Марина Лазебна обговорила захист прав українців, європейську перспективу та відбудову України з головою Комітету з питань працевлаштування та соціальних справ Європарламенту

16.05.2022 23:25 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна та Голова Комітету з питань зайнятості та соціальних справ Європейського парламенту Драгош Пислару під час зустрічі домовились про співпрацю щодо формування транскордонної політики захисту соціальних прав українців, які вимушено перемістились в країни ЄС, а також щодо стратегії відбудови України, зокрема розвитку соціальної сфери, за фінансової підтримки ЄС. Драгош Пислару висловив повну підтримку України щодо перспектив членства у Європейському Союзі та запевнив у готовності кожного з членів Комітету працювати з Міністерством у цьому напрямку.
Він детально розповів про інструменти, які має у своєму розпорядження Комітет, і запропонував допомогу у їх використанні для координації роботи щодо захисту прав Українців на рівні Європейського союзу та підтримки приєднання України до ЄС. Марина Лазебна представила пропозиції до транскордонної політики захисту прав українців, які вимушено перемістились в країни ЄС, які забезпечать баланс інтересів приймаючих країн та гарантії соціального захисту нашим громадянам при поверненні додому.
Зокрема, ці пропозиції стосуються координації політик України та країн ЄС щодо виплати соціальних допомог, гарантування трудових прав при працевлаштування українців за кордоном, пенсійних гарантій та захисту прав дітей. Міністр соціальної політики поінформувала, що Президент України Володимир Зеленський створив Національну Раду по відновленню України.
В її рамках почали працювати міжвідомчі робочі групи, які формують за кожним конкретним напрямком візію та план відбудови держави, в тому числі, щодо зміцнення та розвитку системи соціального захисту. Сторони домовились про використання комунікаційних можливостей Комітету з питань працевлаштування та соціальних справ Європарламенту для представлення в подальшому стратегії відбудови України, зокрема розвитку соціальної сфери, для залучення фінансової підтримки ЄС.

Додати коментар

Користувач:
email:





Під забороною немає тільки грошей в банку.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 12 серпня: Київ готується евакуйовувати людей взимку
19:50 - Rozetka скорочує людей після удару росіян по найбільшому складу
19:15 - Суд виніс вирок корумпованим посадовцям Павлоградського хімзаводу
19:08 - Inzhur та Vyriy запускають інвестиції у мілтек від 1000 грн
18:34 - Молдова спростила логістику для українців, які їдуть до аеропорту Кишинева
18:29 - Обсяги кредитових та дебетових переказів зросли в першому півріччі 2026 року
18:00 - Розкрадання на ремонті доріг: судитимуть ексголову Дніпропетровської ОДА
18:00 - ОАЕ таємно перевозять іракську нафту через Ормузьку протоку
17:20 - У "Інтерпайп" розповіли про наслідки блокування портів для компанії
17:08 - САП завершила слідство у справі Молчанової та Юри Єнакієвського
16:38 - Через удари на півдні збільшується "паливне навантаження" на кордони – експерт
16:30 - Блокада портів відбилася на цифрах: наскільки впав експорт зерна в серпні
16:24 - У Новоросійську зупинили роботу вже два найбільші зернових термінали московія
16:00 - Рада планує звільнити від мит та податків імпорт товарів для війська
15:35 - Росію накрила нова хвиля паливної кризи – ЗМІ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.08.2026
15:08 - Колонка Андрія Пишного "Зміна операційного дизайну процентної політики: потім буде запізно"
15:00 - Ще одну екстопменеджерку "Оператора ГТС" оголосили в розшук
14:56 - Молдова надає Україні знижку на транзит вантажів залізницею
14:43 - Масштабна спецоперація: правоохоронці припинили роботу 94 кол-центрів
14:42 - Харківщина та Запоріжжя отримали силові трансформатори від Північної Македонії
14:30 - Як побудувати активну спільноту навколо бренду
14:30 - Uklon запускається одразу в п'яти містах Узбекистану
14:20 - Землетрус зупинив експорт одного з найбільших постачальників кави у світі
14:05 - Мін'юст підрахував активи, конфісковані у підсанкційних осіб
13:45 - Без заправок можуть лишитися цілі райони. Які наслідки ударів московії по АЗС?
13:39 - Henkel демонструє високі показники продажів і прибутку в першому півріччі та підвищує прогноз щодо доходу на 2026 рік
13:30 - Банки забезпечили фінансування проєктів в енергетиці на понад 60 млрд грн
13:25 - На випадок тривалої відсутності тепла: у Києві складають списки людей для переселення
13:20 - Російський НПЗ в Орську зупинився після атаки дронів – ЗМІ


Більше новин