Пройшла урочиста церемонія нагородження сумлінних платників податків України

06.12.2021 08:27 | Fin.Org.Ua

Роль бізнесу у процесі наповнення державного та місцевих бюджетів важко переоцінити. Адже сумлінні платники податків власною роботою демонструють, що лише прозоре ведення бізнесу та належне виконання своїх податкових зобов’язань допоможе побудувати країну європейського зразка. До того ж вчасну сплату податків на сьогоднішній день можна вбачати і як прояв патріотизму та безпосередню участь кожного українця у розбудові сильної правової України.
Добра традиція відзначення сумлінних платників податків, започаткована Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» (далі – АППУ), продовжується і у 2021 році.
Днями, у приміщенні Міністерства фінансів України в офлайн та онлайн форматах відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського Ювілейного Рейтингу «Сумлінний платник податків – 2020» (далі – Рейтинг).
Завдання Рейтингу – посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни, підвищення загальної культури сплати податків, утвердження серед людей духу підприємливості.
Від Дніпропетровського регіону у засіданні прийняли участь заступник начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) Мазур Ольга, в. о. заступника начальника Східного МУ ДПС по роботі з ВПП (далі – Східне МУ ДПС) Басан Олег, Голова Ради Територіального відділення АППУ в Дніпропетровській області Захарова Вікторія, провідні фахівці ГУ ДПС та Східного МУ ДПС, представники переможців Рейтингу Дніпропетровщини.
Традиційно головною метою цього знакового суспільно-економічного проєкту є поширення інформації про його учасників і переможців, а також популяризація основних принципів прозорого ведення бізнесу, створення сприятливих умов для подальшого розвитку підприємництва та відзначення кращих здобутків платників податків.
Приємно зазначити, що з року в рік кількість учасників, які представляють малий, середній та великий бізнес в Рейтингу, стабільно зростає. Кандидати на перемогу в Рейтингу демонструють високі досягнення з дотримання податкової дисципліни, кількості офіційно працевлаштованих осіб та витрат на соціальні програми. При цьому, шанси на перемогу мають навіть найдрібніші підприємці, оскільки вагому роль в оцінюванні відіграють не абсолютні, а відносні показники ефективності роботи.
Дніпропетровщина також пишається своїми сумлінними платниками.
Цьогоріч нагороди отримали:
- у категорії «Сумлінний платник податків у галузі інших видів промисловості» ТОВ «КПД», яке є одним із відомих у Європі виробників товарів для дому та гігієни. TOB «КПД» підтримує Програму ООН відмови від поліетиленових пакетів, цим підприємством було розроблено технологію та розпочато випуск біорозкладних та придатних до компосту пакетів для сміття, а також вологих серветок та туалетного паперу, що розчиняються у воді. Щомісячно ТОВ «КПД» виготовляється 8 500 000 умовних одиниць пакетів для сміття та 10 000 000 умовних одиниць вологих серветок;
- у категорії «Сумлінний платник податків у сфері фінансів – страхова сфера» ПрАТ «СК «АЛЬЯНС», яке здійснює діяльність на підставі 16 ліцензій у формі добровільного страхування та 8 ліцензій у формі обов’язкового страхування, надає повний спектр страхових послуг та працює в класичному сегменті страхування. Компанія має 5 представництв в Дніпропетровській, Київській та Одеській областях. Згідно з опублікованими даними інформаційно-аналітичного видання Insurance Top, за результатами 2020 року ПрАТ «СК «АЛЬЯНС» входить до першої десятки серед страховиків за показниками «Власний капітал страховиків України», «Гарантійний фонд страховиків України», Активи страховиків України», «Темп приросту страхових платежів» та займає лідируючі позиції з надання послуг за окремими видами страхування.
Ольга Мазур приєдналась до вітання усіх переможців Всеукраїнського Ювілейного Рейтингу «Сумлінний платник податків – 2020» та зазначила, що отримуючи звання сумлінного платника податків, кожен із переможців не тільки на власному прикладі популяризує ведення чесного і прозорого бізнесу, а і публічно закріплює свій статус надійного бізнес-партнера.
«Дякую усім платникам, які своєю наполегливою працею не тільки створюють нові економічні цінності, формують додаткові робочі місця, а й віддано і справно наповнюють бюджети. Адже завдяки добросовісним платникам податків, які сумлінно виконують свої обов’язки перед державою, забезпечується її соціально-економічна стабільність та суспільний добробут. Саме Ви робите кожний регіон та нашу державу сильнішою та успішною. Впевнена, що ця позитивна тенденція збережеться і надалі, оскільки досягнення партнерських відносин з представникам бізнесу сьогодні є найбільшим пріоритетом у роботі податкової служби Дніпропетровщини», – підсумувала податківець.
Звертаючись до учасників урочистого заходу, Захарова Вікторія привітала колег, а також усіх переможців Рейтингу та зазначила: «Одержуючи звання сумлінного платника податків, підприємства отримують суспільне визнання, вдячність держави за належне виконання своїх зобов’язань. Чесно робити свою справу, вести прозорий бізнес, сумлінно сплачувати податки – це престижно і почесно в Україні!».
Під час церемонії нагородження переможців Рейтингу в урочистій святковій атмосфері на високому державному рівні формується шанобливе ставлення до кожного платника податків.
 
Ми в інтернет-просторі, приєднуйтесь!
https://dp.tax.gov.ua
https://www.facebook.com/;
https://www.youtube.com/UCIxijADr1NbFo5dhZ3mQwVA

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Може стати твоїм другом,
І забезпечить тебе.

- Fin.Org.UA

Новини

20:14 - АТБ обмежила продаж частини товарів до шести одиниць в одні руки
20:00 - Новини 28 серпня: атаки московія по бізнесу
19:42 - НЕК «Укренерго» розпочала операцію з управління боргом за облігаціями сталого розвитку на суму 825 млн дол. США, - Денис Шмигаль 
19:38 - ЗМІ: хакери вимагають у Берліна викуп після кібератаки на урядові відомства
19:10 - "Укренерго" почала реструктуризацію боргу за "зеленими" облігаціями
18:32 - Біткойн опустився нижче 80 000 доларів
17:56 - Обсяги перероблення нафти у московія тримаються на двадцятирічному мінімумі
17:15 - Американська Chevron близько до угоди про розширення бізнесу у Венесуелі
17:00 - Дніпропетровській та Кіровоградській областям присвячені нові обігові пам’ятні монети із серії "Ми сильні. Ми разом"
16:50 - "Той день": Ajax Systems захищає експонати нової виставки Ukraine WOW
16:42 - Ворог зруйнував гіпермаркет Fozzy Group у Вишневому
16:17 - московіяни вдарили по промисловості Сум
15:55 - В Україні з’явиться новий віртуальний мобільний оператор
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.08.2026
15:25 - Україна накопичила достатньо газу, щоб пройти зиму – Шмигаль
15:04 - Україна накопичила газ, необхідний для базового сценарію проходження зими, - Денис Шмигаль
15:00 - Трудовий договір – документ, який регулює відносини між працівником і роботодавцем
15:00 - Окупанти спалили склад YASNO з сонячними панелями
14:58 - З якої суми сплачується військовий збір у випадку застосування ПСП?
14:57 - Які документи необхідно мати представнику (уповноваженій особі) платника податків при поданні заяви про підтвердження резидентського статусу?
14:54 - Чи підлягають списанню помилково та/або надміру сплачені суми податків (зборів), які обліковуються в ІКП більше 1095 днів і на повернення яких платниками не подано заяви?
14:49 - Продаж корпоративних прав в іншій, ніж цінні папери, формі: що з фінансовим результатом?
14:48 - Реалізація талонів, смарт-карт на отримання пального: чи реєструватись СГ платником акцизного податку як особа, що реалізує пальне?
14:46 - Чи потрібно формувати додатки ФІЗ-4ДФ до Розрахунку ФОП/НПД за звітний квартал, якщо показники наявні лише в одному з місяців звітного кварталу?
14:45 - До уваги резидентів Дія Сіті!
14:45 - БЕБ викрив фіктивні закупівлі бізнесом пального: їх здійснювали через конвертцентр
14:43 - Чи має право платник, який навчається в інтернатурі медичного (фармацевтичного) закладів вищої освіти, на податкову знижку за витратами, понесеними за навчання?
14:38 - Податковий календар на 31 серпня 2026 року
14:34 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини від платників рентної плати за видобування корисних копалин місцевого значення отримали понад 6,7 млн гривень
14:32 - Дніпропетровщина: надходження збору за місця для паркування транспортних засобів до місцевих бюджетів від ФОПів зросли на 20,3%


Більше новин