наразі такої підтримки потребують також компанії, які переміщуються із зон бойових дій в Україні.
Я радий, що ми можемо брати участь у проекті Дія.Бізнес разом із Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством економічного розвитку та технологій Польщі.
Завдяки цьому українські компанії можуть підтримувати безперервність бізнесу, а отже мінімізувати вплив війни на економіку».  Інга Андреєва, генеральна директорка Mastercard в Україні та Молдові, зазначила: «Підтримка малого й середнього бізнесу — рушійної сили економіки — для Mastercard завжди була і є одним із головних пріоритетів.
Ми запускаємо спеціалізовані фінансові рішення та ініціативи, які допомагають підприємцям у розвитку власної справи, насамперед завдяки сучасним платіжним технологіям.
З початком війни, щоби надати підприємцям додаткову підтримку, ми тимчасово скасували в Україні міжбанківську комісію за безготівкові розрахунки.
Сьогодні разом із нашим багаторічним партнером — Міністерством цифрової трансформації України — ми робимо ще один важливий крок назустріч малому й середньому бізнесу, відкриваючи консультаційний центр для українських підприємців у Варшаві.
Наша спільна мета — надати українським підприємцям можливості для розвитку, де б вони не перебували сьогодні, щоби вони продовжували свою роботу та могли зростати як в Україні, так і за кордоном на міжнародних ринках». Центр Дія.Бізнес у Варшаві розташований за адресою: Bagatela, 12 https://goo.gl/maps/8wqVuTKrD3CVNAGF9 Відвідування та отримання консультацій у центрі Дія.Бізнес у Варшаві відбувається за попередньою реєстрацією? https://forms.gle/Hv5oe6dw7NV7SpLR8 Консультаційний центр Дія.Бізнес у Варшаві працюватиме на час війни й далі відповідно до потреби підтримки з боку підприємців і громадян України. Дія.Бізнес — це національний проект із розвитку підприємництва та експорту, ініційований Міністерством цифрової трансформації України.
У межах проекту функціонують дві складові: онлайн-портал та мережа офлайн-центрів підтримки підприємців. Онлайн-портал Дія.Бізнес був запущений у лютому 2020 року в Україні за підтримки компанії Mastercard.
На порталі можна знайти всю необхідну інформацію для заснування та розвитку власної справи, а також отримати більш як 68 видів безоплатних онлайн-консультацій, пройти навчання в Національній онлайн-школі для підприємців, дізнатись актуальні новини про можливості для розвитку бізнесу, а також скористатися великою кількістю цифрових сервісів.
З моменту запуску проекту, портал Дія.Бізнес відвідали вже понад 1,5 млн користувачів та було проведено понад 5200 консультацій. Офлайн-центри Дія.Бізнес — це простори, метою яких є підтримка місцевого малого та середнього бізнесу та надання їм безоплатних консультацій за різними напрямами.
До початку повномасштабної війни в Україні було відкрито 11 центрів Дія.Бізнес: у Харкові, Миколаєві, Одесі, Черкасах, Києві (на базі КНУ імені Тараса Шевченка), Полтаві, Ужгороді, Бучі, Тернополі, Кривому Розі, Кременчуці.
Більшість офлайн-центрів Дія.Бізнес наразі функціонують як гуманітарні центри для координації допомоги.
У Тернополі та Ужгороді центри працюють у звичному форматі, але додатково допомагають підприємствам із релокацією, адаптацією до нових умов, рестартом і відновленням діяльності.
Також зараз активно проходить відбудова центру Дія.Бізнес у Бучі, який було зруйновано під час російської окупації. Підписуйтеся на сторінки центру Дія.Бізнес у Варшаві в соцмережах: Instagram: https://www.instagram.com/diia.business.warsaw Facebook: https://www.facebook.com/Diia.Business.Warsaw Telegram: https://t.me/diia_business_warsaw

Добавить комментарий

Автор:

Введите Код, указанный на рисунке
 
Новини

19:30 - Рада упростит финансовую отчетность для небольших групп предприятий
19:30 - До конца 2022 года Норвегия передаст Украине помощи на 1 млрд евро
19:30 - Еврокомиссия отменяет таможенные пошлины и НДС на ввоз жизненно важных товаров для украинцев
18:45 - Урядова уповноважена з питань гендерної політики: гендерні підходи мають бути невід’ємною складовою післявоєнної відбудови та відновлення України
18:45 - Євгеній Єнін: Ракетний удар у дев’ятиповерховий житловий будинок та базу відпочинку - помста за звільнення о. Зміїний
18:45 - Наталія Хоцянівська: ВРУ прийняла у першому читанні законопроект щодо імплементації стандартів ЄС в законодавство України у сфері водовідведення
18:45 - Держприкордонслужба інформує про особливості перетинання кордону України дітьми в період воєнного стану
18:45 - Денис Шмигаль: Відсьогодні можна подати заявки за програмою «єРобота»
18:45 - 1 липня: Ситуація у соціальній сфері
18:45 - Олексій Чернишов: Уряд розширив перелік користувачів ЄДЕССБ, що сприятиме прискоренню відбудови територій
18:45 - Уряд запровадив нові критерії для медзакладів, що бажають стати учасниками пілотного проекту з трансплантації
18:45 - Наталія Алюшина: Наша мета – справедливість, чесна конкуренція і прозорість при відборі виконавців держзамовлення на професійне навчання
18:45 - Голова Держспецзв’язку: Один із векторів кібератак – фішинг
18:45 - Мінфін: У місцевих бюджетах знаходиться понад 10 млрд грн залишків освітньої субвенції
18:45 - 01 липня: Ситуація в енергетиці
18:45 - Отримати документ про нормативну оцінку землі можна буде в автоматичному режимі в електронній формі, — Денис Шмигаль
18:35 - Уряд не буде обмежувати зарплати в держкомпаніях, але шукає, як зекономити на них. Чи варто відбирати в держменеджерів доходи в сотні тисяч гривень на місяць
18:35 - Владимир Зеленский угрожает Европе миграционным цунами
18:35 - Оплата коммуналки через неподконтрольные Украине банки не засчитывается как оплата
18:35 - Заробитчане увеличили объем денежных переводов в Украину
18:35 - Рада одобрила евроинтеграционные законопроекты о защите интеллектуальной собственности и авторских прав
18:35 - Австралия ввела санкции против еще 16 россиян: в списке — родственники и любовница Путина
18:35 - Великобритания дала месяц на сворачивание сделок с росбанком подсанкционного олигарха Владимира Потанина
17:40 - Отечественная электроэнергия компенсирует ЕС часть российского газа
17:40 - На украинском строительном рынке ожидают дефицита металлопроката
17:40 - Санкции с россии будут сняты в случае гарантий неповторения агрессии и компенсации ущерба
17:40 - Война ускорила процесс старения украинцев
17:40 - ЕС хочет выделить Украине вместо 9 млрд евро помощи лишь один
17:35 - Страховики добре підготовлені до рецесії 2022-2023 років
17:35 - ВРУ прийняла додаткову підставу для роботодавців щодо звільнення співробітників під час війни


Більше новин

ВалютаКурс
Австралійський долар19.8363
Канадський долар22.6204
Юань Женьміньбі4.365
Куна4.0533
Чеська крона1.2336
Данська крона4.1034
Гонконгівський долар3.7283
Форинт0.07608
Індійська рупія0.37064
Рупія0.0019579
Новий ізраїльський шекель8.3068
Єна0.2162
Теньге0.063029
Вона0.022549
Мексиканське песо1.4431
Молдовський лей1.5313
Новозеландський долар18.0196
Норвезька крона2.9464
Російський рубль0.53116
Сінгапурський долар20.9547
Ренд1.7803
Шведська крона2.8323
Швейцарський франк30.4485
Єгипетський фунт1.5561
Фунт стерлінгів35.2127
Долар США29.2549
Білоруський рубль10.6335
Азербайджанський манат17.2483
Румунський лей6.1721
Турецька ліра1.7467
СПЗ (спеціальні права запозичення)38.8864
Болгарський лев15.6118
Євро30.526
Злотий6.4643
Алжирський динар0.19974
Така0.31305
Вірменський драм0.071842
Домініканське песо0.53468
Іранський ріал0.00069655
Іракський динар0.020038
Сом0.36799
Ліванський фунт0.019406
Лівійський динар6.0549
Малайзійський ринггіт6.6357
Марокканський дирхам2.8798
Пакистанська рупія0.14291
Саудівський ріял7.7961
Донг0.0012565
Бат0.82706
Дирхам ОАЕ7.9649
Туніський динар9.388
Узбецький сум0.0026923
Новий тайванський долар0.98362
Туркменський новий манат8.3585
Сербський динар0.25896
Сомоні2.7709
Ларі9.9931
Бразильський реал5.6474
Золото52334.38
Срібло574.42
Платина25694.87
Паладій55619.71

Курси валют, встановлені НБУ на: 04.07.2022

ТікерOpenMaxMinCloseVolume
2258091002.71002.71002.71002.79024.30
2259081020.511020.511020.511020.51417388.59
225981982.7982.7982.7982.741273.40

Дані за 01.07.2022