Від платників акцизного податку Дніпропетровщини до державного бюджету надійшло понад 22,7 млн гривень

17.05.2022 12:01 | Fin.Org.Ua

Платники акцизного податку Дніпропетровської області з початку 2022 року за виготовлені товари спрямували до загального фонду державного бюджету понад 22,7 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом 2021 року сума надходжень виросла майже на 18,6 млн грн, або майже у 5,5 разів.
Нагадуємо, що реєстрація у контролюючих органах як платників акцизного податку суб’єктів господарювання, постійних представництв, які здійснюють діяльність з виробництва підакцизних товарів (продукції), яка підлягає ліцензуванню, здійснюється на підставі відомостей, наданих органами ліцензування, щодо видачі таким суб’єктам відповідних ліцензій.
Особи, які здійснюватимуть реалізацію пального або спирту етилового, підлягають обов’язковій реєстрації як платники акцизного податку на підставі поданої не пізніше ніж за 3 робочі дні до початку здійснення реалізації пального або спирту етилового заяви, форма якої затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.
Реєстрація інших суб’єктів господарювання як платників акцизного податку здійснюється на підставі поданих за встановленою формою декларацій, які подаються:
- суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів – за місцезнаходженням пункту продажу товарів;
- всіма іншими суб’єктами господарювання – за місцезнаходженням юридичних осіб або місцем проживання фізичних осіб – підприємців.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Думки про гроші
Світять як спалах зірки
Справжній розумок

- Fin.Org.UA

Новини

14:29 - Просто про економіку: що прогнозує НБУ (травень 2026 року)
13:13 - Дніпро купив генератор за 37 мільйонів, відхиливши дешевші пропозиції
12:35 - Місцеві бюджети отримали понад 73 мільйона паркувального збору: регіони-лідери
12:30 - Розбираємо 9 недоліків сонячних електростанцій
12:29 - Японія надасть Україні новий грант на $40 мільйонів: частина з них - на суспільне мовлення
12:20 - Найбільший експортер нафти світу палитиме її більше для кондиціонерів влітку
12:07 - Чи необхідно платникам податків щорічно подавати заяву про застосування ПСП?
12:05 - Для отримання КЕП в Кваліфікованого надавача ЕДП ДПС юридична особа – нерезидент надає пакет документів
12:04 - На підставі яких даних юридична особа заповнюється розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва?
12:04 - Декларація та податкова знижка в кілька кліків: ДПС та Мінцифри запустили новий сервіс у Дії
12:03 - Чи має право ФОП на загальній системі оподаткування включити до складу витрат суму сплаченої орендної плати за використання в господарській діяльності землі державної (комунальної) власності?
12:03 - Токенізація для бізнесу: як зберігати платіжні дані клієнтів і не порушувати закон
12:01 - На вебпорталі ДПС розміщено інформацію щодо рішень органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків та зборів на відповідній території
11:59 - Передача в оренду або відчуження нерухомого майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині звітного періоду (року): коли припиняється подання податкової декларації екологічного податку?
11:58 - Чи має право юридична особа - платник єдиного податку укладати договори переуступки прав вимоги боргу щодо відвантажених товарів?
11:57 - Які документи є підтвердженням експорту робіт, послуг у сфері зовнішньоекономічної діяльності?
11:55 - Операції з тимчасового ввезення на митну територію України та тимчасового вивезення за межі митної території України товарів: порядок оподаткування ПДВ
11:53 - Внесення змін до установчих документів неприбуткової організації: особливості перереєстрації
11:52 - Як при визначенні об’єкта оподаткування з податку на прибуток підприємств враховуються суми ПДВ?
11:51 - Чи можливо виправити помилку в надісланому Повідомленні про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено?
11:50 - За яких обставин може бути застосовано адміністративний арешт майна платника податків?
11:50 - Уряд додатково виділив понад 12 мільйонів на ремонт будівель в Тернополі після атаки московія
11:49 - За листками непрацездатності (лікарняні) виплачується допомога: чи застосовувати ПСП?
11:47 - Платники Дніпропетровщини за користування надрами сплатили до загального фонду держбюджету 39,7 млн грн рентної плати
11:46 - Акцизний податок за операціями з роздрібної торгівлі алкогольними напоями: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини платниками спрямовано понад 188,6 млн гривень
11:46 - Найбільший банк України може вийти на європейський ринок
11:45 - Плата за землю: від юридичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло майже 2,7 млрд гривень
11:44 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Податковий борг: причини виникнення та шляхи погашення»
11:42 - Податківці Дніпропетровщини обговорили з платниками регіону питання «дроблення бізнесу»
11:40 - Нові можливості для ветеранів та ветеранок: ДПС запрошує на Фестиваль кар’єри


Більше новин