Правом на податкову знижку скористалися 133 тис. громадян

08.12.2021 08:39 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує.
Станом на 01 грудня 2021 року декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2020 році, для отримання податкової знижки подали більше ніж 133 тис. громадян. До повернення з бюджету декларанти визначили 399,6 млн гривень. Протягом 2020 році правом на податкову знижку скористалися понад 150 тис. осіб, які задекларували до повернення 389,2 млн гривень.
Середня сума податку на доходи фізичних осіб, що була заявлена в 2021 році до повернення з бюджету у звʼязку із використанням права на податкову знижку, на одну особу складає 3 тис. гривень. У 2020 році цей показник становив 2,6 тис. гривень.
Нагадаємо, що для отримання податкової знижки громадяни мають до 31 грудня 2021 року включно подати податкову декларацію про доходи, отримані протягом минулого року.
Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України.
До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і особу, яка звертається за податковою знижкою (їх покупця (отримувача), а також копіями договорів за їх наявності, в яких обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк оплати за такі товари (роботи, послуги).
Звертаємо увагу, що право на отримання податкової знижки не переноситься на наступні роки, тому для отримання знижки за 2020 рік необхідно подати декларацію до кінця грудня 2021 року.
Детальніше про отримання податкової знижки дізнатися можна тут: https://tax.gov.ua/534961.html
Інформацію розміщено на офіційному вебпорталі ДПС України за посиланням
 
https://tax.gov.ua/novini/534967.html
 
Ми в інтернет-просторі, приєднуйтесь!
https://dp.tax.gov.ua
https://www.facebook.com/;
https://www.youtube.com/UCIxijADr1NbFo5dhZ3mQwVA

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – папірці,
Але на них ґрунтується
Економіка.

- Fin.Org.UA

Новини

12:35 - Дистанційне оновлення сертифікатів онлайн за декілька хвилин
12:33 - Для стягнення податкового боргу працює система, що забезпечує формування платіжних інструкцій в електронній формі
12:32 - До уваги платників ПДВ!
12:31 - Чи можна через Електронний кабінет отримати витяг про стан розрахунків платника за податками, зборами, платежами та єдиним внеском окремо в розрізі платежів за неосновним місцем обліку?
12:30 - Відображення у розділах І та ІІ звіту № 1-ОП операції з повернення продукції/товару
12:27 - Щодо підтверджуючих документів для проведення звірки з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки
12:26 - Податковий агент поінформував контролюючий орган про отриманий фізичною особою дохід: чи нараховується ПДФО, якщо фізична особа не подала податкову декларацію про майновий стан і доходи?
12:24 - До уваги платників податків!
12:23 - Надання ФОПом – платником єдиного податку в оренду нерухомого майна фізичній особі: чи застосовувати Методику визначення мінімальної суми орендованого платежу за нерухоме майно?
12:22 - ФОП, яка в минулому році була зареєстрована платником ЄП четвертої групи, не подала відповідну податкову декларацію для підтвердження свого статусу: дії суб’єкта господарювання
12:20 - До уваги резидентів Дія Сіті!
12:18 - Чи може суб’єкт господарювання провести через РРО операцію повернення коштів за отриманий товар/послугу, якщо розрахунок здійснювався через інший класичний РРО?
12:16 - Договір про спільну діяльність без утворення юридичної особи: хто є платником єдиного внеску?
12:15 - Податкова дисципліна – запорука фінансової стійкості держави
12:13 - Деклараційна кампанія 2026: на Дніпропетровщині 435 громадян задекларували отримані у минулому році доходи понад 1 млн гривень
12:12 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини за видобування кам’яного вугілля отримали від платників рентної плати понад 20,3 млн гривень
12:09 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини протягом двох місяців п. р. надійшло понад 8,1 млрд грн податків, зборів і платежів
12:08 - Надходження податкових платежів від платників Дніпропетровщини до державного бюджету – майже 11,8 млрд гривень
12:06 - Нові рахунки для сплати податків у 2026 році: корисно знати платникам
12:05 - Інформаційна підтримка: комунікація податківців Дніпропетровщини з громадськістю
12:04 - Як отримати РНОКПП для дитини за кордоном: покрокове пояснення
11:59 - Декларуємо доходи за 2025 рік: хто, коли та як?
11:41 - Компанія МХП сплатила 10,3 млрд грн податків за 2025 рік
11:38 - Середня зарплата в Україні за місяць зросла на понад 1%: кому платять найбільше
11:25 - Конфлікт Пишного і Смілянського вийшов за межі – Гетманцев
11:15 - П'ять областей частково залишились без світла через ворожі обстріли
11:12 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:45 - Нафта відреагувала на атаку Ірана по великому танкеру Кувейта
10:35 - У Києві не підвищуватимуть швидкість на окремих дорогах до 80 км/год
10:15 - Іран ударив по великому нафтовому танкеру біля Дубая


Більше новин