Україна та Ізраїль обговорили розширення співробітництва

30.11.2021 17:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 30 листопада, під головуванням співголів Міністра оборони України Олексія Резнікова та Міністра будівництва та житлової політики, Міністра у справах Єрусалима і національної спадщини Зеева Елькіна відбулося пленарне засідання Спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва. Під час відкриття засідання Зеев Елькін наголосив на важливості розвитку двосторонніх відносин між Ізраїлем та Україною і зазначив, що наразі є всі можливості для досягнення спільного успіху, у тому числі щодо розширення співпраці країн у напрямку розвитку передових технологій, поруч із співробітництвом у галузі сільського господарства та зрошення. Міністр оборони України, співголова Міжвідомчої комісії Олексій Резніков зі свого боку вказав на те, що символічним є відкриття пленарного засідання 30 листопада у рік 30-ої річниці Незалежності України та 30-річчя дипломатичних відносин України та Ізраїлю. Олексій Резніков також наголосив на важливості розширення співпраці країн в туризмі, медицині та сфері безпеки. У свою чергу Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук підкреслив необхідність розширення взаємодії в галузі енергетики, зокрема у напрямку видобутку газу на шельфі Чорного моря. Окрім того, Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів Владислава Магалецька наголосила, що потенціал економічно-торговельного співробітництва України та Ізраїлю дуже великий, відзначивши інтенсифікацію співпраці між країнами та ріст торгівлі у 2021 році.
Вона висловила впевненість, що ця позитивна тенденція зберігатиметься й надалі. За результатами засідання було підписано підсумкові протоколи, які закладуть основу для інтенсифікації економічного співробітництва між країнами. Також Олексій Резніков від імені Міністра енергетики України Германа Галущенка запросив Міністра енергетики Ізраїлю взяти участь в енергетичних проектах, які реалізує Україна. Нагадаємо, українська делегація на чолі з Міністром оборони України Олексієм Резніковим перебуває з робочим візитом в Ізраїлі.
В рамках візиту відбулася низка зустрічей з високопосадовцями Держави Ізраїль, серед яких - з Головою Ради національної безпеки Ізраїлю Еялем Хулатою.

Додати коментар

Користувач:
email:





Капіталіст
Вмигає дивом в кишені
Наче твердіння

- Fin.Org.UA

Новини

14:30 - Нафтовий бум повертає аргентинський регіон на Волл-стріт після 9 років паузи
13:20 - Ірак готує нафтовий маршрут в обхід Ормузу за $60 мільярдів
12:10 - Іран за два дні вдарив по двох електростанціях Кувейту
11:10 - Танкер тіньового флоту московія розлив нафту біля Оману
10:00 - Дрони масовано атакували Москву та область: горіли нафтобаза та склад Wildberries
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 17 липня: атаки на Нафтогаз та новий керівник компанії
19:56 - Протягом останніх двох місяців Литва через хаби Міненерго поставила в Україну життєво важливе енергетичне обладнання
19:54 - Денис Шмигаль взяв участь у заходах з нагоди 30-річчя Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій
19:50 - Греція пояснила, чому виступила проти нових санкцій ЄС щодо московії
19:25 - Сомалійські пірати захопили танкер біля узбережжя Ємену
18:50 - НБУ впровадить стандартизовані підходи до моніторингу платіжних операцій
18:50 - Масована атака московія зупинила роботу об'єктів Нафтогазу у трьох областях
18:25 - Дрони атакували нафтовий танкер ExxonMobil у Чорному морі
17:55 - Майно ексочільниці податкової Чернігівщини стягнуть у дохід держави
17:30 - У Мінрозвитку розповіли про зміну керівництва та стурктури
17:25 - "Енергоатом" прокоментував загибель окупаційного "головного інженера" ЗАЕС
16:54 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:49 - Мадрид-2026: три кроки до глибшої інтеграції України у світовий ринок капіталу
16:28 - московія буде імпортувати дизельне паливо, сплачуючи субсидії трейдерам
16:18 - Розпочинається обговорення порядку здійснення надавачами платіжних послуг контролю за платіжними операціями
16:17 - Нормативні зміни, цінні папери та інвестиційні фонди: що розглянула Комісія на засіданні
16:00 - Зміни до програми "єОселя" вступили в дію: що потрібно знати
15:52 - У російській Думі розповіли про вплив санкцій на додаток Мах
15:35 - БЕБ скерувало до суду справу про незаконне відчуження земель на 9 мільйонів гривень
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.07.2026
15:15 - Мінфін показав, скільки грошей та на що витратили з загального фонду бюджету за пів року
14:55 - PlayCity пришвидшив блокування незаконних сайтів: які показники
14:32 - У Києві виявили чергову самовільну забудову біля Дніпра – цього разу на Оболоні


Більше новин