Более четверти беженцев после возвращения в Украину собираются поселиться в другой области

17.05.2022 08:45 | Укррудпром

07:50 17 мая 2022 года

Более четверти (26%) граждан Украины, покинувших страну в связи с началом военных действий и возвращающихся на родину, заявляют о планах поселиться в другой области страны, чем проживали до войны. Как свидетельствуют результаты социологического исследования “Настроения и оценки возвращающихся на Родину украинских беженцев”, проведенного Центром Разумкова с 11 апреля по 6 мая 2022 года, преимущественно такой ответ давали жители восточных областей Украины. В то же время 73% опрошенных ответили, что по возвращении в Украину планируют поселиться в той же области, где и жили раньше.

Те, кто планирует поселиться в другой области, а не в той, где проживали до войны, чаще называли области запада страны (15% всех опрошенных) либо Киев или Киевскую область (7%).

79% респондентов ответили, что работали до войны. Среди них 49% уверены, что по возвращении будут работать там же, еще 28% надеются на это, 7% надеются найти другую работу. Лишь 16% еще не знают, где будут работать и удастся ли им найти работу.

В ходе исследования было опрошено 105 респондентов, которые возвращались в Украину через Закарпатскую область.

Додати коментар

Користувач:
email:





Думки про гроші
Світять як спалах зірки
Справжній розумок

- Fin.Org.UA

Новини

10:52 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:50 - Взяття на облік як платника єдиного внеску члена фермерського господарства, який не належить до осіб, що підлягають страхуванню на інших підставах
10:49 - На акцизному складі наявні залишки пального: як змінити розпорядника?
10:48 - Внаслідок невірного заповнення реквізиту платіжної інструкції кошти не надійшли до відповідного рахунку у встановлені терміни: що з відповідальністю?
10:46 - Як в податковій декларації екологічного податку з позначкою «уточнююча» виправляються показники раніше поданої декларації, в якій виявлено помилки?
10:45 - Яку інформацію передають платники, які використовують ПРРО, до органів ДПС по дротових або бездротових каналах зв’язку?
10:43 - ОСББ здійснює управлінські функції щодо багатоквартирного будинку: чи необхідно подавати Заяву за формою № 20-ОПП?
10:42 - Чи передбачені пільги щодо сплати збору за місця для паркування транспортних засобів?
10:41 - Деякі особливості заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи
10:39 - Про особливості заповнення додатка «Розрахунок загального мінімального податкового зобов’язання» до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств
10:38 - Який розмір нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, не включається до оподатковуваного доходу платника ПДФО?
10:36 - Внесок на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю: на який рахунок платити?
10:35 - Сплата бюджетних/небюджетних платежів: правила заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
10:33 - Податковий календар на 15 червня 2026 року
10:32 - Екологічний податок: платники Дніпропетровської області сплатили до загального фонду держбюджету понад 134,2 млн гривень
10:31 - Від платників рентної плати за видобування кам’яного вугілля до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 42,5 млн гривень
10:29 - Для підтримки фінансової стійкості регіону платники спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 3,5 млрд грн плати за землю
10:28 - Податкова служба та бізнес: у фокусі уваги – проведення перевірок
10:27 - Податкова служба Дніпропетровщини та територіальні громади об’єднують зусилля для підвищення ефективності адміністрування туристичного збору
10:26 - Стан розрахунків з бюджетом: як отримати витяг
10:24 - ДПС напрацювала законопроєкт про податкову медіацію: частину спорів бізнес і податкова зможуть вирішувати без суду
09:10 - Окупований Крим та Росію атакували безпілотники: палають ТЕЦ і хімзаводи
08:30 - Як не проґавити ШІ-економіку
08:00 - IPO космічного масштабу: Маск виводить SpaceX на біржу
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 12.06.2026
21:00 - Новини 11 червня: удари по нафті московія, ЗАЕС на генераторах і IPO Приватбанку
20:35 - Індія заявила, що купувала російську нафту на прохання США
20:05 - Спекулянти виходять із золота: метал упав до мінімуму за пів року
19:30 - Декарбонізація економіки: Уряд затвердив Довгострокову стратегію низьковуглецевого розвитку України до 2050 року
19:25 - Ормуз "закритий", але потоки нафти через нього зросли на 50%


Більше новин