Усі суб'єкти спортивного руху мають об'єднати зусилля задля гарантування доброчесності у спорті на всіх рівнях

07.12.2021 19:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Усі суб"єкти спортивного руху мають об"єднати зусилля задля гарантування доброчесності у спорті на всіх рівнях.
Про це заявив заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Андрій Чесноков у ході Конференції з доброчесності у спорті, що відбулась 6-7 грудня у гібридному форматі у рамках Італійського головування у Раді Європи. Андрій Чесноков поінформував учасників та учасниць заходу про розроблену Міністерством молоді та спорту національну спортивну політику відповідно до принципів та підходів Ради Європи та наголосив на важливості імплементації Конвенції Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями. Також Андрій Чесноков представив досягнення Мінмолодьспорту щодо розбудови Національної платформи проти маніпулювання спортивними змаганнями та заходи, які вживаються спільно з іншими відомствами та суб’єктами спортивного руху, зокрема, щодо запланованих семінарів для спортивних федерацій спільно з компанією «Паріматч Україна» та Українською асоціацією футболу. Разом з тим, Мінмолодьспорт розвиває співпрацю з іншими платформами в рамках діяльності Копенгагенської групи та в контексті підготовки до великих спортивних подій.
Андрій Чесноков наголосив на тому, що Міністерство прагне використати найкращий досвід інших країн у розбудові потенціалу Національної платформи та цікавиться кращою практикою європейських країн щодо стратегічного планування та операційної діяльності інших національних платформ.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stock market soars high,
Bulls and bears in fierce battle,
Greed and fear collide.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:30 - Європейські правила, сильніша система, захист споживачів: що дає Україні закон 4834
21:00 - Новини 20 квітня: новий рекорд євро
20:51 - У вівторок світло українцям не вимикатимуть
20:40 - Видатки держбюджету зросли на 7,1% порівняно з минулим роком
20:05 - ФГВФО реструктуризував 48 мільйонів гривень боргів перед РВС Банком
19:50 - Трамп заперечив слова міністра енергетики США про ціни на бензин після війни з Іраном
19:25 - Мільйонні оборудки на обстеженні зруйнованих об'єктів: обвинуваченим дали по 7 років
18:55 - На ринку майже без змін: які сідлові тягачі обирають українські перевізники
18:25 - У роботі AI-моделей стався глобальний збій
18:10 - московіяни влучили в АЗС в Богодухові на Харківщині: є постраждалі
17:40 - Мінрозвитку спрощує перетин кордону легковиками
17:30 - єОселя: щотижнева статистика
17:30 - До страхової компанії застосовано захід впливу
17:20 - В Україні змінили підходи до оцінки сільгоспземель: які нововведення
16:53 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 15 квітня 2026 року
16:46 - Інвестиційний успіх: "ШвидкоГроші"™ залучили 100 млн грн, завершивши розміщення облігацій утричі швидше
16:45 - Курс євро до гривні втретє поспіль оновить історичний максимум
16:40 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:40 - Атака на Туапсе: росіяни перенаправляють танкери до іншого порту
16:35 - Плани стійкості треба виконати до 1 вересня, але не всі регіони встигають – Зеленський
16:30 - Уряд удосконалив методику нормативної грошової оцінки земельних ділянок
16:30 - Чому лідери найбільше помиляються, коли найбільше впевнені
16:17 - Річковий пісок на 750 мільйонів гривень: викрито масштабну схему
15:57 - Глава "Укренерго" радить ЄС врахувати український досвід протидії атакам московія на енергетику
15:40 - Зазнають атак кожні п'ять днів: українські порти виконали план перевалки на 98% попри обстріли
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.04.2026
15:30 - Україна запускає робочу групу з гармонізації REACH та CLP
15:30 - Держава визначила банки, які надаватимуть пільговий лізинг для ОПК
15:20 - Україна вперше взяла участь у засіданні Комітету ОЕСР з корпоративного управління


Більше новин