Кількість одержувачів академічних стипендій становитиме 40-45% – рішення Уряду

26.01.2022 16:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні під час чергового засідання Кабінету Міністрів ухвалено внесення зміни до пункту 13 Порядку призначення та виплати стипендій. Прийняття акта зумовлено необхідністю унормування положень Порядку щодо встановлення ліміту здобувачів, яким буде призначатися академічна стипендія. «Як і говорив Президент України Володимир Зеленський, показник стипендіатів становитиме 40-45%.
Укотре висловлюю подяку Прем’єр-міністрові України та колегам міністрам за підтримку надважливого документа», – підкреслив Сергій Шкарлет. Вчена або педагогічна рада закладу освіти визначає однаковий для факультетів, навчально-наукових інститутів (відділень), курсів і спеціальностей (предметних спеціальностей, спеціалізацій) ліміт стипендіатів, яким буде призначатися стипендія за результатами семестрового контролю.
Відтепер цей показник встановлюватиметься в діапазоні від 40 до 45% фактичної кількості студентів денної форми здобуття освіти, які навчаються за державним або регіональним замовленням (раніше показник складав 35-40%). Документ внормує положення Порядку призначення та виплати стипендій, який було затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 року №882 «Питання стипендіального забезпечення». Зміни врегульовують питання стипендіального забезпечення здобувачів, які навчаються в закладах фахової передвищої, вищої освіти та наукових установах. Нагадаємо, Верховною Радою України прийнято закон щодо звітності керівників і цільових показників діяльності закладів вищої освіти.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок розвивається,
Україна – майбутнє світу,
Відкрий йому двері.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 17 квітня: Іран відкрив Ормуз, в Україні рекордно дорожчає євро
20:45 - У Києві спростили отримання компенсації за сонячні електростанції
20:19 - В Україні 455 будівель отримали енергосертифікати: навіщо вони потрібні
20:06 - московіяни почали розробку найбільшого родовища марганцю в окупованій частині України
19:45 - Повноцінне відновлення судноплавства через Ормуз все ще під питанням – ЗМІ
19:19 - "Укренерго" не прогнозує відключення світла 18 квітня: надало поради щодо електроприладів
18:58 - У ЄС знизили ціни на газ після відкриття Ормузької протоки
18:57 - СЗРУ: заборгованість компаній московія – найвища з часу глобальної кризи
18:18 - В Україні модернізуватимуть водопостачання: Мінрозвитку відібрало пілотні проєкти
18:15 - YouControl проаналізував, які компанії пов'язані з родиною Шуфрича
18:00 - Опитування про банківське фондування, ІI квартал 2026 року
18:00 - Банки очікують зростання обсягів і вартості коштів клієнтів – Опитування про банківське фондування
17:37 - Україна домовилася про відтермінування державного боргу
17:30 - Мінекономіки затвердило єдині правила підготовки інвестпроєктів
17:30 - Україна експортувала рекордний за чотири роки обсяг м’яса птиці
17:00 - Українські компанії запрошують долучитися до Українсько-латвійського бізнес-форуму
16:59 - Курс євро до гривні знову оновить історичний максимум
16:55 - В Україні почали знижуватись ціни на пальне: скільки коштує бензин, дизель та газ
16:37 - Постачання нафти "Дружбою" може відновитися наступного тижня – Мадяр
16:30 - CBAM: Україна та Швеція домовилися про спрощення процедур акредитації верифікаторів
16:30 - Три головні звіти бізнесу
16:15 - Нафта впала нижче 90 доларів за барель і продовжує йти вниз на тлі новин з Ормузу
16:10 - Робота в Україні: на які вакансії найбільше зросли зарплати
16:07 - Леся Карнаух під час міжнародної конференції: Досвід України як забезпечувати стабільність податкового адміністрування під час війни є унікальним та цінним для багатьох країн
16:03 - Наказ Мінекономіки від 15.04.2026 № 4964 «Про затвердження плану розроблення технічних регламентів на 2026 рік»
16:01 - Іран заявив, що відкрив Ормузьку протоку
16:00 - До €10 000 на розвиток бізнесу: жінок-агропідприємиць запрошують до участі в програмі з розвитку бізнесу
15:49 - Кожна шоста пачка сигарет в Україні нелегальна
15:45 - У московії другу добу горить нафтовий термінал після атаки українських дронів


Більше новин