З початку року піротехніки ДСНС вилучили та знищили понад 84 тисячі вибухонебезпечних предметів

07.12.2021 19:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.
Лише впродовж минулої доби, 6 грудня, здійснено 86 виїздів, під час яких виявлено 434 боєприпаси. Так, 6 грудня в Івано-Франківській області піротехніки знищили один артилерійський снаряд часів Другої світової війни, виявлений на відкритій території в лісовому масиві в селищі Ворохта Надвірнянського району. Водночас піротехніки Головного управління ДСНС України у Чернігівській області знищили 27 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.
О 14:20 до Служби порятунку "101" у Чернігівському районі від жителів с.
Папірня Михайло-Коцюбинської територіальної громади надійшло повідомлення про те, що на відкритій території поблизу населеного пункту було виявлено предмети, схожі за ознаками на вибухонебезпечні.
Піротехніки, які прибули за викликом, встановили, що це 15 мінометних мін калібром 50 мм.
При додатковому обстеженні прилеглої території рятувальники виявили ще арсенал боєприпасів, зокрема, 12 мінометних мін аналогічного калібру.
Вибухонебезпечні предмети в кількості 27 одиниць вивезли спецавтомобілем у визначене місце за межами населеного пункту та знищили. Крім того, тривають роботи щодо розмінування звільнених територій Донецької та Луганської областей.
Так, упродовж 6 грудня підрозділами ДСНС України на території Донецької області, де проводиться ООС, було обстежено 3,85 га території та виявлено і вилучено 56 ВНП. Загалом з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знищили 84 тис.
625 вибухонебезпечних предметів, у тому числі, 1 тис.
116 авіаційних бомб. Тож з метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами! Категорично забороняється: торкатися підозрілого предмету або пересувати його; заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку. Пам"ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером 101 або 102 та ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати знайдені боєприпаси.

Додати коментар

Користувач:
email:





Є фондовий ринок, є і банки,
Є страхування, криптовалюти.
Тут кожен може знайти свій шлях,
І заробити на своїй ідеї.

- Fin.Org.UA

Новини

12:00 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:00 - Як зрозуміти, що організму не вистачає білка: головні сигнали
11:50 - Як казки допомагають дітям засинати спокійно і без страхів
11:43 - Найкращі породи корів для молока та м’яса: огляд, поради, вибір
11:40 - Рада викликала Пишного через інцидент з клієнткою monobank
11:37 - Ловля камбали на Чорному морі: техніки та поради
11:32 - Який алгоритм входу до Електронного кабінету із застосуванням ключа Дія.Підпис?
11:31 - До уваги юридичних осіб – платників єдиного податку третьої групи!
11:30 - Якою ПСП має право скористатися самотня мати?
11:28 - Органи ПФУ здійснюють виплати пенсій пенсіонерам або щомісячного довічного грошового утримання: чи подається Розрахунок з додатком 4ДФ?
11:27 - Як обрати квіти для дому: поради флориста
11:27 - Чи підлягає оподаткуванню ПДФО дохід від продажу фізичною особою придбаних у банку банківських металів?
11:27 - На Одещині БЕБ викрив ухилення від податків на зерновому ринку
11:26 - Оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій
11:24 - Кошти або майно надані у якості пожертвувань та благодійних внесків: який дохід враховується фізичною особою з метою отримання податкової знижки?
11:23 - Декларація з акцизного податку: порядок заповнення реквізитів «Код території» та «Код операції» у звітності
11:22 - До уваги резидентів Дія Сіті!
11:20 - Платники податків можуть авторизуватися та підписати електронні документи в Електронному кабінеті за допомогою Дія.Підпис
11:19 - Механізм сплати платежів з використанням єдиного рахунку
11:17 - Платники Дніпропетровщини за видобування нафти сплатили до загального фонду держбюджету майже 7,0 млн грн рентної плати
11:16 - Світ кінного спорту: традиції та сучасність
11:16 - Іноземний бізнес в Україні з доходом від 100 мільйонів: чверть власників - з Кіпру
11:15 - Дніпропетровщина: до місцевих бюджетів від платників рентної плати за видобування залізних руд надходження за два місяці склали понад 475,7 млн гривень
11:14 - Роздрібна торгівля алкогольними напоями: надходження акцизного податку від платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів перевищили 102 млн гривень
11:12 - Не відкладайте на потім. Час декларувати!
11:06 - Електронний підпис: як оновити сертифікати за 5 хвилин, не виходячи з дому
11:04 - Як подати податкову декларацію: швидко, зручно та вчасно
11:03 - Транспортний податок: 61,2 млн грн сплачено за автівки преміум-класу
10:58 - Свириденко заробила на КШЕ більше, ніж у Кабміні: що в декларації
10:29 - Наслідки атаки московія по енергетиці: в Міненерго повідомили, де найскладніша ситуація


Більше новин