Олексій Резніков зустрівся зі спікером Кнесету Міккі Леві

30.11.2021 17:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 30 листопада, Міністр оборони України Олексій Резніков провів зустріч зі спікером Кнесету Міккі Леві. Зокрема, на зустрічі сторони обговорили політичну ситуацію в країнах, в тому числі ризики з боку дестабілізуючих та терористичних сил. Співрозмовники підкреслили важливість взаємодії та дружби на тлі складнощів, викликаних пандемією коронавірусної хвороби COVID-19, спричиненою SARS-CoV-2. Сторони також відзначили високий рівень співробітництва двох парламентів.
У підсумку зустрічі Олексій Резніков запросив Міккі Леві до Києва. Нагадаємо, українська делегація на чолі з Міністром оборони України Олексій Резніков перебуває з робочим візитом в Ізраїлі.
У рамках візиту відбулася низка зустрічей з високопосадовцями Держави Ізраїль, серед яких - з головою Ради національної безпеки Ізраїлю Еялем Хулатою. Сьогодні, 30 листопада 2021 року, під головуванням співголів Міністра оборони України Олексія Резнікова та Міністра будівництва та житлової політики, Міністра у справах Єрусалима і національної спадщини Зеєва Елькіна відбулося пленарне засідання Спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва.

Додати коментар

Користувач:
email:





На біржі ринок диктує правила,
Тут влада має інший характер.
Але тільки в цьому гроші не згорять,
І вкладники зможуть виграти у змаганні.

- Fin.Org.UA

Новини

18:25 - 4 січня графіки відключень діятимуть у більшості регіонів України
18:08 - Ukraine Prosperity Plan містить систему інструментів для модернізації економіки – Свириденко
17:19 - Через спецоперацію США у Венесуелі ціни на нафту не вийдуть з-під контролю – CNN
16:38 - Угода про 800 мільярдів доларів для України узгоджена ЄС – віцепрем'єр
15:53 - У 2025 році у громадах відновили понад 200 об’єктів – Мінрозвитку
14:50 - Шмигаль може очолити Міністерство енергетики
14:18 - На окупованому Донбасі масово скорочують енергетиків – ЦНС
13:10 - Україна отримала більше можливостей для імпорту електроенергії
12:00 - Уряд спрощує процедури для резидентів Defense City
11:00 - Міненерго проінформувало про ситуацію в енергосистемі України
10:40 - Через обстріли вкотре пошкоджено лінію живлення ЗАЕС – Міненерго
10:25 - У 2025 році на український ОПК залучили шість мільярдів доларів – Шмигаль
10:07 - На Чернігівщині росіяни завдали удару по фермі
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 03.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Уряд встановив єдиний порядок підготовки Національного плану з енергетики та клімату
19:40 - Підтримка оборонної промисловості: Уряд запроваджує спрощену процедуру в межах Defense City
18:05 - Забезпечення безперебійності електропостачання: постачальники універсальних послуг продовжать постачати електроенергію
18:00 - Зроблено в Україні: в індустріальних парках на кінець 2025 року збудовано або будується 37 заводів
18:00 - 0,95% росту ВВП забезпечила програма "Зроблено в Україні" – Свириденко
17:14 - У Києві прорвало тепломережу
17:06 - Спадщина без конфліктів: ключові інструменти для розподілу активів
16:19 - Ціни на нафту продовжують падати на початку 2026 року
16:00 - Меліорація в Україні: підсумки року реформ та підтримки державою будівництва зрошувальних систем
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 05.01.2026
15:03 - Маск заявив, що у 2026 році почне масово виробляти імпланти для керування пристроями думками
15:00 - Чи стане українська енергетика магнітом для зелених інвестицій ЄС?
14:44 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:07 - ДБР ліквідувало канал постачання кокаїну: організував українець, який відсидів у США
13:45 - Політика «Зроблено в Україні» забезпечила 0,95 в.п. зростання ВВП у 2025 році


Більше новин