Мінцифри презентувало результати проекту з розвитку підприємництва: 11 центрів Дія.Бізнес, 1.5 млн відвідувачів порталу Дія.Бізнес

03.12.2021 10:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Мінцифи презентувало результати національного проекту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес на онлайн-події «Країна підприємців».
Розвитком цього проекту займається команда заступника Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерії Іонан. Дія.Бізнес — це онлайн-портал для підприємців та мережа офлайн-центрів підтримки.
З моменту запуску проекту, портал Дія.Бізнес відвідали вже 1.5 млн користувачів та проведено вже понад 5200 безоплатних консультацій і майже 92% користувачів поставили оцінку «5».
Загалом на порталі доступні 68 видів безоплатних консультацій для підприємців.
А також в Україні вже відкрито 11 центрів Дія.Бізнес офлайн у різних містах України. Також Валерія Іонан презентувала нові модулі на порталі Дія.Бізнес: маркетплейс фінансових можливостей для бізнесу аналітика стану українського бізнесу на основі відкритих даних платформа для залучення імпакт-інвестицій. Крім того, запустили ще такі модулі: Аграрний бізнес: https://business.diia.gov.ua/agribusiness Земельна реформа: https://business.diia.gov.ua/land-refrom Програма ЄС «Креативна Європа» 2021-2027: https://business.diia.gov.ua/creative-europe Жіноче підприємництво: https://business.diia.gov.ua/women-entrepreneurship Допомога бізнесу в умовах COVID-19: https://business.diia.gov.ua/covid19 Та окрему пілотну програму маркетингової підтримки для малих та середніх підприємств: https://business.diia.gov.ua/pilot-program Регіональний керівник програм розвитку цифрових фінансів та кредитної інфраструктури в Європі та Центральній Азії, IFC Заріна Одінаєва підкреслила, що маркетплейс фінансових можливостей для бізнесу на порталі Дія.Бізнес — це місце, де підприємці зможуть обрати для себе необхідну фінансову допомогу та звернутися до банківських установ. Девід Андерсон, керівник Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» наголосив, що аналітика стану українського бізнесу на основі відкритих даних на порталі Дія.Бізнес сприятиме тому, щоб перетворити Україну на країну підприємців. Заступниця Постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані заявила, що підприємці зможуть скористатися платформою для залучення імпакт-інвестицій і вивести свій бізнес на новий рівень. Керівники центрів Дія.Бізнес з Харкова, Миколаєва, Одеси, Черкас, КНУ ім.
Т.Шевченка, Полтави, Ужгороду, Бучі, Тернополя, Кривого Рогу розповіли про успіхи центрів підтримки підприємництва в регіонах.
Одночасно із подією відбулось технічне відкриття центру Дія.Бізнес у Кременчузі. Андрій Ремізов, заступник директора з розвитку підприємництва – виконувач обов"язків директора ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» презентував проект Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва 2021-2025. Подивитися трансляцію події можна на Facebook-сторінці Дія.Бізнес або на YouTube-каналі Дія.Бізнес. Стратегічний партнер події — Програма EGAP, що фінансується Швейцарією та реалізується Фондом Східна Європа.
Подію організовано в партнерстві з «Проектом підтримки Дія», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.
Також подію організовано в партнерстві з програмою розвитку малого підприємництва, що фінансується Великою Британією.

Додати коментар

Користувач:
email:





In Basel they meet
BIS, the central bank's bank
Regulating all

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 30 квітня: погіршення інфляційного прогнозу, АМКУ розповів про ринок пального
20:50 - Новий Цивільний кодекс може сховати з пошуку дані про корупцію – YouControl
20:28 - У Сакартвело відкрили ринок для українського м'яса
20:20 - Удари України обвалили нафтопереробку московія до мінімуму з 2009 року
19:58 - ВАКС зменшив заставу екскерівнику "Нафтогазу"
19:40 - Іран пригрозив США "болючими ударами", поки Трамп готує нову атаку
19:06 - АМКУ звернувся до мобільних операторів щодо обмежень швидкості в "безлімітному" інтернеті
19:02 - Ексголова НБУ: "Фраза "виклич Пишного" – це інституційний діагноз"
18:55 - Буткевич відреагував на згадку у "плівках Міндіча" про заставу за Чернишова
18:30 - Тристоронні проєкти в гуманітарному розмінуванні: Україна пропонує партнерам нові формати співпраці
18:24 - На Прикарпатті викрили посадовицю банку: привласнила гроші з карток клієнтів
18:23 - Бізнес родини екснардепа Новинського у Криму підтримує армію московія – "Схеми"
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро у перший день травня
17:39 - Уряд виділить 3 мільярди на закупівлю модульних котелень
17:37 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 року № 125 «Про затвердження Порядку справляння плати за спеціальне використання водних біоресурсів і розмірів плати за їх використання»
17:35 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 року № 93 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2004 року № 963»
17:30 - Кліматична політика і біорізноманіття: Україна та Німеччина проводять переговори в Берліні
17:30 - Як організувати івент з обмеженим бюджетом і максимальною віддачею
17:27 - Іран хоче запровадити у Ормузькій протоці новий режим зборів – ЗМІ
17:05 - В Україні заблокували 100 тисяч спам-номерів: як поскаржитись на надокучливі дзвінки
17:00 - Нові можливості для ринків капіталу України: НКЦПФР та Euronext узгодили пріоритети
16:58 - На Буковині БЕБ знайшло мережу на дробленні бізнесу: завдані збитки відшкодували
16:52 - Оборудки на будівництві укриття у лікарні у Херсоні: судитимуть підрядника
16:40 - Мережа мультибрендових магазинів взуття SuperStep йде з України
16:30 - URC 2026 має стати конференцією практичних рішень для економічного відновлення України
16:22 - "Міндічгейт": Пишний прокоментував записи, де згадується його ім’я
16:11 - В Україні планують збільшити ціни за зберігання газу в сховищах
15:45 - В Україні ціни на цибулю зросли вперше за два місяці: скільки вона коштує
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.05.2026


Більше новин