Фонд госимущества заказал рекламу на бордах за 3 млн гривен

29.11.2021 16:36 | Укррудпром

16:20 29 ноября 2021 года

Фонд государственного имущества Украины 19 ноября по результатам тендера заказал ООО “Мекс-Арена” рекламу на 2,8 млн грн. Об этом свидетельствуют данные в системе “Прозорро”, передают “Наші гроші”.

Отмечается, что до конца года должна быть организована и проведена информационно-коммуникационная кампания, тема которой не сообщается. Компания предложит не менее трех вариантов креативной концепции.

Объем заказа рекламы составляет 425 отдельных размещений плоскостей. Исполнитель создаст видеоролик на 20 секунд с сокращенной версией на 10 секунд для размещения на цифровых панелях, а также постер для размещения на щитах или призматронах и скроллах или беклайтах.

Больше всего средств пойдет на Киев, Харьков, Одессу, Днепр и Львов, где реклама самая дорогая.

В частности, реклама в Киеве обойдется в 915 тыс грн. Из этой суммы на размещение за месяц отведено 896 тыс. грн., а на печать за месяц — 19 тыс. грн. Печать постера 3х6 м для щита или призматрона стоит 348 грн, а постера 2,3х4,14 м для скролла или беклайта — 900 грн.

Цена сделки оказалась на четверть ниже ожидаемой стоимости закупки в 3,74 млн грн.

Два конкурента предлагали на 8% более низкие цены, но их отклонили. Более дорогими конкурентами победителя были ООО “ЭД Стретеджи” и ООО “Сигма УА”.

Cозданной в июне 2019 года столичной “Мекс-Арена” владеет и руководит Асмик Даниелян из Харькова. До февраля 2021 ее директором был Александр Бруско. Скорее всего, победитель входит в группу MEX, объединяющую рекламные агентства Mex Advertising и Arena Media Expert. ООО “Арена-Медиа Эксперт” принадлежит Александру Микитенко, а ООО “Мекс Адвертайзинг” — тому же Александру Микитенко и Наталье Поповой. Это мать Татьяны Поповой, которая была заместителем министра информационной политики Юрия Стеця, а впоследствии работала ведущей на государственном канале “Дом”.

Додати коментар

Користувач:
email:





Dancing figures, bids,
A financial orchestra,
Money in motion.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:21 - Путін пригрозив Євросоюзу завчасно припинити поставки газу на тлі війни в Ірані
21:00 - Новини 4 березня: зліт бензину та реакція АМКУ
20:36 - Шість компаній претендують на купівлю "Мотор-Банку" та PINbank – ЗМІ
20:22 - Свириденко пообіцяла ямковий ремонт на усіх трасах до літа
20:15 - Уряд схвалив проєкт закону про корпоратизацію «СхідГЗК»
20:07 - Відключення світла 5 березня триватимуть усю добу
19:59 - Німеччина передала "Укрзалізниці" перші 13 автівок
19:54 - Трафік суден у Ормузькій протоці знизився на 94% з початку війни в Ірані
19:25 - Антимонопольний комітет почав перевіряти АЗС, на яких різко зросли ціни
19:23 - Всі провінції Іраку занурились у блекаут
18:55 - Проєкт Трудового кодексу отримав підтримку комітетів Верховної Ради
18:42 - Ворог атакував транспортну та енергетичну інфраструктуру на Одещині
18:37 - Інтерв’ю Сергія Ніколайчука про ситуацію в економіці та банківській системі на п’ятий рік повномасштабної війни, євроінтеграцію та підготовку до повоєнного відновлення
18:37 - В уряду пропонують зміни до зарплат вчителів
18:36 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Мінекономіки «Про внесення змін до форми Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря»
18:36 - "Зимова підтримка": Свириденко пояснила затримку частини виплат
18:22 - У Франції на тлі нафтової кризи хочуть врегулювати ціни на АЗС
18:21 - Проєкт наказу Мінекономіки «Про внесення змін до форми Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря»
17:58 - Надходження до бюджету: у лютому податківці та митники перевиконали план
17:52 - Повідомлення про оголошення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку "Коростень-Подільський"
17:52 - АРМА розповіло, коли в Україну почнуть повертати розшукані за кордоном гроші
17:46 - Аграрні ноти, сек’юритизація та зелені облігації: НКЦПФР та IFC обговорили нові фінансові інструменти для бізнесу
17:35 - На тлі ажіотажу у Великобританії "лягла" система моніторингу цін на пальне
17:31 - Інтерес покупців до російської нафти в Азії зростає, але ціни залишаються низькими
17:26 - Звіт про надходження запитів на публічну інформацію за лютий 2026 р.
17:11 - Курс долара встановить черговий історичний рекорд щодо гривні
17:07 - Ключові рішення НКЦПФР від 04.03.2026
17:05 - В Україні обсяг ринку землі сягнув мільйона гектарів: яка вартість
17:02 - Німецьку дочку "Роснефти" хочуть на необмежений термін вивести з під санкцій


Більше новин