Прем’єр-міністри країн Асоційованого тріо та Президент Європейської Ради обговорили координацію зусиль в напрямку євроінтеграції

30.11.2021 17:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У вівторок, 30 листопада, у форматі Асоційованого тріо відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Глави Уряду Грузії Іраклія Гарібашвілі та Прем’єр-міністра Молдови Наталії Гавріліце з Президентом Європейської Ради Шарлем Мішелем. Напередодні шостого саміту Східного партнерства в Брюсселі сторони обговорили координацію зусиль в напрямку європейської інтеграції. Як підкреслив Прем’єр-міністр України, країни Асоційованого тріо очікують, що саміт надасть необхідний політичний і стратегічний імпульс для Східного партнерства, підтримає довгострокові цілі ініціативи, а також виправдає очікування як східних партнерів, так і країн-членів ЄС. «Ми також сподіваємося на підтримку з боку ЄС наших ключових пріоритетів, включаючи європейські прагнення та європейський вибір, подальшу поступову економічну інтеграцію до внутрішнього ринку Європейського Союзу, а також безпекові питання», — зазначив Денис Шмигаль. Прем’єр-міністр України підкреслив, що сторони мають приділяти увагу безпеці в регіоні та загальній стійкості партнерів. «Концентрація російських військ біля кордонів України, ситуація в Білорусі та штучно організована міграційна криза посилюють наші аргументи щодо необхідності приділяти більше уваги питанням безпеки, зокрема, для протидії гібридним загрозам», — наголосив Прем’єр-міністр України. Країни Асоційованого тріо привітали намір Європейського Союзу зробити 2022 рік роком європейської оборони.
За словами Дениса Шмигаля, це відкриє конкретні можливості й для асоційованих партнерів. Очільник Уряду України відзначив, що важливо посилити діалог та співпрацю у питаннях безпеки й оборони з країнами-партнерами, заохочуючи їх участь у місіях ЄС. На завершення Прем’єр-міністр України подякував Президенту Європейської Ради за активну участь у просування порядку денного Східного партнерства, зокрема, підтримку формату Асоційованого тріо.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and fall fast
Investors watch, hope and wait
A risky game played

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 21 квітня: Ахметов купив квартиру, євро дорожчає далі
20:45 - Дитячі вагони з’являться ще на двох напрямках
20:32 - Прокуратура хоче повернути до бюджету мільйон гривень, переплачений за м’ясо для шкіл
20:15 - Глава МЗС Чехії: Словаччина і Угорщина підтримають позику для Києва
20:06 - У середу світло українцям не вимикатимуть
19:50 - Російський танкер уникнув огляду норвежців, змінивши маршрут
19:30 - У США відкрили кримінальну справу проти ChatGPT, який давав поради вбивці
19:05 - Банки наростили темпи кредитування бізнесу і населення, але не держустанов
18:44 - Власники елітних автівок на чверть збільшили сплату податків
18:20 - московія скоротила видобуток нафти у квітні через атаки українських дронів
17:59 - Найбільший у світі виробник презервативів різко підвищить ціни через війну в Ірані
17:54 - Найшвидша реєстрація ФОП відбулася за дві секунди – "Дія"
17:35 - Україна відновила "Дружбу", але нема гарантій, що московія не атакує її знову – Зеленський
17:26 - У московії стрімко падає споживання сталі — ЗМІ
17:19 - Курс євро до гривні знову оновить історичний максимум
16:50 - У "Дії" тепер можна реєструвати громадські організації
16:45 - Мінекономіки та Google запускає третю хвилю програми безоплатного навчання штучному інтелекту
16:45 - Уряд визначив замовника будівництва критичної інфраструктури
16:37 - Польську компанію, яка постачала до московія люксові авто, оштрафували за порушення санкцій
16:30 - Хто керуватиме зрошенням полів
16:15 - На Волині викрили схему ввезення авто із ЄС під виглядом гумдопомоги для ЗСУ
15:56 - Україна хоче відкрити нові ринки Алжиру: для яких продуктів
15:53 - На дочку міського голови Дніпра зареєстрована вілла на озері Комо – ЗМІ
15:45 - На Львівщині вантажівка врізалась в локомотив поїзда Перемишль – Київ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 22.04.2026
15:11 - московія хоче зупинити транзит казахстанської нафти до Німеччини через "Дружбу" – Reuters
15:00 - Російська атака пошкодила агропідприємство в Чугуївській громаді на Харківщині
14:40 - Китай не замінив московії Європу: купуватиме газ з великим дисконтом – ЗМІ
14:28 - Чистий прибуток найбільшої вуглевидобувної компанії України торік впав до 2,7 мільярда


Більше новин