Звіт про контрольовані операції подається, якщо платник податку на прибуток у звітному році здійснював операції, які визнаються контрольованими

26.01.2022 09:18 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що відповідно до п. п. 39.4.2 п. 39.4 ст. 39 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), зокрема, платники податків, які у звітному році здійснювали контрольовані операції, зобов’язані подавати до 01 жовтня року, що настає за звітним, Звіт про контрольовані операції (далі – Звіт).
Звіт подається центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України від 22 травня 2003 року № 851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг» зі змінами та доповненнями та від 05 жовтня 2017 року № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» зі змінами та доповненнями.
 
Ми в інтернет-просторі, приєднуйтесь!
https://dp.tax.gov.ua
https://www.facebook.com/;
https://www.youtube.com/UCIxijADr1NbFo5dhZ3mQwVA
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Markets in turmoil
Investors full of panic
Can we ride it out?

- Fin.Org.UA

Новини

16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.01.2026
15:17 - США розпочали захоплення чергового підсанкційного танкера
15:06 - Видобуток нафти у московії різко впав до найнижчого рівня за півтора року – Bloomberg
14:55 - Впровадження соєво-ріпакових змін стимулювало завантаження переробних потужностей, – Олексій Соболев
14:50 - Запуск підземних шкіл: Херсонська ОВА розповіла, скільки "з’їдає" бюрократія
14:45 - У КМДА запевняють, що злиття води не означає тривалу відсутність тепла
14:26 - Україна віддасть одне з найбільших родовищ літію інвесторам, пов'язаним з Трампом – NYT
14:23 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ ДЕКОПЛАНТ (Вінницька область, Вінницький район, с. Микулинці, вул. Коцюбинського, буд. 11-А)
14:22 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди Природоохоронна рекреаційна установа Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Стрийський парк» (Львівська обл., м. Львів, вул. Стрийська, 15)
14:22 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "ТД "БІЛОГІР'Я МОЛОКОПРОДУКТ" (Хмельницька обл., смт. Білогір’я, вул. Миру 3А)
14:21 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФГ «ЛУГА» (Волинська обл., Луцький р-н, с. Лемешів, вул. Зелена, 27; Волинська обл., Луцький р-н, с. Лемешів, вул. Зелена, 25)
14:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ДЗЕНЗЕЛІВСЬКЕ» (Черкаська обл., Уманський р-н, село Іваньки, вулиця Ігоря Щербини (вул. Леніна), 1а)
14:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АЛЬЯНС НАФТА ГРУП РВ» (Рівненська область, Рівненський район, Городоцька сільська територіальна громада, село Обарів вулиця Кленова 16)
14:19 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПОЧАПИНЕЦЬКИЙ ЗДО «СВІТАНОК» (Вінницька обл, Жмеринський р-н, с. Почапинці, вулиця Садова, будинок 29)
14:18 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СВІСС КРОНО» (Івано-Франківська область, Калуський район, Брошнів-Осадська громада, селище Брошнів-Осада, вулиця 22 Січня, будинок № 83)
14:18 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» (Львівська область, м. Львів, вулиця Під Дубом, 7Б)
14:17 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОМПАНІЯ «ФОРМЕТ» (Київська обл., м. Бровари, бульв. Незалежності, 26 В)
14:16 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АГРОСТРУКТУРА» (Житомирська обл., Глибочицька територіальна громада, автодорога С060642 /Київ- Чоп/- Гадзинка-Нова Вигода, ПК 0км + 080м (ліворуч), будинок 1)
14:16 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АВАНТАЖ-7» (Київська обл., Бучанська територіальна громада, Бучанський район, село Мироцьке, вулиця Шляхова, будинок 19)
14:15 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ІЛЛІНЕЦЬКИЙ АГРАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ (Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Іллінці, вул. Студентська, 2)
14:15 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «БЕЙКЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНА» (Полтавська область Полтавська область, Миргородський район)
14:14 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ІЛЛІНЕЦЬКИЙ АГРАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ (Вінницький р-н, с. Романово-Хутір, вул. Миру, 93)
14:10 - Мінфін звітував про результати реформи управління публічними інвестиціями
14:05 - Україна експортувала майже півмільйона тонн цукру за рік: основні покупці
14:02 - Реєстр посівних сертифікатів на насіння та садивний матеріал 2026
13:39 - Нововведення: освітні заклади Києва отримали рекомендації про злив води у системах опалення
13:35 - Минулий рік став переломним для української когенерації – Держенергоефективності
13:32 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:20 - У Мінвідновлення назвали найбільш складні ділянки доріг через негоду
13:00 - Samsung на CES 2026: як AI змінює сприйняття екранів і повертає популярність 3D


Більше новин