НБУ выкупил военные облигации правительства еще на 20 млрд гривен

17.05.2022 17:55 | Укррудпром

17:30 17 мая 2022 года

Национальный банк Украины (НБУ) 12 и 13 мая увеличил свой портфель облигаций внутреннего государственного займа (ОВГЗ) на 20 млрд. Об этом свидетельствуют статистические данные НБУ, обратило внимание издание Finbalance.

Как следствие, на 16 мая объем ОВГЗ в собственности Нацбанка увеличился до 430,1 млрд грн (на 11 мая он составил 410,1 млрд грн).

Напомним, на 10 мая объем военных ОВГЗ в портфеле Нацбанка составил 100 млрд грн (8 марта, 12 апреля и 20 апреля Нацбанк выкупил бумаги на суммы по 20 млрд грн, 27 апреля — 10 млрд грн, 9 мая — 30 млрд грн).

Таким образом, на 16 мая объем военных облигаций в портфеле НБУ составляет 120 млрд грн.

Как сообщалось, Национальный банк Украины 9 мая выкупил военные облигации на сумму 30 млрд грн. Таким образом, общая сумма прямого финансирования Нацбанком дефицита госбюджета достигла 100 млрд. грн.

“Позиция НБУ по финансированию бюджета неизменна — поддержка со стороны регулятора не может быть основным источником финансирования расходов правительства. Национальный банк прилагает усилия, чтобы стимулировать рыночный спрос на соответствующие бумаги”, — отмечали в НБУ, комментируя приобретение облигаций.

НБУ также предлагал Министерству финансов повысить ставки по военным облигациям внутреннего государственного займа (ОВГЗ) для того, чтобы стимулировать банки к их приобретению.

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports out
Profit margins scrutinized
Market reacts fast

- Fin.Org.UA

Новини

17:19 - Курс євро до гривні знову оновить історичний максимум
16:50 - У "Дії" тепер можна реєструвати громадські організації
16:45 - Уряд визначив замовника будівництва критичної інфраструктури
16:37 - Польську компанію, яка постачала до московія люксові авто, оштрафували за порушення санкцій
16:30 - Хто керуватиме зрошенням полів
16:15 - На Волині викрили схему ввезення авто із ЄС під виглядом гумдопомоги для ЗСУ
15:56 - Україна хоче відкрити нові ринки Алжиру: для яких продуктів
15:53 - На дочку міського голови Дніпра зареєстрована вілла на озері Комо – ЗМІ
15:45 - На Львівщині вантажівка врізалась в локомотив поїзда Перемишль – Київ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 22.04.2026
15:11 - московія хоче зупинити транзит казахстанської нафти до Німеччини через "Дружбу" – Reuters
15:00 - Російська атака пошкодила агропідприємство в Чугуївській громаді на Харківщині
14:40 - Китай не замінив московії Європу: купуватиме газ з великим дисконтом – ЗМІ
14:28 - Чистий прибуток найбільшої вуглевидобувної компанії України торік впав до 2,7 мільярда
13:55 - Вплив світових цін: на українських АЗС пальне почало дешевшати
13:53 - Порядок проведення зустрічних звірок
13:46 - Суд в Одесі покарав організатора мережі нелегальних гральних закладів: як вона діяла
13:45 - З якої дати застосовується звільнення від сплати єдиного внеску за себе самозайнятих осіб та членів фермерського господарства у зв’язку із мобілізацією не з першого числа місяця?
13:43 - Відновлювана енергія вперше перевищила вугільну
13:42 - Як заповнюється розділ 3 Заяви за ф. № 20-ОПП у разі закриття платником податків об’єкта оподаткування?
13:37 - Видача фіскального чека, в якому відсутні обов’язкові реквізити: відповідальність
13:36 - У звітному періоді відбулося звільнення працівника, якому не нараховувався та не виплачувався дохід: що у додатку 4ДФ до Розрахунку?
13:36 - Розрахунок суми пільги щодо непроведених коригувань фінансового результату до оподаткування за певних умов
13:34 - До уваги платників ПДВ, які здійснюють операції з надання послуг нерезиденту на митній території України!
13:33 - Щодо надання ФОПом – платником єдиного податку (друга/третя групи) в безоплатне користування за договором позички нерухомості, загальна площа якої перевищує норми
13:32 - Деклараційна кампанія 2026: ключові дедлайни
13:31 - Національна стратегія доходів: пріоритетні напрями розвитку податкової системи
13:28 - Змінені дані, що вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків (заява за ф. № 5ДР): дії платника
13:26 - Від ФОПів до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло майже 1,9 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
13:25 - На Дніпропетровщині кількість платників податків перевищила 302 тисячі осіб


Більше новин