Дмитро Кулеба здійснить візит до Великої Британії

08.12.2021 11:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

8-9 грудня Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба здійснить візит до Великої Британії на запрошення Державного секретаря у закордонних справах, Співдружності націй та розвитку Великої Британії Ліз Трасс. Глави української та британської дипломатій проведуть підготовче засідання Діалогу стратегічного партнерства України та Великої Британії.
Діалог стратегічного партнерства є новим форматом в українсько-британських відносинах і започатковується відповідно до всеосяжної угоди, що була підписана в жовтні 2020 року в Лондоні Президентом України Володимиром Зеленським та Прем"єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном. Дмитро Кулеба та Ліз Трасс обговорять кроки задля зміцнення українсько-британських відносин в політичній, торговельній, економічній, безпековій та оборонній сферах. Глава МЗС України окремо порушить питання лібералізації візового режиму для українських громадян. У засіданні Діалогу стратегічного партнерства також візьмуть участь представники галузевих міністерств та відомств України та Великої Британії, які узгодять напрями подальшої взаємодії як на двосторонньому рівні, так і в рамках міжнародних організацій. Під час візиту Дмитро Кулеба та Ліз Трасс проведуть окремі двосторонні переговори, ключовими темами яких стануть консолідація підтримки України на тлі агресивних дій Росії, енергетична безпека, спільна протидія викликам в ширшому Чорноморському регіоні. Програма візиту також передбачає виступ Міністра на заході, присвяченому інвестиційним можливостям України, та спілкування зі ЗМІ.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investment gamble,
Stocks, bonds, and funds to explore,
Diversify well.

- Fin.Org.UA

Новини

10:29 - Які обов’язкові реквізити повинні мати первинні документи, що підтверджують витрати ФОП на загальній системі оподаткування?
10:28 - Чи існує обмеження програмного забезпечення по кількості рядків у таблиці даних платника податку на додану вартість?
10:26 - Договір про спільну діяльність без створення юридичної особи: в який термін уповноважена особа подає заяву за ф. № 1-ОПП для взяття на облік?
10:25 - Юридична особа набула права власності на земельну ділянку із земель державної або комунальної власності: з якої дати необхідно сплачувати земельний податок?
10:23 - Реєстрація ПРРО: послідовність дій СГ
10:23 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:22 - Чи переноситься термін подання звіту про нарахування, обчислення та сплату внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю, якщо останній день строку подання припадає на вихідний або святковий день?
10:19 - Щодо повідомлення податкових органів про зберігання пального платниками, які мають право на зберігання пального без отримання відповідної ліцензії
10:18 - Особливості визначення дати податкових зобов’язань та податкового кредиту у комітента при здійсненні операцій з імпорту товарів за договором комісії за певних умов
10:16 - До уваги резидентів Дія Сіті!
10:15 - Несплата (несвоєчасна сплата) внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю та неподання (несвоєчасне подання) звітності про нарахування внеску: відповідальність
10:14 - Автоматизована система формування платіжних інструкцій: з початку року до надавачів платіжних послуг направлено 1 430,8 тис. платіжних інструкцій
10:13 - Дніпропетровщина: результати роботи Офісу податкових консультантів
10:11 - Майже 30,0 млн грн рентної плати за спеціальне використання води – внесок платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів
10:10 - Winner – серед найкращих роботодавців України за версією Forbes
10:09 - Від платників туристичного збору надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – понад 5,1 млн гривень
10:08 - З початку року загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини понад 6,4 млрд грн ПДВ
10:06 - Сучасні сервіси – основа розвитку громад
10:05 - ДПС та громади посилюють роботу з туристичним збором: зростання надходжень і детінізація ринку
10:02 - 15,8 млрд грн земельного податку вже сплатили українці цьогоріч
09:55 - Ціни на нафту відреагували на нові вимоги США до Ірану
09:52 - Покарання корупціонерів цьогоріч: жодного позбавлення волі, тільки штрафи
09:19 - Найбільші регіональні ринки електрокарів в Україні: популярні нові моделі квітня - китайські
09:00 - московіяни атакували китайське торговельне судно в Чорному морі
08:30 - Як підготуватися до перевірки з трансфертного ціноутворення
08:00 - Ліки без аптек: на фармацевтичний ринок проситься ритейл
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.05.2026
18:00 - Китай і США домовилися про взаємне зниження мит
17:00 - Дрон атакував ядерний об'єкт в ОАЕ
15:35 - Один із ключових у московії виробників деталей для дронів та ракет оголошує банкрутство


Більше новин