ZOOM -засідання з питань наповнення бюджету міста

06.12.2021 08:28 | Fin.Org.Ua

За організацією виконавчого комітету Криворізької міської ради нещодавно проведено спільне онлайн – засідання тимчасової міської робочої групи з оперативного обговорення питань:

·виконання дохідної частини бюджету міста за січень–жовтень 2021 року;
·очікувані надходження до бюджету міста у січні –листопаді 2021 року та за 2021 року в цілому;
·податкова заборгованість по платежам до бюджету міста та вжиті заходи щодо погашення заборгованості та ряд інших питань.

Від Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) прийняли участь: заступник начальника ГУ ДПС Валерій Леонов, начальник Криворізького відділу по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС Вікторія Кучерук, заступник начальника Криворізького відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС Олена Балуєва,
Під час засідання було обговорено наповнення бюджету міста та зпрогнозовано очікувані показники по податкам, розглянуто питання щодо сплати місцевих податків суб’єктами господарювання до бюджету міста Кривого Рогу.
Особлива увага приділялася заходам з погашення заборгованості та важелям впливу з цього питання. Зазначено, що для зменшення боргів повинна проводитись робота в тісній співпраці між податковою службою та органами місцевого самоврядування.
На засіданні були прийняті відповідні рішення щодо визначення механізмів вирішення проблемних питань по надходженню коштів до бюджету міста та бюджетів усіх рівнів.
 
Ми в інтернет-просторі, приєднуйтесь!
https://dp.tax.gov.ua
https://www.facebook.com/;
https://www.youtube.com/UCIxijADr1NbFo5dhZ3mQwVA

Додати коментар

Користувач:
email:





Український ринок,
Діє згідно з міжнародними стандартами,
Інвестуй, будь у центрі подій.

- Fin.Org.UA

Новини

11:14 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:12 - Хто є платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
10:11 - Про повернення або врахування в рахунок сплати наступних платежів надміру сплаченого військового збору
10:09 - До якого контролюючого органу мають право звернутися фізичні особи(громадяни) для звірки даних щодо плати за землю?
10:07 - Доступ до публічної інформації: яким чином можна отримати копії правоустановчих документів органу ДПС?
10:06 - В Електронному кабінеті суб’єкт господарювання може переглянути інформацію щодо повідомлення про необхідність внесення чергового платежу за ліцензію на право провадження відповідного виду господарської діяльності
10:04 - Чи можуть контролюючі органи надавати третім особам інформацію стосовно суб’єкта господарювання та фізичної особи (у т. ч. як «публічну інформацію»)?
10:03 - Е-повідомлення про помилкову сплату платежів
10:01 - Діють нові довідники пільг
09:54 - Дніпропетровщина: понад 115,8 млрд грн податків, зборів та платежів і більш ніж 46,1 млрд грн єдиного внеску сплатили платники протягом 2025 року
09:53 - Податок на нерухоме майно: фізичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини майже 443,8 млн гривень
09:52 - ФОПи – платники збору за місця для паркування транспортних засобів поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 7,3 млн гривень
09:50 - Платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету податком на прибуток підприємств на понад 6,0 млрд гривень
09:48 - Офіційні розрахунки у 2025 році зросли майже на третину: загалом сформовано 10,4 трильйона чеків
09:45 - Великі платники податків можуть заздалегідь узгодити ціноутворення у контрольованих операціях
09:45 - Нафта відреагувала на ризики постачання з Ірану та відновлення з Венесуели
09:38 - Ресурс для пенсій та соцвиплат: надходження ЄСВ у 2025 році зросли на 20,8 %
09:16 - московія вдарила по енергооб'єкту на Чернігівщині: низка населених пунктів знеструмлена
09:00 - Регіони московія охопила фінансова криза: у розвідці розповіли, де найбільші проблеми
08:30 - Як автономність підвищує стійкість енергосистеми
08:00 - З думкою (не) про кожного. Чому уряд дозволив продавати ліки на АЗС?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 12.01.2026
18:00 - Малайзія вслід за Індонезією заблокувала ШІ-бот Маска
17:25 - Індія пропонує змусити виробників смартфонів відкривати код
16:20 - X Маска відкриє новий алгоритм для громадськості
14:56 - ВАКС зобов’язав НАБУ розслідувати дії службовців АРМА щодо активів виробника мінералки
13:54 - Компанії поспішають забезпечити інфраструктуру для майбутнього нафтового буму у Венесуелі
13:03 - Апеляція зобов'язала московія заплатити "Азовмашу" $20 мільйонів за майно та упущену вигоду
12:52 - Понад 60 поїздів рухаються із затримками через російські обстріли – УЗ
12:07 - Ситуація зі світлом у Києві може покращитись 15 січня – Свириденко


Більше новин