Оприлюднено постанову Уряду про Порядок присудження ступеня доктора філософії

26.01.2022 12:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Урядом затверджено Порядок присудження та скасування рішення про присудження ступеня доктора філософії, яким передбачено розширення автономії закладів вищої освіти та наукових установ у частині атестації кадрів вищої кваліфікації, а також щодо відповідальності цих закладів та суб’єктів атестації стосовно прийняття ними рішення про присудження ступеня доктора філософії.
Постанова Кабінету Міністрів України, ухвалена 12 січня 2022 року, оприлюднена на офіційному порталі сьогодні, 26 січня 2022 року. Затвердженим Порядком встановлюються вимоги до: утворення разової спеціалізованої вченої ради закладом вищої освіти або науковою установою; рівня наукової кваліфікації здобувача ступеня доктора філософії; процедури подання здобувачем дисертації до захисту; проведення захисту дисертації та присудження наукового ступеня; визначення підстави для скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії у разі порушення академічної доброчесності або встановленої законодавством процедури захисту дисертації. Порядком врегульовано питання фінансового та організаційного забезпечення атестації здобувачів ступеня доктора філософії. Також зазначається, що атестація здобувачів ступеня доктора філософії спеціалізованими вченими радами, утвореними Міністерством освіти і науки до 31 грудня 2021 р.
з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації особи, яка здобуває ступінь доктора філософії, проводиться у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 р.
№167 “Про присудження ступеня доктора філософії”.

Додати коментар

Користувач:
email:





Криза – це джерело
Нових можливостей, що
Важливі на весь світ

- Fin.Org.UA

Новини

11:50 - Бізнес України замерзає без світла: салони та ресторани на межі – Reuters
11:39 - московія вдарила по залізниці: інфраструктура пошкоджена у чотирьох областях
11:32 - На Харківщині запровадили аварійні відключення світла
11:20 - московіяни вбили трьох працівників Слов'янської ТЕС
11:15 - Чиновника судитимуть за закупку неякісної комп’ютерної програми за 24 мільйона гривень
10:57 - Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 16.02.2026 № 2538 “Про затвердження листа очікувань власника приватного акціонерного товариства “Експортно-кредитне агентство” на 2026 рік”
10:55 - ЄС перевіряє X через сексуалізовані дипфейки Grok без згоди людей
10:53 - Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 10.02.2026 № 2285 “Про внесення змін до наказу Міністерства економіки України від 11.06.2025 №2630”
10:44 - Роз’яснення щодо наявності інформації про сорти рослин у відповідних Державних реєстрах
10:40 - московія вдарила по Прикарпаттю, одна з громад – без теплопостачання
10:32 - Роз’яснення щодо необхідності підтвердження права власності або користування земельними ділянками
10:23 - САП проситиме для Галущенка арешт з альтернативою застави у 425 мільйонів гривень
10:22 - Банки України показали актуальний курс валют на 17 лютого
10:04 - московія прорахувала удар, щоб більше пошкодити енергетику України – Зеленський
10:00 - «Доступні кредити 5-7-9%»: щотижнева статистика
09:55 - "Руйнування надзвичайно серйозні": стали відомі наслідки атаки московія по енергетиці Одеси
09:30 - Кредитній спілці відкликано ліцензію
09:30 - Рух поїздів: "Укрзалізниця" інформує про можливі зміни
09:00 - Нафта відреагувала на навчання флоту Ірану напередодні ядерних переговорів зі США
08:30 - ШІ після хайпу: що залишиться в економіці
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 17.02.2026
05:00 - Військовий мобільний оператор. Чому держава створює окремий зв’язок для ЗСУ
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:43 - Денис Шмигаль зустрівся з Генсеком Ради Європи Аленом Берсе
21:00 - Новини 16 лютого: підозра Галущенку, енеогопідтримка для будинків та рекордий експорт російської нафти до КНР
20:40 - Угорщина просить Хорватію пропустити нафту московія після зупинки через Україну
20:20 - Податківці розповіли, як саме виявляють "дроблення" бізнесу
19:42 - В Міненерго відбулось чергове засідання ЕнергоШтабу
19:42 - У Херсоні перевірили будівництво "підземних шкіл": усі з порушеннями
19:42 - "Якби захотів – втік": Галущенко пояснив, чому його затримали саме при перетині кордону


Більше новин