Захисники зможуть бронювати державні послуги онлайн, – Володимир Левчук

30.11.2021 17:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Українські захисники зможуть бронювати державні послуги онлайн.
Про це під час прямого ефіру на радіостанції «Армія FM» розповів заступник Міністра у справах ветеранів з питань цифрової трансформації Володимир Левчук. «На завершальному етапі створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни (ЄДРВВ).
Це – велика захищена інформаційно-комунікаційна система, яка упорядкує дані від дев`яти органів виконавчої влади та шістнадцяти інформаційних систем», – зазначив Володимир Левчук. За словами заступника Міністра, ЄДРВВ дасть змогу ветерану і державі користуватися цими даними зручно і безпечно.
Створення Реєстру ­– великий масив роботи, який включає законодавчу підготовку, розробку і кодування, інші технічні та організаційні питання. Наразі для запуску Реєстру вже розроблено програмне забезпечення та створена необхідна інфраструктура, наступний етап – випробування комплексної системи захисту інформації.
Єдиний державний реєстр ветеранів війни запрацює в тестовому режимі до кінця поточного року. «Реєстр стане основою для електронного кабінету ветерана, який вже розроблений на сто відсотків.
Кожен захисник після авторизації може побачити свої дані та дізнатися все про статуси, пільги та державні гарантії.
Скажу як учасник бойових дій, що більшість із нас елементарно не знає про всі належні пільги, тому одним із завдань було зібрати цю інформацію в упорядкованій базі знань ветерана.
З нею вже можна ознайомитись за посиланням eveteran.gov.ua», – наголосив заступник Міністра у справах ветеранів України. Володимир Левчук також розповів про оновлені можливості системи інформаційних сервісів е-Ветеран.
За його словами, цей ресурс дасть змогу бронювати державні послуги онлайн. «Система містить інформацію про заклади санаторно-курортного лікування, психологічної реабілітації та органи соцзахисту із повними характеристиками, фото, переліком послуг.
Ми працюємо над тим, щоб наступного року ветерани і члени їхніх родин мали змогу бронювати путівки та підписувати договір зі смартфону або комп`ютера, – анонсував Володимир Левчук.
­– Далі будемо розширювати функціонал ресурсу, наприклад, Мінветеранів запустить реєстр сертифікованих надавачів психологічних послуг». Окрім цього, заступник Міністра у справах ветеранів наголосив, що користуватися електронними сервісами зможуть не тільки безпосередньо учасники бойових дій, а й інші категорії, зокрема члени родин загиблих.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – це потужно,
На ринку, де все змінюється,
Інвестуй розумно.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 16 квітня: бізнес погіршив прогнози щодо курсу валют, курс євро оновив рекорд
20:45 - За тиждень темпи захисту об'єктів критичної інфраструктури зросли на 20% – Кулеба
20:25 - З пов’язаної з московія криптобіржі викрали 1 мільярд рублів
19:55 - 17 квітня українці будуть зі світлом
19:40 - "Законом не передбачено": Дубовика не змогли рекомендувати на голову АРМА
19:10 - Авто з гібридними силовими установками: які нові та вживані моделі купують українці
19:00 - Toronto Centre and National Bank of Ukraine Sign Memorandum of Understanding on Capacity Development and Cooperation
19:00 - Підготовка проєкту ГЕФ: запрошуємо доєднатись до установчого воркшопу
19:00 - Національний банк України та Toronto Centre підписали Меморандум про взаєморозуміння з питань розбудови спроможностей та співпраці
18:54 - Ситуація змінюється, але потрібен час: в НБУ розповіли про роль євро
18:40 - США будуть полювати на танкери Ірану по всьому світу
18:25 - В більшості регіонів України новобудови дорожчають: які зараз ціни
18:20 - "Київський радіозавод" продали у 23 рази дешевше ринку: триває розслідування
18:18 - Стартап росіянина став найдорожчою приватною фінкомпанією Латинської Америки
18:16 - Друга частина інтерв'ю Володимира Лепушинського інформаційному агентству "Інтерфакс-Україна"
18:00 - Низка африканських країн на межі дефолту: серед причин – Іран
17:55 - Курс євро до гривні вдруге за тиждень оновив історичний максимум
17:39 - В Україні повідомили про нововведення у "Прозорро.Продажі"
17:30 - Вторинне житло в Україні: в яких обласних центрах за рік найбільше зросли ціни
17:23 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів проєкт “Про затвердження Положення про Державну комісію з оцінювання ризику генетично модифікованих організмів”
17:14 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про Державну комісію з оцінювання ризику генетично модифікованих організмів”
16:59 - Прем'єр-міністерка розповіла про транспортні втрати "Укрзалізниці" під час війни з московія
16:49 - У ДСНС викрили розкрадання 12 мільйонів гривень
16:45 - Закупівлю енергообладнання із США для "Нафтогазу" профінансують на $300 мільйонів – Свириденко
16:40 - Південноазійська ядерна держава вводить відключення світла через війну в Ірані
16:37 - Банки вкотре зафіксували зростання попиту на кредити та налаштовані й далі нарощувати обсяги позик – результати Опитування про умови банківського кредитування
16:34 - Опитування про умови банківського кредитування, ІІ квартал 2026 року
16:30 - Безпечно вшанувати память рідних: ЦГР сформував список кладовищ, які перетинаються із забрудненими та імовірно забрудненими територіями
16:30 - Як формувати репутацію при виході на міжнародні ринки
16:21 - Ключові рішення НКЦПФР від 16.04.2026


Більше новин