Фінансових і матеріальних втрат на суму понад 109 млн грн виявили аудитори Житомирщини протягом 2021 року

26.01.2022 09:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Протягом 2021 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 109 млн грн та забезпечили відшкодування втрат на суму більш як 33 млн грн. Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за підсумками проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 40 управлінських рішень.
Від упровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано економічного ефекту на суму 85 млн грн. За допущені порушення 77 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, ще 9 – до матеріальної та дисциплінарної, 4 осіб звільнено з посади. Водночас до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 26 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами. На розгляд правоохоронним органам передано матеріали 43 заходів державного фінансового контролю, за результатами їх розгляду розпочато 16 досудових розслідувань та 17 матеріалів контрольних заходів долучено до вже відкритих кримінальних проваджень. Вручено 21 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, зокрема, 13 повідомлень за переданими матеріалами контрольних заходів та 8 повідомлень за результатами участі фахівців управління у досудових розслідуваннях, що їх проводили правоохоронні органи. Перед органами прокуратури ініційовано подання 10 позовів з метою повного усунення встановлених ревізіями збитків. Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму понад 720 тис.
гривень.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Може стати твоїм другом,
І забезпечить тебе.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 11 червня: удари по нафті московія, ЗАЕС на генераторах і IPO Приватбанку
20:35 - Індія заявила, що купувала російську нафту на прохання США
20:05 - Спекулянти виходять із золота: метал упав до мінімуму за пів року
19:25 - Ормуз "закритий", але потоки нафти через нього зросли на 50%
18:55 - Найбільше донатів за пом’якшення вироку суду – у справах про переправлення чоловіків через кордон
18:45 - 31 удар за місяць: видобуток нафти в московія впав до річного мінімуму
18:23 - Відновлення зруйнованих підприємств: уряд запроваджує нову кредитну програму
18:20 - Оновлені рекомендації щодо інформаційних довідок, які подаються для авторизації діяльності надавачів фінансових платіжних послуг та реєстрації платіжних систем
18:00 - Кулеба пояснив, що найчастіше заважає отримати компенсацію за знищене житло
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 12 червня
17:45 - Війна в Ірані відкинула нафтовидобуток ОПЕК на чверть століття в минуле
17:26 - Швидкісний "Інтерсіті" вперше поєднає Дніпро та Одесу
17:15 - У Держлікслужбі розповіли, які АЗС отримали ліцензії на продаж ліків
17:00 - В Україні запускають єдину систему підтримки ВПО: що передбачає
16:45 - Європейський центробанк підняв облікову ставку вперше за майже 3 роки
16:35 - FlixBus запустив перший внутрішній маршрут з Харкова до Києва
16:23 - Трамп пояснив, за що він любить інфляцію
16:10 - У травні експорт російської нафти знову скоротився – ЗМІ
16:00 - Як геополітика ламає логістичні ланцюги
15:56 - НБУ повідомив, коли Приватбанк може вийти на IPO
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.06.2026
15:30 - Контракт на $1,1 мільярда: ФК Real Madrid продовжив спонсорську угоду з Adidas
15:20 - Таксі тепер продає квіти: Uklon запустив свій маркетплейс
15:15 - Уряд оновлює План України в межах програми Ukraine Facility
14:48 - "Бензин за бронювання" не допоміг: у Криму – провальний старт сезону
14:40 - "Укренерго" попереджає про нову фішинг-схему: ризикують користувачі трьох email-доменів
14:02 - Попри обіцянки влади, у Криму не змогли випустити на маршрути більше автобусів
13:30 - Maestro Hotel Management: 10 років стійкості, розвитку та масштабування в українському hospitality
13:20 - Продешевили: суд визнав незаконним продаж спецдозволу на родовище на Вінниччині
13:15 - Донат замість ґрат: гроші пом'якшують покарання, але не звільняють від нього


Більше новин