Опасения по поводу штамма Omicron все меньше влияют на мировой рынок нефти

07.12.2021 16:18 | Укррудпром

15:30 07 декабря 2021 года

Цены на нефть повысились во вторник, 7 декабря, поскольку опасения о влиянии штамма COVID-Omicron на мировой спрос ослабли, а переговоры о ядерной программе Ирана наткнулись на препятствия, что задерживает возвращение поставок иранской нефти. Об этом свидетельствуют данные биржевых торгов на сайте Investing.com.

Стоимость барреля февральской нефти Brent к 9:15 по Киеву составила $74,22 (+1,56%). Баррель январьской нефти WTI торговался по $70,77 (+1,84%). Предыдущие торги по эталонам завершились на уровне $73,08 и $69,49 соответственно.

На прошлой неделе цены на нефть обвалились из-за опасений, что вакцины могут быть менее эффективными против нового штамма коронавируса. Это вызвало опасения, что для сдерживания вируса будут введены повторные ограничения и что рост мировой экономики и спрос на нефть замедлятся.

Однако официальный представитель сферы здравоохранения ЮАР сообщил на выходных, что у пациентов со штаммом Omicron наблюдались только легкие симптомы. Главный инфекционист США Энтони Фаучи также сказал в интервью CNN, что пока что непохоже, что Omicron вызывает тяжелое течение COVID.

“Это снижает вероятность худшего сценария, по которому нефтяные рынки определяли цены за последние пару недель”, — говорится в аналитической записке австралийской финансовой группы ANZ.

Отсрочка в восстановлении поставок иранской нефти также оказала поддержку ценам. Непрямые переговоры США и Ирана по ядерной программе застопорились. В понедельник Германия призвала Иран представить реалистичные предложения на переговорах о ядерной программе.

“Хотя переговоры все еще могут увенчаться успехом, рынкам, возможно, придется рассмотреть возможность более длительной отсрочки экспорта иранской нефти. Это позитивно для цен на нефть и поддерживает планы ОПЕК+ по увеличению добычи нефти до 2022 г.”, — сказал аналитик Commonwealth Bank of Australia Вивек Дхара.

Додати коментар

Користувач:
email:





London financial
Services remain competitive
Global powerhouse

- Fin.Org.UA

Новини

11:00 - Україна приєдналася до Європейського екологічного агентства та мережі Eionet
10:49 - За податком (збором) наявна переплата: чи сплачувати суму податкового зобов’язання відповідно до поданої звітності або отриманого ППР?
10:47 - Яким чином юридичні особи – платники єдиного податку третьої групи ведуть облік доходів і витрат?
10:47 - Протягом якого часу є дійсним РНОКПП?
10:46 - Протягом якого часу є дійсним РНОКПП?
10:45 - Чи переривається термін, встановлений ПКУ для формування податкового кредиту, на період зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН?
10:45 - Порядок видачі довідки про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи)
10:44 - За якою ставкою ПДФО оподатковуються доходи осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність?
10:43 - На яку адресу контролюючі органи надсилають фізичній особі ППР про сплату земельного податку та орендної плати за земельні ділянки?
10:42 - Чи передбачена відповідальність за перевищення встановлених лімітів залишку готівки в касах підприємства?
10:41 - Мінімальна зарплата є державною соціальною гарантією, обов’язковою для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників
10:40 - Чи має право ФОП на загальній системі оподаткування включити до складу витрат суми сплачених податків та зборів, які пов’язані з проведенням господарської діяльності?
10:39 - Який розмір нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, не включається до оподатковуваного доходу платника ПДФО?
10:37 - За якою формою подається уточнюючий Розрахунок та який порядок уточнення показників додатка 4ДФ до Розрахунку?
10:36 - Податковий календар на 19 червня 2026 року
10:33 - Дніпропетровщина: ФОПи – платники збору за паркування транспортних засобів спрямували до місцевих бюджетів понад 3,3 млн гривень
10:32 - Рентна плата: за видобування газового конденсату місцеві бюджети Дніпропетровщини від платників отримали на 51,6% більше ніж торік
10:31 - Акцизний податок з ввезених товарів: надходження від платників Дніпропетровщини до бюджету зросли на 59,3 відсотка
10:30 - Уряд затвердив план передачі будівлі Мінекономіки до ВАКС
10:30 - Ефективна та якісна комунікація залишається пріоритетом роботи податкової служби Дніпропетровщини
10:29 - Ефективна та якісна комунікація залишається пріоритетом роботи податкової служби Дніпропетровщини
10:28 - На одній платформі для спільних рішень: податківці Дніпропетровщини долучилися до «Діалогу влади та бізнесу»
10:27 - Нотаріуси подаватимуть повідомлення про оренду нерухомості виключно в електронній формі: Уряд удосконалив порядок
10:26 - Надходження від цифрових гігантів зростають: бюджет отримав 8,7 млрд грн «податку на Google»
10:10 - Перші танкери пройшли через Ормуз після угоди США та Ірану
10:00 - Черкащина отримає близько 1000 нових робочих місць у харчовій промисловості
09:35 - Нафта відреагувала на підписання угоди між США та Іраном про припинення війни
09:05 - Безпілотники уразили Московський НПЗ: місто затягнуло густим димом
08:30 - Як війна змінила споживання електрики
08:00 - "Ми як терпіли". Держава змусить банки сплатити ще 50 млрд грн до бюджету


Більше новин