В ноябре транзит газа через Украину вырос на 16%

07.12.2021 19:00 | Укррудпром

18:30 07 декабря 2021 года

В ноябре транзит природного газа через Украину вырос почти на 16% — до 3,049 млрд куб. Основным направлением остается Словакия, получающая 80% от общих объемов транзита, сообщает “Оператор ГТС” в Telegram.

Рост на 89% произошел в направлении Молдовы — до 334 млн куб. м, а в Польшу, наоборот, снизился на 13% — до 297 млн ??куб.м.

Все поставки газа из России в страны Европы не превысили забронированные годовые мощности.

Среднесуточный объем транспортировки российского газа через территорию Украины в ноябре составил до 102 млн. куб. м. Это до сих пор ниже минимального объема, согласно действующему транзитному соглашению.

“Произошла определенная манипуляция, когда транзит в начале месяца уменьшился до 57 млн ??куб. м в сутки, а затем увеличился до 109 млн. куб. м, предусмотренные транзитным соглашением. Для сравнения, в аналогичный период в 2020 году транзит газа составлял 178 млн. куб. м в сутки, в 2019-м — 277 млн ??куб. м в сутки. То есть, мы можем увеличить транзит в 2,5 раза”, — заверил руководитель ОГТСУ Сергей Макогон.

Додати коментар

Користувач:
email:





Зберігайте гроші в банківській якірності, а не в морських глибинах.

- Fin.Org.UA

Новини

11:26 - Електронна черга: плануйте візит до податкової у сучасному і зручному форматі
11:23 - Чи має право суб’єкт господарювання проводити розрахунки за операціями оптової торгівлі алкогольними напоями у готівковій формі?
11:22 - Де розміщені реквізити рахунків для сплати податків, зборів, єдиного внеску та інших платежів до бюджету?
11:21 - Що означають показники, які розміщуються в меню «Критерії добровільного дотримання законодавства» приватної частини Електронного кабінету?
11:19 - Особливості нарахування, утримання та сплати (перерахування) військового збору деякими категоріями платників
11:18 - До уваги роботодавців!
11:18 - Про заповнення заяв за ф. № 1-ОПП, ф. № 1-ОПН та ф. № 5-ОПП у паперовому вигляді, якщо платник подає їх особисто або направляє поштовим відправленням
11:13 - Щодо зарахування в ІКП від’ємного значення з ПДВ, що підлягає бюджетному відшкодуванню, у разі відсутності податкового боргу з ПДВ
11:12 - До уваги платників податку на прибуток підприємств, які мають відокремлені підрозділи з окремими кодами ЄДРПОУ!
11:11 - Як заповнюються реквізити «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжної інструкції для зарахування коштів на єдиний рахунок?
11:10 - Податковий супровід для грантоотримувачів – міжвідомча взаємодія ДПС та Центру зайнятості
11:08 - Дніпропетровщина: за 4 місяці платникам податків надано 1 663 усних консультацій з питань отримання ЕДП
10:58 - Громадяни мають право звернутися до податкової для звірки даних щодо плати за землю
10:57 - Надходження частини чистого прибутку до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 3,4 млн гривень
10:53 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 87,6 млн грн екологічного податку
10:50 - Понад 3,3 млрд грн військового збору направили платники Дніпропетровщини на підтримку армії
10:47 - Від військового збору до звітності ФОП: що варто знати кожному платнику
10:46 - Черговий тиждень інформаційної підтримки платників Дніпропетровщини шляхом відкритого діалогу
10:45 - Консультаційний центр податкової Дніпропетровщини: індивідуальний і комплексний підхід до кожного звернення
10:44 - Онлайн-продажі та застосування РРО/ПРРО: вимоги законодавства, які необхідно враховувати суб’єктам господарювання
10:43 - Індивідуальна податкова консультація: правила та порядок оформлення
10:41 - Позиція Верховного Суду: документи про товарні запаси мають бути надані на початку перевірки
10:35 - Чотири області частково без світла після атак московія, споживання електроенергії продовжує зменшуватись
10:25 - У Москві перед 9 травня почали обмежувати мобільний інтернет – BBC
10:00 - Україна приєдналася до Комітету ОЕСР з питань політики захисту довкілля
09:50 - Нафта відреагувала на те, як США послаблюють контроль Ірану над Ормузом
09:30 - ІТАК – лідер у виробництві гнучкого пакування в Україні
09:30 - московія продовжує масовано атакувати об'єкти "Нафтогазу": 5 загиблих та 37 поранених
09:05 - Ворог атакував "Укрзалізницю" в трьох областях: пошкоджено вагони та електровоз
08:30 - Які податки платять біженці


Більше новин