Инвестиции украинцев в государственные облигации превысили рекордные 24 млрд гривен

07.12.2021 17:12 | Укррудпром

17:00 07 декабря 2021 года

Инвестиции физических лиц в облигации внутреннего государственного займа (ОВГЗ) увеличились до рекордных 24,37 млрд грн. Об этом глава Совета Национального банка Богдан Данилишин сообщил в Facebook.

“Благодаря более привлекательной доходности (по сравнению с другими финансовыми инструментами) вложения в ОВГЗ физических лиц выросли до исторического максимума — более 24 млрд гривен (во всех валютах), которые примерно поровну делятся на вложения в гривневые и валютные ОВГЗ”, — отметил глава Совета НБУ.

В то же время, Данилишин обратил внимание, что инвестиции нерезидентов в ОВГЗ сейчас находятся на уровне 10-месячного минимума (около 91 млрд грн). По мнению главы Совета НБУ, это отражение ухудшения иностранными инвесторами оценки суверенных рисков на фоне негативного информационного поля.

Данилишин добавил, что на прошлой неделе продолжал рост портфель ОВГЗ в собственности украинских банков. “Рост ОВГЗ в собственности банков за неделю на 3,9 млрд гривен позволил компенсировать сокращение вложений в ОВГЗ юридических лиц (на 2,3 млрд гривен в неделю) и нерезидентов (на 0,6 млрд гривен в неделю)”, — уточнил председатель Рады Нацбанку.

Додати коментар

Користувач:
email:





Dollar, yen, euro
Currencies flow like the tide
Markets never sleep

- Fin.Org.UA

Новини

11:02 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
11:01 - Виправлення помилки суб’єктом господарювання роздрібної торгівлі у звітності з акцизного податку
11:00 - Про подання Розрахунку юридичною особою – податковим агентом за певних умов
10:58 - Щодо особливостей оподаткування ПДВ операцій, пов’язаних із комп’ютерними програмами, цифровим контентом
10:56 - Податковий сервіс без бар’єрів: отримуйте державні послуги у максимально зручному та доступному форматі
10:55 - Електронний кабінет – доступний і комфортний податковий сервіс
10:53 - До загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини спрямували понад 5,9 млн грн частини чистого прибутку
10:51 - Транспортний податок: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло понад 3,1 млн гривень
10:50 - Транспортний податок: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло понад 3,1 млн гривень
10:42 - Понад 1,9 млрд грн плати за землю – внесок платників у фінансовий потенціал Дніпропетровщини
10:41 - Декларування іноземних доходів 2026: що варто знати?
10:40 - Військовий збір зріс на понад чверть: до бюджету надійшло 43,5 млрд грн за квартал
10:39 - ДПС та ОТД Казначейства США узгодили подальші кроки цифрової трансформації податкового адміністрування
09:50 - Нафта подорожчала на 7% через обіцянку Трампа блокувати Ормуз
08:30 - Чим загрожують китайські посилки
08:00 - Контейнери не пахнуть: дубайський портовий оператор пішов з України, аби зайти в Росію
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 13.04.2026
17:48 - Куба заявила, що відкрита для інвестицій США, але є нюанс
17:15 - Американські ВМС блокуватимуть Ормузьку протоку – Трамп
16:50 - Херсонські фермери вирощують овочі замість пшениці – бояться пожеж
15:42 - Німецькі ультраправі хочуть реанімувати "Північний потік"
14:27 - Кулеба розповів, що дозволить підвищити темпи ремонту доріг
13:35 - Компанія друга Путіна заходить у Ялтинський порт – ЗМІ
12:18 - Китай розширює торговельні зв’язки, щоб пережити епоху Трампа – ЗМІ
10:45 - Нафтопровід в обхід Ормузької протоки відновився після іранської атаки
10:10 - США та Іран не досягли угоди щодо припинення війни
10:00 - Зі світлим святом Великодня!
19:27 - На Великдень не передбачено відключень світла
18:00 - Щотижневий дайджест
18:00 - Індія підвищила експортні мита на дизельне паливо та авіаційне паливо


Більше новин