Олексій Резніков: Наші захищають нашу землю і жодного шансу у ворога тут немає

06.12.2021 09:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр оборони України Олексій Резніков та Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний спільно з Міністром Кабінету Міністрів України Олегом Немчіновим та Міністром молоді та спорту України Вадимом Гутцайтом здійснили робочу поїздку в район Операції об’єднаних сил та привітали наших військових напередодні 30-ї ювілейної річниці Збройних Сил України. У супроводі командувача Об’єднаних сил Олександра Павлюка урядова делегація відвідала передові позиції українських захисників в районі Верхньоторецького, Авдіївської промзони та населеного пункту Піски. Учасники робочої поїздки першочергово привітали військових з 30-ю річницею Збройних Сил України.
Олег Немчінов відзначив українських захисників від імені Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Олексій Резніков з нагоди свята вручив українським захисникам нагороди, відзнаки, «Вогнепальну зброю» та «Холодну зброю» та інші цінні подарунки. «Сьогодні мали за честь бути в кількох місцях — і на позиціях морської піхоти, і бачили усім відомий «скелет» на Промці, оборонні позиції в Пісках.
Бачили очі наших воїнів, захисників і захисниць, що вони до бою готові.
Вони вже закарбувалися за тих майже 8 років війни, тому у них повне переконання в своїй правоті й перемозі.
Вони захищають нашу українську землю і жодного шансу у ворога тут немає, хто б що собі там не думав», — сказав Олексій Резніков. За словами Міністра оборони, цьогоріч Україна відзначила 30-ту річницю своєї Незалежності і це було можливе у тому числі завдяки Збройним Силам України, які 6-го грудня також відзначатимуть свій 30-літній ювілей.

Додати коментар

Користувач:
email:





Global economies,
Interconnected markets,
Trade deals and tariffs.

- Fin.Org.UA

Новини

10:15 - Ціни на нафту пішли вниз після нових заяв Трампа
10:10 - московіяни влучили в кілька об'єктів "Нафтогазу" на Чернігівщині
10:00 - Поліцейські замовили послуги у вебкам-моделі: її засудили до 3 років
09:40 - Українці за місяць купили майже 4 тисячі вживаних авто із США: топ-5 моделей
09:05 - московіяни атакували портову інфраструктуру Одещини: є пошкодження
08:30 - Чи готові держава та бізнес до нового Цивільного кодексу
08:00 - Генплан розбрату: чому Львів та Сокільники конфліктують за землю біля аеропорту
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:39 - московія вдарила балістикою по об'єктах "Нафтогазу"
21:50 - Людина, яка мислила тисячоліттями Української Державності
21:00 - Новини 18 травня: помер ексміністр Кубів, чи мобілізуватимуть айтівців
20:50 - Ford готує нові авто для Європи на тлі тиску китайських конкурентів
20:20 - Путін погрожував залишити Європу без газу, але нові покупці обходяться московія дорожче
19:45 - Стало відомо, скільки вже коштувала світовим компаніям війна з Іраном
19:11 - Уряд спрямував понад 535 млн грн на доплати енергетикам, які відновлювали інфраструктуру після російських обстрілів
19:10 - США ще на місяць продовжать санкційний виняток для морської нафти московія
18:50 - Аварійники отримають фінальні виплати урядової підтримки
18:34 - Авторизаційні вимоги до надавачів фінансових послуг буде оновлено
18:23 - "Укрпошта" автоматизувала всі процеси з сортування посилок
18:16 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «БАНК «ГРАНТ» (Відділення №31 м. Київ, Солом’янський район, вул. Освіти, 8/1)
18:15 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КРИНИЧКА КОРОЛІВСЬКА» (Івано-Франківська обл, Коломийський р-н, с. Корнич, вул. Чернівецька 10)
18:14 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Імпульс» (Черкаська обл., Черкаський р-н, м. Кам’янка, вул. Заводська, 2)
18:13 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ГАЛИЦЬКА КУРЯТИНА» (Львівська обл., Львівський рн, село Подусів)
18:11 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СК «КУЗЬМИНСЬКИЙ» (с. Кузьмин, вул. Лісова, 72з)
18:10 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФГ “МЕРКУРІЙ-АГРО” (Хмельницька обл, Хмельницький район, с. Кульчини, вул. Польова, 32В)
18:10 - Індія заявила, що купуватиме нафту московія і без винятків США
18:09 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОРОЛІВСЬКЕ КУРЧА» (Івано-Франківська область, Коломийський район, с. Олієво-Королівка, вул. Галицька, 100б)
18:00 - Імпортозаміщення у рибній галузі: Україна формує нову модель продовольчої безпеки через державні закупівлі
17:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Петрол Контракт» (Вінницька обл., Хмільницький р-н, Махнівська ТГ, с. Махнівка, вул. Київська, 135)
17:36 - Уточнено вимоги щодо формування банками буфера системної важливості


Більше новин