У межах проекту «Безпечна Полтавщина» почали створювати єдину систему відеоспостереження

30.11.2021 12:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Продовжується реалізація найбільшого проекту цифровізації Полтавського регіону «Безпечна Полтавщина» — першої в області системи централізованого відеоспостереження. На виїздах із великих міст і на основних автодорогах зараз встановлюють 42 відеовузли.
На кожному з них буде по дві-три камери.
Вони фіксуватимуть номери, марку й колір автівок, будуть запам"ятовувати їхній маршрут та контролювати ситуацію довкола.
Надалі кількість відеовузлів планують збільшити.
Наразі в тестовому режимі розпочали роботу 5 відеовузлів. За допомогою системи «Безпечна Полтавщина» правоохоронці, рятувальники та інші служби одночасно отримають «очі» по всій області.
Система централізована, тому до неї зможуть доєднатися будь-які камери, які відповідатимуть необхідним технічним вимогам.
Це, наприклад, камери територіальних громад, будь-яких установ та організацій, і навіть камери, які встановлені на будинку чи подвір’ї. Зараз усе відеоспостереження в області фактично працює окремо.
Коли запустять «Безпечну Полтавщину», вся інформація надходитиме до моніторингових центрів у Головному управлінні Нацполіції в Полтавській області та в Полтавській ОДА.
У перспективі ця система може інтегруватися до загальнонаціональної мережі безпеки, що дасть змогу об’єднати декілька областей в одну державну мережу. Однією зі складових системи «Безпечна Полтавщина» є платформа для зберігання інформації.
Необхідні сервери вже привезли з-за кордону, змонтували та встановили програмне забезпечення.
До наявних серверів можна додавати накопичувачі пам’яті. «Безпечну Полтавщину» створюють коштом обласного бюджету.
Реалізують проект у межах Стратегії розвитку області на 2021-2027 роки, яку голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов презентував на початку цього року.
Реалізацію проекту «Безпечна Полтавщина» координує також CDTO Полтавщини Ігор Панченко.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансові мрії
Можуть стати реальністю,
Тільки не забувай.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Проти Amazon подали позов за відмову відшкодувати витрати, пов’язані з митами Трампа
17:07 - США не продовжували дозвіл на купівлю російської нафти
16:02 - Суд зобов'язав московія заплатити компанії 26 мільйонів за упущену вигоду щодо вітропарків
15:01 - OpenAI надасть доступ до ChatGPT+ для усіх мальтійців після угоди з урядом
14:00 - Китайська телекомпанія придбала права на трансляцію ЧС-2026 за $60 мільйонів
13:40 - Експорт нафти Іраком впав у 9 разів через Ормуз
12:30 - Танкери ОАЕ з газом зникають біля Ормузу і спливають уже за протокою
11:20 - Трамп заявив, що Сі згоден: Іран має відкрити Ормуз
10:10 - Куба вирішила вдвічі підняти ціни на пальне на закритих заправках
10:00 - Щотижневий дайджест
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 15 травня: прискорення будівництва нафтопроводу в обхід Ормузу та масштабний удар по вейпах
20:42 - Москва вимагає у бельгійського депозитарія 249 мільярдів доларів за заморожені активи
20:23 - На Запоріжжі викрили масштабну земельну схему
19:40 - До Ради подано два проєкти Антикорупційної стратегії
19:34 - Російські ракети, що атакували Київ, мали понад 100 комплектуючих з Заходу – FT
19:05 - Уряд спростив отримання держпідтримки для сімей з дітьми
18:59 - Звіт про роботу зі зверненнями, запитами на публічну інформацію та огляд практики застосування законодавства з питань захисту прав споживачів фінансових послуг за І квартал 2026 року
18:35 - Злий Mythos: модель ШІ від Anthropic, яка шукає вразливості ПЗ, допомогла зламати macOS
18:20 - Легалізація коштів через "Династію": ВАКС обрав запобіжки до чотирьох підозрюваних
18:00 - Кредитування підтримує прибутковість банків п’ять кварталів поспіль
18:00 - У Швейцарії викрили мережу фінпосередників, які допомагали росіянам обходити санкції
17:35 - ОАЕ створить запас нафти для Індії
17:25 - Opening Remarks by Sergiy Nikolaychuk, First Deputy Governor of the National Bank of Ukraine, at the Sixth NBU Annual Research Workshop on Monetary Policy
17:25 - Вступне слово першого заступника Голови НБУ Сергія Ніколайчука під час шостого щорічного воркшопу про монетарну політику
17:18 - Уряд затвердив механізм формування резерву мобільної генерації
17:05 - Річні прибутки автовиробника Jaguar впали на 99%
17:00 - У Києві відбудеться круглий стіл щодо реформи запобігання та контролю промислового забруднення
16:57 - Трафік через Ормуз зростає, але регіон залишається небезпечним – ЗМІ


Більше новин