Дмитро Кулеба: Україна разом із партнерами працює над подоланням глобальної продовольчої кризи, спричиненої агресією та блокадою рф

17.05.2022 11:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

«Єдиною причиною обмежень українського продовольчого експорту є агресія росії проти нашої держави та незаконна блокада нею українських морських портів.
Своїми злочинними діями росія підриває глобальну продовольчу безпеку.
Але навіть у таких складних умовах Україна докладає максимум зусиль для виконання контрактних зобов’язань та постачання продовольства іноземним споживачам, зокрема з використанням інфраструктури ЄС», – заявив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Міністр повідомив, що Україна вже домовилася з країнами ЄС про побудову альтернативних шляхів постачання українського продовольчого експорту на світові ринки. «Україна, ЄС, США, Канада, Велика Британія та інші партнери працюють разом над тим, щоб уникнути глобальної продовольчої кризи, спровокованої російською агресією та блокадою.
Це дуже непросте завдання, але ми працюємо над ним», — підкреслив він. Дмитро Кулеба вкотре застеріг іноземних споживачів від втягування в незаконні російські схеми по збуту краденого в Україні продовольства та закликав їх купувати українське зерно та інші сільськогосподарські продукти через європейську логістичну систему. Нагадаємо, 12 травня Комісар ЄС з питань транспорту Адіна Велян представила у Брюсселі план дій, спрямований на допомогу українському продовольчому експорту під назвою «Шляхи солідарності» (Solidarity Lanes). В рамках цього проекту 20 млн тонн зерна будуть відправлені з України з використанням інфраструктури ЄС менш як за три місяці. Раніше МЗС України попередило країн-споживачів, що партії зерна, які продає рф, можуть частково або повністю містити вкрадене зерно, здобуте в результаті мародерських дій російських окупантів.
Крадіжку росією українського зерна підтверджують як численні свідчення українських аграріїв, так і документальні докази.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, акції та бонди,
Кожен шукає свій шлях,
Кожен знає - треба знайти,
То що додась фінансовий ринок.

- Fin.Org.UA

Новини

12:48 - Інвестиції техногігантів у ШІ знизили вільний грошовий потік до десятирічного мінімуму
12:28 - НБУ у квітні оштрафував три фінкомпанії за порушення фінансового моніторингу
12:16 - Дніпропетровщина: надходження акцизного податку з ввезених товарів до загального фонду держбюджету від платників зросли на 67,3 %
12:15 - Ціни на огірки продовжують стрімко знижуватися
12:14 - Від фізичних осіб надходження податку на нерухоме майно до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на 23,4 %
12:10 - Mercedes відкликає понад 100 тисяч автомобілів у США
12:00 - Ринки капіталу, інвестиції та криптоактиви: НКЦПФР провела зустріч із BAC та TheCityUK
11:45 - Суд завдав удару у відповідь: глобальне мито Трампа у 10% теж визнали незаконним
11:38 - Українці у квітні купили 6,2 тисячі нових легковиків: які моделі обирає населення та бізнес
11:32 - Роздрукування чи створення в електронному вигляді Z-звіту, в якому відсутні обов’язкові реквізити: відповідальність
11:31 - ФОП – платник єдиного податку (першої, другої та четвертої груп) не сплатив авансовий платіж з військового збору: чи нараховується пеня?
11:30 - Способи подання заяви про повернення надміру та/або помилково сплачених сум єдиного внеску
11:29 - Чи виникає дохід у юридичної особи – платника єдиного податку третьої групи від продажу іноземної валюти, отриманої від здійснення операцій з експорту?
11:28 - Чи може приватний нотаріус включити до складу витрат сплачену за свій рахунок суму страхових внесків на користь найманих працівників за договорами недержавного пенсійного забезпечення?
11:28 - За чотири місяці товарообіг України склав 46,1 мільярда доларів
11:27 - Як ФОП на загальній системі оподаткування обчислює різницю між сумою загального МПЗ та загальною сумою сплачених податків, зборів, платежів та витрат на оренду земельних ділянок?
11:26 - Порядок сплати податкового зобов’язання особою-нерезидентом, яка зареєстрована як платник ПДВ
11:25 - Важливо для ФОПів: встигніть відзвітувати до 11 травня
11:25 - Фізична особа розмістила кошти на депозитному рахунку: оподаткування ПДФО доходу у вигляді процентів
11:24 - Як подається заява про перехід на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах?
11:22 - До уваги платників ПДВ!
11:22 - Як платник податків може повернути з єдиного рахунку помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов’язання та пені?
11:21 - Податковий календар на 11 травня 2026 року
11:20 - Дніпропетровщина: результати роботи податківців за напрямом контроль за обігом підакцизної продукції та сплатою акцизного податку
11:19 - Від фізичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 2,9 млн грн туристичного збору
11:18 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини сільськогосподарські товаровиробники сплатили понад 446,4 млн грн єдиного податку
11:08 - Прокуратура хоче конфіскувати майно посадовця Держкосмосу
11:07 - Дніпропетровщина: надходження акцизного податку з ввезених товарів до загального фонду держбюджету від платників зросли на 67,3 %
11:00 - У McDonald’s заявили, що втрачають клієнтів через війну в Ірані
10:58 - Системна підтримка: тривають зустрічі податківців Дніпропетровщини з захисниками


Більше новин