Сергій Шкарлет зустрівся з Послом Республіки Узбекистан

06.12.2021 22:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 6 грудня 2021 року, відбулась зустріч Міністра Сергія Шкарлета з паном Алішером Курмановим, Послом Республіки Узбекистан в Україні. Сергій Шкарлет поділився результатами нещодавнього візиту української делегації до Республіки Узбекистан, у межах якого було підписано 10 прямих міжуніверситетських угод, а також проведено масштабні зустрічі та заходи: церемонія відкриття щорічної виставки «InnoWeek-2021»; круглий стіл ректорів провідних університетів України та Республіки Узбекистан; гостьова лекція для студентів і викладачів Міжнародного університету туризму та культурної спадщини «Шовковий шлях»; відвідування технопарку «INNO» в місті Ташкент. «Хочу щиро подякувати Алішеру Курманову за ініціативу зустрічі, яка дасть змогу обговорити умови подальшої співпраці. Нам уже вдалося вирішити низку найважливіших питань: від поглиблення договірної бази до налагодження прямих контактів між викладачами та вченими.
Сподіваюсь, що плідна співпраця України та Республіки Узбекистан буде й надалі покращувати рівень освіти та науки обох країн», – зауважив Сергій Шкарлет. Міністр запропонував Алішеру Курманову розглянути можливість організації та проведення весною 2022 року спільної освітньої виставки за участю провідних закладів вищої освіти Республіки Узбекистан і України. Сергій Шкарлет також повідомив, що під час зустрічі з Міністром інноваційного розвитку Республіки Узбекистан передано на розгляд проєкт Угоди про співпрацю у сфері технологій і науки між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Узбекистан. Нагадаємо, Україна ще ратифіковує угоду про участь у «Горизонт Європа», але вже виграла 2 проєкти на 800 тис.
євро.

Додати коментар

Користувач:
email:





Валютні курси – це
Вершники економіки,
Непередбачувані

- Fin.Org.UA

Новини

16:11 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:42 - Держаудитори Харківщини підсумували результати державного фінансового контролю за 2025 рік
15:40 - Податкова перевірила курорти на Франківщині та виявила нелегальний готель
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 28.01.2026
15:21 - Банки оцінили можливості кредитування українців та бізнесу у 2026 році
15:10 - У лютому зросте пропускна спроможність імпорту газу з Польщі в Україну
14:55 - Агенція оборонних закупівель здійснюватиме закупівлі для Держспецтрансслужби
14:32 - У Lviv IT Cluster виник корпоративний скандал
14:29 - Транзит до Угорщини й Словаччини: московія вперше вдарила по нафтопроводу "Дружба" – enkorr
14:15 - московіяни атакували об'єкт "Нафтогазу" на заході України
14:00 - Через збої в енергопостачанні у Києві можуть вдень світитися ліхтарі
13:46 - У Києві без тепла залишаються 926 багатоповерхівок – Зеленський
13:40 - Шляхопровід в Херсоні за мільярд гривень: прокуратура вимагає розірвати договір
13:30 - Експерти визначили, де в Україні найчастіше купують авто та які моделі обирають
13:26 - Двом небанківським фінансовим установам відкликано ліцензії та виключено їх з Державного реєстру фінансових установ
13:12 - У Одесі виявили переплату 18 мільйонів гривень за ліжка для армії
13:04 - Австралійська компанія купує американське титанове підприємство з активами в Україні
13:00 - Як структурувати бізнес в CRM: Кейс iPlan та NetHunt
13:00 - Китай переходить на дешевшу бразильську сою після виконання зобов'язань перед США
12:55 - Опитування про умови банківського кредитування, І квартал 2026 року
12:55 - Банки й далі планують нарощувати кредитування – результати Опитування про умови банківського кредитування
12:50 - Розтрата мільйону гривень на реконструкції парку у Києві – прокуратура вручила підозри
12:30 - Як знайти податки в диму
12:25 - Китайська Anta Sports купує мажоритарну частку в Puma за 1,5 мільярда євро
12:25 - Південна Корея виправдовується перед США після оголошення Трампом підвищення мита
12:22 - «TAX Control» – новий дієвий цифровий інструмент для виявлення порушень у сфері торгівлі, послуг та громадського харчування
12:20 - ФОП на загальній системі оподаткування: витрати на страхування, що пов’язані з веденням господарської діяльності
12:18 - Донарахування ПДФО резиденту Дія Сіті при порушенні критерію щодо частки кваліфікованого доходу
12:17 - Про дату складання розрахунку коригування при зміні ціни за договорами з постоплатою
12:16 - Способи інформування платника про анулювання реєстрації платника ПДВ за рішенням контролюючого органу


Більше новин