У Житомирі та Запоріжжі будуть комплексно термомодернізовані освітні заклади в рамках Угоди з німецьким державним банком, — Олексій Чернишов

30.11.2021 17:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У рамках реалізації проекту «Енергоефективність у громадах» підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України, німецьким державним банком «Кредитна установа для відбудови» (KfW), Житомирською та Запорізькою міськими радами.
Документ передбачає фінансування заходів з покращення енергоефективності у громадських будівлях.
Фінансування надається в сумі 25,5 млн євро у формі кредиту та 1 млн євро у формі гранту.
Завдяки програмі буде проведено комплексну термомодернізацію у 80 школах та дитячих садках у Житомирі та Запоріжжі.
Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. «Підписання Угоди з KfW — це ще один, черговий крок до енергонезалежності України.
Допомога наших німецьких партнерів дозволить у майбутньому скоротити видатки місцевих бюджетів, зокрема, Запоріжжя та Житомира.
І найголовніше — зменшить викиди в атмосферу CO2 і таким чином стане внеском у досягненні кліматичних цілей.
На 2022 рік у межах державних програм запланована термомодернізація значної кількості будівель у всіх регіонах України», — наголосив Олексій Чернишов. Зі свого боку регіональний уповноважений Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Фолькер Ель та голова Представництва KfW в Україні Курт Штрассер зазначили, що співпраця двох країн є плідною й Угода, яку підписали, дає додаткові можливості для посилення взаємодії України та Німеччини. «Уряд ФРН систематично підтримує Україну на шляху реформи децентралізації та відповідного посилення місцевого самоврядування.
Також Німеччина послідовно просуває підхід до управління муніципальною інфраструктурою, зосереджений на сталості та енергоефективності.
Німецька сторона задоволена можливістю зробити внесок у отримання Україною екологічних, економічних та соціальних переваг від впровадження проекту KfW «Енергоефективність в громадах».
Ми відзначаємо та вдячні українській стороні за продемонстровану мотивацію, особливо Міністерству розвитку громад та територій України, та бажаємо учасникам проекту планомірного та вдалого впровадження», — підкреслив Фолькер Ель.  «Як установа, яка займається фінансуванням розвитку, банк KfW має суттєвий та різноманітний досвід у сфері розвитку міської інфраструктури, як у Німеччині, так і у багатьох інших країнах по всьому світові.
Тому ми прагнемо поділитись нашими ресурсами та експертизою з українськими муніципалітетами.
Висловлюємо вдячність командам Мінрегіону та Мінфіну, а також колегам у містах-партнерах, за професійний та конструктивний підхід та з нетерпінням чекаємо впровадження цього цікавого та надзвичайно актуального проекту» — наголосив Курт Штрассер. Зазначимо, Угода передбачає надання муніципалітетам двох міст довгострокових кредитів на пільгових умовах.

Додати коментар

Користувач:
email:





Cryptocurrency
Unpredictable markets
Risk and reward high

- Fin.Org.UA

Новини

11:43 - В Україні знайшлося понад 7 тисяч людей, які отримують пенсію за віком до 45. Хто вони?
11:40 - Прокуратури направили до суду справу стосовно голови облради та народної депутатки
11:39 - МХП визначив ціну дорозміщення євробондів-2029 на $100 млн на рівні 104% від номіналу
11:35 - Обстріли московія призвели до знеструмлення в шести областях України
11:19 - Україна отримала майже 100 мільйонів кубометрів американського LNG
11:06 - Критерії перебування на першій групі єдиного податку для ФОПів
11:05 - Безбар’єрні можливості податкової служби
11:03 - Сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
11:02 - До уваги суб’єктів господарювання, які зберігають пальне, що споживається для заправлення електрогенераторної установки в обсязі до 2000 літрів
11:01 - Особливості відображення ФОПами – платниками єдиного податку першої та другої груп у декларації щомісячних авансових внесків з військового збору
11:00 - У Києві світло повернули для ста тисяч родин
10:58 - Надали послуги з репетиторства – своєчасно задекларуйте доходи!
10:52 - Фізична особа має декілька об’єктів нерухомості у різних населених пунктах: до якого контролюючого органу звертатись для проведення звірки даних?
10:51 - Платники Дніпропетровщини сплатили до державного бюджету майже 5,4 млрд гривень
10:50 - Дніпропетровщина: у січні надходження до місцевих бюджетів склали понад 3,6 млрд гривень
10:49 - ДПС нагадує про важливість дотримання валютної дисципліни у сфері ЗЕД
10:47 - Торгові мережі та «дроблення бізнесу»: ДПС виявила схеми ухилення від податків на понад 1 млрд гривень
10:46 - Детінізація ринку техніки та електроніки: в ДПС розповіли наскільки зросли виторги та кількість фіскальних чеків
10:42 - Ціни на нафту зростають другий день на тлі загострення між США та Іраном
10:30 - Україна та Франція створили раду підприємців
10:09 - Злиття SpaceX і xAI зробило Маска найбагатшою людиною в історії
09:50 - Рух поїздів в регіонах з підвищеним ризиком: "Укрзалізниця" оновила інформацію
09:28 - У кількох регіонах запровадили аварійні відключення електроенергії – "Укренерго"
09:15 - Естонія затримала контейнеровоз з російським екіпажем через підозру у контрабанді
09:00 - Veon скоротив частку в "Київстарі" після вторинного розміщення акцій
08:30 - На чверть дорожче
08:00 - Як отримати пенсію за віком у 40 років. Інструкція від прокурора
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 04.02.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:23 - Денис Шмигаль окреслив план відновлення енергопостачання в Києві після масштабної атаки рф


Більше новин