“Маст-Буд” построит терминал в Одесском порту за 188 млн гривен

30.11.2021 16:00 | Укррудпром

15:20 30 ноября 2021 года

ООО “Маст-Буд” выиграло тендер на строительство контейнерного терминала на Карантинной гавани ГП “Одесский морской торговый порт” с предложением за выполнение работ 187,7 млн грн. Об этом свидетельствует соответствующая информация в системе Prozorro.

Одесский филиал ГП “Администрация морских портов Украины” объявил соответствующий тендер в конце сентября. Проект должен быть реализован до конца 2022 года.

Согласно документации, победитель обязан выполнить строительство первой очереди (гидротехнических сооружений) контейнерного терминала на Карантинной гавани за счет искусственно созданной территории. В частности, работы по устройству постели на участке №4 огражденного волнолома, усиление Рейдового мола.

Реализуемый комплекс включает восстановление постели волнолома на участке длиной 90 м под 4 массива-гиганта (южная голова волнолома), а также усиление Рейдовой гавани длиной 60 м.

В аукционе также участвовало ООО “МорБудПроект” с предложением 187,8 млн грн. Теперь победитель должен предоставить дополнительную документацию для заключения контракта на выполнение работ.

Отметим, успешно провести соответствующий тендер Одесскому порту удалось со второго раза. Предыдущий тендер, который был объявлен в конце июня, не удалось провести из-за недостаточного количества участников. Заявку на участие в аукционе подавали ООО “Маст-Буд” и ООО “Морбудпроект”, но “Маст-Буд” не допустили из-за несоответствия тендерной документации.

Согласно пояснительной записке Мининфраструктуры, в финансовом плане Одесского порта на 2021 год заложено 56,5 млн грн капитальных инвестиций. В частности, предприятие рассчитывает приобрести контейнерный перегружатель, автопогрузчик, вилочный погрузчик, оборудование и инструменты и др.

Как сообщалось ранее, в июне порт Одессы завершил обустройство шпунтовой стенки 2-го пускового комплекса в ходе реконструкции причала №7 Карантинной гавани. Проект реконструкции причала №7 предусматривает три пусковых комплекса:

ПК №1 — реконструкция 163,32 м причала; ПК №2 — реконструкция остальных 223,19 м; ПК №3 — дноуглубление акватории до 13,5 м от “0”.

После реконструкции длинна причала увеличится на 29 м — до 386 м.

Напомним, что в 2020 году Одесский порт нарастил перевалку металлопродукции на 28,7% по сравнению с 2019 годом — до 5,93 млн т. Показатель является рекордным за последние десять лет.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls and bears tussle
Market ebbs, flows, unbridled
Chaos in motion.

- Fin.Org.UA

Новини

14:55 - Щодо отримання статусу резидента Дефенс Сіті
14:53 - Як заповнити РК до ПН у разі одночасної зміни кількості товару/послуги та його/її вартості?
14:50 - Порядок заповнення граф 1-4 розділу ІІ «Обсяги отримання та відвантаження товарів за операціями з контрагентами у звітному періоді» Звіту № 1-ОП
14:49 - До уваги платників ПДВ!
14:47 - Податкова знижка у вигляді пожертвувань та благодійних внесків: який дохід враховується з метою розрахунку витрат?
14:45 - Чи необхідно сплачувати транспортний податок за автомобіль, який є об’єктом оподаткування, якщо його викрадено?
14:45 - Частина судновласників повертає вантажі у портах московія на Азові – ЗМІ
14:45 - Дві дочірні компанії Нафтогазу тимчасово очолить екстоппосадовець АРМА
14:44 - Держаудитори перевірять діяльність відділу освіти Харківщини
14:43 - До загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини за спецвикористання води надійшло понад 50,5 млн грн рентної плати
14:42 - Бізнес Дніпропетровщини обирає сучасні цифрові інструменти: з початку року зареєстровано майже 74 тисячі ПРРО
14:40 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 428,4 млн грн податку на прибуток підприємств
14:39 - Щодо боротьби з нелегальним обігом пального
14:37 - Ліцензія на пальне: податківці Дніпропетровщини роз’яснили бізнесу підстави для анулювання
14:36 - Податківці Дніпропетровщини: тримаємо економічний фронт
14:30 - Якою може стати нова модель житлового девелопменту
14:25 - московіяни вбили двох шахтарів ДТЕК на Дніпропетровщині
13:55 - Біля Румунії утворився корок з суден до українських портів: бракує лоцманів
13:32 - За посадовця Офісу президента внесли сім мільйонів гривень застави
13:25 - Черги на місяці та кілометри пряжі: як у Вінниці роблять килими за десятки тисяч гривень
13:20 - Зеленський не підписує "податок на OLX" через правки про фінмоніторинг – міністр
13:10 - Мільярдні доходи і штат з трьох працівників: аналітики виявили 122 компанії з дисбалансом
13:00 - "Сміливі" завжди мають щастя: як гранти на освіту та обладнання допомагають жінкам розвивати громади
12:40 - Блокада портів: уряд отримає $10,5 млн на тимчасове зберігання зерна
12:34 - Орендар Gulliver програв суд Ощадбанку та Укрексімбанку
12:25 - McDonald's відкрив перший ресторан в Умані
12:25 - Законопроєкт про скасування пільг на посилки необхідно ухвалити до жовтня – Марченко
12:16 - Компенсація від авіакомпанії, перевізника чи сервісу бронювання: чи потрібно платити податки?
12:15 - Надходження до місцевих бюджетів від збору за місця для паркування зросли на 14,1 %
12:02 - московія вдарила КАБом по Херсонській ТЕЦ: станція серйозно пошкоджена


Більше новин