Ускоренное принятие оборонного бюджета США заблокировано из-за “Северного потока-2”

30.11.2021 15:06 | Укррудпром

14:30 30 ноября 2021 года

Республиканцы в Сенате США заблокировали ускоренное принятие оборонного бюджета из-за необходимости детального обсуждения поправок, в частности по “Северному потоку-2”. Об этом сообщает The Hill.

“Сенат проголосовал 45 против 51 за начало сворачивания дебатов по Закону об ассигнованиях на национальную оборону (NDAA), который определяет уровень расходов и политику Пентагона” — говорится в сообщении.

Чтобы принять документ по ускоренной процедуре, необходимы были 60 голосов из 100.

Неудача в голосовании произошла из-за отказа демократов включить в пакет поправок в законопроект предложенные республиканцами изменения.

Поправки включают в себя предложение о санкциях, связанных с газопроводом “Северный поток-2”, которое поддерживают сенаторы Республиканской партии Джеймс Риш и Тед Круз. Принятый Палатой представителей законопроект об обороне включал санкции, связанные с “Северным потоком-2”.

“Лидер демократов, похоже, хочет поставить национальную безопасность на последнее место”, — сказал лидер республиканского меньшинства в Сенате Митч Макконнелл.

Кроме газопровода, республиканцы хотят голосовать за поправки по поддержке Украины и Китаю.

Представитель Белого дома сообщил The Hill, что администрация работает с законодателями “над законодательным пакетом санкций в случае дальнейшего вторжения России в Украину” с целью наложить на Россию максимальные наказания.

“Мы видим, что некоторые члены Конгресса отмечают санкции, которые на самом деле не сдерживают Россию, но угрожают трансатлантическому единству, чтобы набрать политические очки у себя дома — и таким образом задерживают критическое финансирование национальной безопасности по ряду не связанных вопросов. Это бессмысленно”, — добавил чиновник.

Палата представителей Конгресса США одобрила проект оборонного бюджета на 2022 финансовый год в сентябре этого года. В начале октября документ поступил на рассмотрение Сената США. Для утверждения законопроекта, он должен быть принят в обеих палатах Конгресса США, после чего обе редакции должны пройти процесс согласования и поданы на подпись президенту США.

Додати коментар

Користувач:
email:





Numbers on a screen
Green and red arrows flashing
Money changes hands

- Fin.Org.UA

Новини

11:10 - Нафта готується до першого зростання за три тижні
10:48 - Леся Карнаух провела діалог із бізнесом Вінниччини про перевірки і блокування накладних та презентувала сервіс підтримки грантоотримувачів
10:45 - В п'яти областях є знеструмлення через бойові дії та ворожі обстріли енергосистеми
10:22 - московіяни дронами атакували газову інфраструктуру на Полтавщині
10:15 - Внаслідок ворожої атаки 8 тисяч споживачів у Запоріжжі лишаються без електрики
09:48 - Незламність, що має свою ціну: історія "Аптеки 9-1-1" у час повномасштабної війни
09:40 - Нові автівки: де в Україні їх купують найчастіше та їхні бестселери
09:23 - У МВФ найближчими днями розглянуть нову кредитну угоду для України
09:20 - Денис Шмигаль на полях Міністерської зустрічі МЕА провів низку двосторонніх зустрічей
09:00 - У Києві на 40 хвилин перекриють один з виходів метро "Хрещатик"
08:30 - Що не так з механізмом блокування активів
08:00 - Бажаю здоров’я. Як влаштований ринок первинної медицини в приватних клініках
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 19 лютого: НБУ закрив два банки, нові хакерські атаки
20:56 - Голова фінрозвідки на тлі "Мідаса" й інших скандалів проводив час у закордонних відрядженнях – ЗМІ
20:26 - У справі ексголови Фонду держмайна нові підозрювані: допомогли відмити 300 мільйонів
19:50 - 20 лютого графіки вимкнення світла діятимуть цілодобово в більшості регіонів
19:21 - НБУ визнав неплатоспроможним націоналізований банк, яким цікавилась "Укрпошта"
18:55 - На Івано-Франківщині ліквідували нелегальну АЗС з фальсифікованим пальним
18:50 - Франція надасть Україні 71 млн євро грантової фінансової підтримки, – Денис Шмигаль
18:41 - Кредити бізнесу та населенню: які особливості їх зростання в Україні у кінці 2025 року
18:15 - "Мотор-Банк" Богуслаєва НБУ визнав неплатоспроможним
17:59 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 20 лютого
17:54 - Наказ Мінекономіки від 18.02.2026 № 2687 “Про затвердження Змін, що вносяться до Переліку національних стандартів для цілей застосування Технічного регламенту безпеки машин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2013 № 62”
17:48 - Україна і Німеччина посилюють партнерство в модернізації аграрної політики за стандартами ЄС
17:45 - 16 мільярдів для УЗ: уряд запускає нову модель фінансування
17:35 - Bolt працюватиме цілодобово в ще 24 містах України
17:30 - АТ “ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК” визнано неплатоспроможним
17:09 - московія продовжує отримувати товари військового призначення з ЄС через Туреччину та Китай
17:04 - Німеччина надає Херсонщині мільйон євро на енергостійкість


Більше новин