МВС разом з партнерами реалізовує низку проектів, направлених на створення інфраструктури для безпеки дітей

07.12.2021 17:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 7 грудня, під час Всеукраїнського Форуму «Україна 30.
Саміт «Діти», заступник Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко розповіла про роботу МВС та Нацполіції у сфері захисту прав дитини. «Важливо, щоб безпека дитина стала не тільки питанням батьків, поліції чи окремої школи.
Діти мають бути захищені від впливу вуличної моралі, будь-яких форм насильства, в тому числі - домашнього.
Це питання має бути пріоритетним для всіх відомств, міністерств і суспільства загалом», - підкреслила Катерина Павліченко. За її словами, наразі МВС разом з партнерами реалізовує низку проектів, направлених на створення інфраструктури для безпеки дітей.
До роботи в навчальних закладах залучені інспектори ювенальної превенції, шкільні офіцери.
В активній фазі перебувають проекти «Безпечна школа», «Вихователь безпеки», «Барнахус», профілактика наркозалежності та девіантної поведінки у школярів. «Реалізація цих проектів дозволить громадянам будувати освітнє середовище вільне від булінгу, дитячої злочинності та будь-яких форм насильства.
Ми посилюємо поліцейську присутність в школах, наразі підрозділи та екіпажі поліції вибудовують свої маршрути таким чином, щоб частіше проїжджати біля шкіл.
Ми також залучаємо рятувальників, які проводять уроки та роботу із батьками», - сказала заступник очільника МВС. З початку 2021 року до поліції надійшло понад 13 тисяч заяв щодо безвісти зниклих дітей.
Понад 96% з них розшукали в перші години по гарячих слідах.
Цьогоріч скоєно понад 3 тисячі злочинів щодо дітей, майже така ж кількість злочинів скоєна самими дітьми.
Кожні 4 години поліцейські складають протокол про адмінправопорушення за продаж алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім. «Ми забезпечили ефективну комунікацію з адміністрацією найбільш популярних соціальних мереж щодо видалення контенту, який пропагує культ насилля та жорстокості.
З початку року заблоковано 97 тематичних спільнот.
Також діє чат-бот, який вже заблокував понад 2500 телеграм-каналів», - розповіла заступник Міністра. Також вона повідомила, що наразі напрацьовується зміна до КПКУ в частині процедури допиту неповнолітніх та тих осіб, які постраждали від насильства. «Ключ до покращення негативних тенденцій – в кооперації та злагодженій роботі різних відомств, міжнародних партнерів, громадського сектору і депутатського корпусу», - підсумувала Катерина Павліченко. Нагадаємо, У МВС затвердили рекомендації щодо функціональних обов’язків спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі та вимоги до кандидатів на посаду.

Додати коментар

Користувач:
email:





Futures and options,
Derivatives and hedging,
Risk and reward tradeoffs.

- Fin.Org.UA

Новини

22:01 - Уряд затвердив Уряд затвердив Державну програму розвитку тваринництва до 2033 року
21:07 - Понад 3000 будинків Києва отримають тепло: Кличко назвав, які саме та строк
21:00 - Новини 21 січня: загинув ексголова "Укренерго" Брехт, продовження історії про Шурму
20:40 - Preply став українським "єдинорогом": компанію оцінили у $1,2 мільярда
20:24 - Японія відновила роботу найбільшої АЕС
19:55 - Фондові ринки відреагували на промову Трампа в Давосі
19:46 - Мінекономіки спростить оцінку впливу на довкілля на територіях бойових дій
19:30 - Україна та Швейцарія підписали Меморандум про запуск програми економічної стійкості на 2026-2030 роки
19:20 - 22 січня графіки відключення діятимуть цілодобово по всій Україні
19:05 - Виконання банками вимог законодавства з питань фінансового моніторингу не має обмежуватися формальними підходами, зокрема щодо виявлення ознак компаній-оболонок
19:00 - Регіони московія не витримують фінансового тиску – СЗРУ
18:40 - У Yasno прокоментували ситуацію у Києві: дуже складна
18:25 - Золото вперше перевищило $4800 на тлі "апетиту" Трампа щодо Гренландії
18:20 - "Укрзалізниця" розпочинає імпорт електроенергії
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 22 січня
17:47 - Незаконне сміттєзвалище у Києві: судитимуть директора товариства
17:36 - Україна та Румунія збираються збудувати нову дорогу
17:26 - Компанія нардепа Лабазюка будуватиме тваринницьку ферму на Хмельниччині
17:13 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФОП ВІЙТЕНКО ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ (Чернігівська обл., Чернігівський р-н, селище Ріпки, вул. Соборна, будинок 9)
17:12 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди С(Ф)Г "ЗЕРНОВОЄ" (Одеська обл., Одеський р-н, с. Христо-Ботеве, вул. Першотравнева, 3)
17:11 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТЕРМІНАЛ «БОРІВАЖ» (Одеська обл., Одеський р-н, Новобілярська селищна рада, комплекс будівель та споруд №5)
17:10 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЛАКШЕРІ Ві Ді Ем» (Черкаська обл., Черкаський р-н, село Косарі, вулиця Холодноярська, будинок 31)
17:10 - США відновлять антимонопольну справу проти Meta
17:09 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (проммайданчик «Чернівецька обл., м. Сторожинець, вул. Чернівецька, 11 а»)
17:08 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди Дніпропетровський ОЦЗ, ДОЦЗ (Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Космонавтів, буд. 1 (Криворізька філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості)
17:06 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ПЕТРОЛ КОНТРАКТ» (АЗК «Ольвіополь» Миколаївська обл., Первомайський р-н, Первомайська міська територіальна громада, м. Первомайськ, вул. Богопільська, 41б)
17:05 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ПЕТРОЛ КОНТРАКТ» (АЗК «Південноукраїнськ» - Миколаївська обл., Вознесенський р-н, Південноукраїнська міська територіальна громада, м. Південноукраїнськ, вул. Комунальна зона, буд. 18)
17:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (м. Київ, Святошинський район)
17:01 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФОП Якімишин Тарас Васильович (Івано-Франківська обл., Косівський р-н, Косівська ТГ, с. Пістинь, вул. Лесі Українки)
17:00 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МХПУРОЖАЙНА КРАЇНА» (Сумська обл., Роменський р-н, с. Андріяшівка, вул. Київська 175-А/1)


Більше новин