Скористайтесь правом на податкову амністію!

17.05.2022 10:17 | Fin.Org.Ua

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування Павлоградський регіон) нагадує, що громадяни мають можливість підтримати фінансову стабільність країни та скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року.
Зазначимо, що фізичні особи мають право добровільно задекларувати належні їм активи, розміщені на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та/або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 1 січня 2021 року.
Особи, які задекларують активи, придбані за доходи без сплати податків, за умови перерахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір), звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за ухилення від оподаткування в минулому.
Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті одноразову (спеціальну) добровільну декларацію та сплатити Збір.
Більш детальна інформація – у банері «Одноразове добровільне декларування» на сайті ДПС України: https://tax.gov.ua/baneryi .
 
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Brexit fears abound
Financial sector braces
For what lies ahead

- Fin.Org.UA

Новини

11:58 - ФОПи – платники єдиного податку (1 – 3 група) мають можливість звітувати за допомогою мобільного застосунку «Моя податкова»
11:57 - Про скасування нарахування єдиного податку, якщо ФОП першої – другої групи вирішила скористатися правом не сплачувати єдиний податок
11:56 - В які терміни самозайнята особа зобов’язана перерахувати до бюджету ПДФО та військовий збір з допомоги по тимчасовій непрацездатності, яку отримує від ПФУ?
11:54 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
11:53 - Щодо звільнення від сплати єдиного внеску за себе ФОП, яка перебуває у трудових відносинах та оформила лікарняний по вагітності і пологах
11:52 - У разі закінчення строку дії дозволу на спеціальне водокористування у період дії воєнного стану, такий дозвіл вважається автоматично продовженим
11:51 - Як і на підставі яких критеріїв визначається, що нерухоме майно «використовується у господарській діяльності резидентів Дефенс Сіті»?
11:50 - Мікроганти на створення або розвиток власного бізнесу: за якою ознакою доходу відображати у додатку 4ДФ до Розрахунку?
11:48 - Фізична особа отримала дохід від продажу іншій фізичні особі вантажного автомобіля: чи подається податкова декларація про майновий стан і доходи?
11:46 - Юридичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини єдиним податком майже на 79,4 млн гривень
11:46 - Надсилання електронних документів: порядок отримання першої та другої квитанцій
11:44 - У відносинах працівник – роботодавець має укладатися трудовий договір
11:44 - Змінено строки подання Податкових розрахунків для ФОПів
11:43 - Податковий календар на 19 лютого 2026 року
11:42 - Платникам ПДВ про коригування податкових зобов’язань/податкового кредиту за певних умов
11:42 - Від платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів надійшло 228,2 тис. грн частини чистого прибутку
11:40 - Екологічний податок: місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 3,3 млн гривень
11:39 - Надходження рентної плати за спецвикористання води до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини зросли майже на 84,0 відсотки
11:38 - Податкова служба Дніпропетровщини: діалог та фахова підтримка
11:37 - Діалог податківців Дніпропетровщини з представниками Спілки українських підприємців з питань, що цікавлять бізнес
11:36 - Глава "Укренерго" розповів, скільки нової генерації потрібно енергосистемі України
11:35 - Національна стратегія доходів: Електронний кабінет надає платнику широкий спектр можливостей
11:34 - Супровід грантоотримувачів: нова модель підтримки бізнесу
11:33 - Понад 36 % надходжень січня: підприємства торгівлі та переробної промисловості в лідерах із наповнення бюджету
11:32 - Леся Карнаух: Блокування податкових накладних становить лише 0,1 %
11:25 - Підприємця підозрюють у постачанні неякісних балістичних окулярів для ЗСУ на 155 мільйонів
11:17 - «Моя податкова» – сучасний інструмент реалізації Національної стратегії доходів
11:15 - Microsoft планує інвестувати 50 мільярдів доларів у ШІ на "Глобальному Півдні"
11:13 - Леся Карнаух: Блокування податкових накладних становить лише 0,1 %
11:11 - Інформація про свої особові рахунки доступна платникам в Електронному кабінеті


Більше новин