Від платників Дніпропетровського регіону протягом січня – листопада 2021 року держбюджет отримав понад 3,3 млрд гривень податку на прибуток

08.12.2021 08:41 | Fin.Org.Ua

Надходження з податку на прибуток підприємств до загального фонду державного бюджету від платників Дніпропетровського регіону протягом січня – листопада 2021 року склали понад 3,3 млрд гривень. Це на понад 1,04 млрд грн або майже на 46 відсотків більше минулорічного показника за аналогічний період.
Звертаємо увагу, що коди класифікації доходів бюджету по податку на прибуток підприємств затверджено наказом Міністерства фінансів України «Про бюджетну класифікацію».
Отримати інформацію стосовно банківських реквізитів для сплати податку на прибуток платники мають можливість в меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету. При зверненні до зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема, бюджетний рахунок на поточну дату.
Також інформація про реквізити рахунків, відкритих в органах Казначейства в розрізі адміністративно-територіальних одиниць України, оприлюднена на офіційному вебпорталі ДПС в рубриці Головна/Бюджетні рахунки (https://tax.gov.ua/).
Поряд з цим платники податку на прибуток (у т. ч. новостворені) для отримання банківських реквізитів з метою сплати податку на прибуток можуть звернутися до органу ДПС за основним місцем обліку.
 
Ми в інтернет-просторі, приєднуйтесь!
https://dp.tax.gov.ua
https://www.facebook.com/;
https://www.youtube.com/UCIxijADr1NbFo5dhZ3mQwVA

Додати коментар

Користувач:
email:





Companies compete
Stock prices reflect their success
Investors profit

- Fin.Org.UA

Новини

12:07 - Чи необхідно платникам податків щорічно подавати заяву про застосування ПСП?
12:05 - Для отримання КЕП в Кваліфікованого надавача ЕДП ДПС юридична особа – нерезидент надає пакет документів
12:04 - На підставі яких даних юридична особа заповнюється розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва?
12:04 - Декларація та податкова знижка в кілька кліків: ДПС та Мінцифри запустили новий сервіс у Дії
12:03 - Чи має право ФОП на загальній системі оподаткування включити до складу витрат суму сплаченої орендної плати за використання в господарській діяльності землі державної (комунальної) власності?
12:01 - На вебпорталі ДПС розміщено інформацію щодо рішень органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків та зборів на відповідній території
11:59 - Передача в оренду або відчуження нерухомого майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині звітного періоду (року): коли припиняється подання податкової декларації екологічного податку?
11:58 - Чи має право юридична особа - платник єдиного податку укладати договори переуступки прав вимоги боргу щодо відвантажених товарів?
11:57 - Які документи є підтвердженням експорту робіт, послуг у сфері зовнішньоекономічної діяльності?
11:55 - Операції з тимчасового ввезення на митну територію України та тимчасового вивезення за межі митної території України товарів: порядок оподаткування ПДВ
11:53 - Внесення змін до установчих документів неприбуткової організації: особливості перереєстрації
11:52 - Як при визначенні об’єкта оподаткування з податку на прибуток підприємств враховуються суми ПДВ?
11:51 - Чи можливо виправити помилку в надісланому Повідомленні про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено?
11:50 - За яких обставин може бути застосовано адміністративний арешт майна платника податків?
11:49 - За листками непрацездатності (лікарняні) виплачується допомога: чи застосовувати ПСП?
11:47 - Платники Дніпропетровщини за користування надрами сплатили до загального фонду держбюджету 39,7 млн грн рентної плати
11:46 - Акцизний податок за операціями з роздрібної торгівлі алкогольними напоями: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини платниками спрямовано понад 188,6 млн гривень
11:45 - Плата за землю: від юридичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло майже 2,7 млрд гривень
11:44 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Податковий борг: причини виникнення та шляхи погашення»
11:42 - Податківці Дніпропетровщини обговорили з платниками регіону питання «дроблення бізнесу»
11:40 - Нові можливості для ветеранів та ветеранок: ДПС запрошує на Фестиваль кар’єри
11:38 - Декларація та податкова знижка в кілька кліків: ДПС та Мінцифри запустили новий сервіс у Дії
11:37 - З початку року до бюджету надійшло понад 60 млрд грн військового збору
10:34 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:40 - Fitch знизило рейтинг "Vodafone Україна"
09:30 - Нафта відреагувала на ризик зриву мирної угоди США та Ірану
09:00 - Перевірки для експорту сільгосппродукції до ЄС: Україна запускає експеримент
08:30 - Як трансформувати шахтарські регіони
08:00 - Не так страшний індієць, як його малюють. Що відбувається із трудовою міграцією?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 21.05.2026


Більше новин