7 грудня у восьми областях та Києві скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки  

06.12.2021 20:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

З 00 год.
00 хв.
7 грудня на території Донецької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Рівненської, Херсонської областей та Києві скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки.
Таке рішення прийняте на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 6 грудня. За словами заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна в регіонах спостерігається стабілізація епідситуації і досягнуто показників, які характеризують відсутність ознак, передбачених червоним рівнем. «Показник кількості госпіталізованих з підтвердженими та підозрілими випадками COVID-19 протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення на території Донецької області знизився на 43,5%, Дніпропетровської на 41,9%, Івано-Франківської на 29,3%, Луганської на 40%, Львівської на 37,3%, Одеської на 45,5%, Рівненської на 42,5%, Херсонської на 45,9% та в Києві на 41%», - підкреслив він. Ігор Кузін також додав, що в даних регіонах зменшився до допустимої межі показник завантаженості ліжок з подачею медичного кисню в закладах охорони здоров’я.
А також в деяких областях знижений і показник виявлення інфікування на коронавірусну інфекцію. Своєю чергою Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко нагадав, що від сьогодні на території України, в тому числі і в жовтому рівні епіднебезпеки, розпочали діяти нові карантинні правила, зокрема для відвідування громадських закладів: театрів, кіно, ресторанів, кафе, спортзалів, готелів тощо.
Згідно змін до постанови №1236, які набули чинності, перераховані заклади можна буде відвідувати лише при наявності сертифікату вакцинації, або негативного ПЛР тесту.
«Усі, хто не отримав щеплення – не зможуть відвідувати вищеперераховані заклади, оскільки від сьогодні набрали чинності зміни до постанови №1236, якими введений так званий локдаун для невакцинованих осіб», - зазначив Віктор Ляшко. Таким чином за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено скасувати з 00 год.
00 хв.
7 грудня 2021 р.
червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в Донецькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Одеській, Рівненській, Херсонській областях та Києві ОДА та Київській міській держадміністрації доручено вжити заходів до забезпечення дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідного рівня епіднебезпеки .
А також забезпечить щоденну оцінку епідемічної ситуації в регіонах, зокрема, на рівні об’єднаних територіальних громад та за необхідності вживати додаткових заходів направлених на стримування швидкого поширення COVID-19. Водночас як зазначає Міністерство розвитку громад та територій, у «червоній» карантинній зоні продовжать перебувати Вінницька, Волинська, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Сумська, Хмельницька, Чернігівська, Черкаська області.

Додати коментар

Користувач:
email:





Red candlesticks fall,
A symphony of losses,
Fear grips the market.

- Fin.Org.UA

Новини

14:25 - "Київстар" запустив 5G у Харкові
13:45 - Мінекономіки дозволило збудувати вітроелектростанцію на закарпатській полонині
12:38 - Російські філії французької Sucden викрили у підтримці війни в Україні
11:20 - Безпрецедентне рішення: МВФ скасував попередні умови для кредитної програми України
10:40 - Євросоюз надасть Україні 90 мільярдів євро після затвердження програми МВФ – Свириденко
10:25 - Миколаївська ТЕЦ зупинилася внаслідок обстрілів московія
09:40 - У Києві повернули опалення ще в 400 будинків
08:00 - Коли кожне вино – витвір мистецтва. Історія крафтової виноробні "Дрюківські вина"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 14.02.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Партнери спрямують понад 82,5 млн євро додаткових внесків до Фонду підтримки енергетики України, – Денис Шмигаль
21:00 - Новини 13 лютого: руйнівний удар московія по енергетиці Одеси та один із найбільших пакетів оборонної підтримки України
20:32 - За рік на облаштування укриттів у школах було витрачено 4,3 мільярда гривень
19:59 - Японія передала Україні спеціальну будівельну техніку для навчального центру
19:37 - Автоматичний ваговий контроль: у січні порушники сплатили понад 6 мільйонів гривень
19:35 - Мінекономіки надало висновок з оцінки впливу на довкілля щодо проєкту ВЕС у Закарпатській області
19:05 - В Україні 14 лютого протягом всієї доби діятимуть графіки відключення світла
19:03 - Прокуратура вимагає стягнути 3 мільйонагривень з ексзаступника начальника ТЦК
18:40 - Збій у Glovo: користувачам повернуть чайові та повну вартість замовлення
18:30 - Американсько-український фонд відбудови за місяць отримав понад 60 проєктних пропозицій
18:23 - Від початку повномасштабної війни "Укрпошта" втратила 418 автомобілів
17:57 - У січні українські металурги на чверть скоротили експорт напівфабрикатів
17:50 - На Одещині та Миколаївщині складна ситуація з енергетикою після нічної атаки
17:20 - Анатолій Куцевол: Підтримка JICA – важлива складова відновлення і реконструкції українського енергосектору
17:15 - Відновлення опалення в столиці під загрозою через обшуки СБУ в "Київтеплоенерго"
17:15 - На Вінничині викрили депутата сільради: не задекларував 11 мільйонів гривень
17:09 - США проведуть переговори з Угорщиною та Словаччиною щодо відмови від російського газу – Рубіо
16:57 - 30 років гривні: спільний проєкт Національного банку України та LB.ua
16:57 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 16 лютого
16:43 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 374 і від 13 січня 2016 р. № 94»


Більше новин