Відбулось восьме засідання проєкту МЕЕТЕТ

06.12.2021 19:30 | Міністерство інфраструктури України

6 Грудня 2021, 13:4725-26 листопада 2021 року за сприяння ДП «АМПУ», Міністерства інфраструктури України, Дунайської Комісії, DG MOVE (Генерального директорату з мобільності та транспорту ЄК), DG REGIO (Генерального директорату регіональної та міської політики ЄК), DG ENV (Генерального директорату з навколишнього середовища ЄК) та Посольства України в Угорщині відбулося засідання міжнародного проєкту Mixed Environment-Transport External Expert Team (далі – МЕЕТЕТ) в Україні.
Захід об’єднав більше 70 учасників, серед яких представники галузевих підприємств та асоціацій, наукових екологічних установ. Лекторами виступили Jasna Muskatirovis (Сербія) та Georg Rast (Австрія).
Участь у зазначеному заході має важливе значення для учасників, оскільки є міжнародною платформою для обговорення нагальних питань, які виникають та виникатимуть у процесі розроблення нормативно-правових актів і реалізації інфраструктурних проєктів у галузі внутрішнього судноплавства та які потребують дотримання норм, правил і процедур Європейського екологічного законодавства з метою підтримання річок у належному екологічному стані.
Перед Мінінфраструктури на сьогодні стоять амбітні виклики щодо розвитку внутрішнього водного транспорту, зокрема, у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внутрішній водний транспорт». Основні вектори розвитку ВВТ, зокрема щодо його екологізації, викладені в проєкті Стратегії розвитку ВВТ на період до 2031 року.
На засіданні були порушені актуальні теми щодо правової бази ЄС Планування ВВТ – Транспорт та Планування ВВТ – Екологія, презентовано системний підхід до комплексного розвитку судноплавства в Україні, розглянуто Спільну заяву та Рекомендації з комплексного планування проєкту PLATINA, процес комплексного планування – загальний підхід, пом’якшення наслідків/компенсаційні заходи, а також тематичні дослідження Сербії та Австрії, зроблений аналіз зацікавлених сторін.
Другий день семінару був присвячений віртуальному проєкту на стадії попереднього планування, питанням доцільності днопоглиблювальних робіт та створення захисних споруд, проведено дискусію на тему проблематики виявлення та взаємодії зацікавлених сторін при плануванні інфраструктурного проєкту на ВВШ, важливості висвітлення інформації та залучення наукових установ і вузькопрофільних спеціалістів на всіх стадіях планування проєкту.
Також було розглянуто питання необхідності реалізації ДП «АМПУ» проєкту ГСХ Дунай-Чорне море, враховуючи захисний вплив цього об’єкта, і проблематику, пов’язану із заповідними зонами дельти Дунаю, обговорено необхідність внесення змін до національного законодавства в частині можливості створення штучних територій на землях водного фонду.
Організатори та учасники заходу відмітили актуальність тематики, активний діалог і відкритість в обговоренні проблематики.
З презентаціями засідання можна ознайомитися нижче.
Стратегічний підхід до комплексного розвитку судноплавства в Україні
Integrated Planning of Inland Waterways Transport Projects
Introduction to legal background for IWT planning Environment
The Joint Statement and the PLATINA Manual on integrated planning

TRANSLATE with x EnglishArabicHebrewPolishBulgarianHindiPortugueseCatalanHmong DawRomanianChinese SimplifiedHungarianRussianChinese TraditionalIndonesianSlovakCzechItalianSlovenianDanishJapaneseSpanishDutchKlingonSwedishEnglishKoreanThaiEstonianLatvianTurkishFinnishLithuanianUkrainianFrenchMalayUrduGermanMalteseVietnameseGreekNorwegianWelshHaitian CreolePersian //  TRANSLATE with COPY THE URL BELOW Back EMBED THE SNIPPET BELOW IN YOUR SITE Enable collaborative features and customize widget: Bing Webmaster PortalBack//


Додати коментар

Користувач:
email:





Збереження грошей
Це мистецтво, як і володінням
Фінансовими ринками.

- Fin.Org.UA

Новини

17:56 - Екскерівник Cisco в Україні став регіональним менеджером Visa у 17 країнах
17:35 - У Саудівській Аравії – найбільший з 2018 року дефіцит бюджету
17:14 - Нацбанк показав курс долара та євро на 6 травня
16:58 - Заволодіння зерном ДПЗКУ на 60 мільйонів доларів: НАБУ і САП завершили багаторічне слідство
16:50 - Польща хоче побудувати платну трасу до Львова, а гроші збирати до свого бюджету
16:48 - До трьох фінансових установ застосовано заходи впливу
16:30 - Як регулятори реагують на паливний шок
16:27 - НБУ оштрафував NovaPay на 8 мільйонів: компанія не оскаржуватиме рішення
16:20 - Як виглядає онлайн-консультація
16:15 - Стало відомо, які збитки зазнала московія від атак на Туапсе
16:00 - "Укрзалізниця" повідомила, за чий рахунок оновить рекламну інфраструктуру
15:45 - Економіка України показала скорочення за квартал вперше за 3 роки – Держстат
15:34 - "Подальші темпи залежать від фінансування": Свириденко розповіла про ремонт доріг
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.05.2026
15:17 - Єгипет продовжує приймати викрадене Росією українське зерно – МЗС
15:15 - Імпорт електроенергії в Україну у квітні впав на 40%
14:57 - Тігіпко став позаштатним радником Буданова
14:37 - Amazon розширює логістичну мережу
14:35 - Україна наростить імпорт газу з Польщі: регулятор погодив проєкт
14:17 - Nova запустила платформу електронного документообігу для бізнесу
13:55 - Інвестували 12 мільйонів євро: Carlsberg запустив в Україні нову баночну лінію
13:55 - Комітет Ради позачергово розгляне проєкт про підняття зарплат поліцейським
13:38 - У Луцьку посадовця міськради викрили на хабарі
13:33 - МАГАТЕ виявило пошкоджене обладнання на Запорізькій АЕС після атаки безпілотника
13:20 - ПУМБ інвестував в створення інклюзивного бізнесу 100 млн грн
13:16 - Свириденко розкрила цьогорічні приватизаційні плани
13:00 - У перелік "Доступних ліків" додали нові препарати
12:58 - На аукціон виставили нове нафтогазове родовище за мільярд
12:40 - Українці збільшили попит на бензинові та гібридні авто: які моделі обирають
12:30 - До небанківської установи застосовано заходи впливу


Більше новин